Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za informacje,ale czy ten wykaz jest aktualny. Pytam bo nie działają mi kanały z tych co kolega podał : Travel, Zoom tv,Metro, WP. 

https://ncplus.pl/telewizja-na-karte

( na dole strony odnośnik "telewizja n na karte ")

Zapytam inaczej kolegów z forum, kanały z linka powyżej są dalej aktualne? Bo jak widzę są pewne różnice.

Edytowane przez Nutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niedawno po dłuższej przerwie aktywowałem kartę z modułem w ofercie n na kartę i mam wszystkie kanały poza tvp2  czest. 12264. Dekoder z Enigma. Wszystkie kanały działają poza TVP. Co może być przyczyną?

I czy kanały zoom, metro i dawna Viva polska  są w ofercie n na kartę? W pakiecie za 19.99?

Edytowane przez krzychuuu80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sygnał jest. Nigdzie nie napisałem że nie ma sygnału tylko nie dekoduje mi tej częstotliwości.

Lista nowa przeze nie ulozona bo tuner mam kilka dni. 

Na satkurier że znalazłem coś takiego

https://satkurier.pl/news/153778/problemy-z-odbiorem-tvp2-hd-z-satelity-po-1811-oto-rozwiazanie.html

Ale u mnie to nie pomaga. Jeszcze zmienię rom w tunerze to może pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam , czy można z pakietu Domowy +HD (NC+MIX) przejść na NNK lub na jej odpowiednik TNK HD ? Pytam bo NNK kub TNK mają dużo lepszą ofertę jak na prepaid niżeli Domowy w mix ,a w sieci nie ma za bardzo informacji na ten temat ,tylko z nnk na domowy+ . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Komfort+" można przejść z dowolnej, parowanej oferty prepaid. 

 

Cytat

Wysyłając sms o treści: <NUMER KARTY Z DEKODERA> A200 na numer  +48725727272 zamawiasz aktywację Pakietu Komfort+ świadczonego w ramach Oferty „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+”

 

Cytat

Akceptujesz fakt, że skorzystanie z Pakietu Komfort+ oznacza przejście z oferty przedpłacanej Dostawcy, z której dotychczas korzystałeś/łaś na warunki oferty przedpłacanej „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” obowiązującej od dnia 5.10.2017 r. na stałe i jest to proces nieodwracalny, o ile Dostawca nie postanowi inaczej.

 

https://ncplus.pl/telewizja-na-karte?content=menu

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...