Skocz do zawartości

N na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam u siebie dwa zestawy TNK HD ale z modułem ncam. Na jednym mam roczny pakiet bez opłat. Zaś w drugim pokoju opłacam pakiety Domowy HD i Premium HD. Oba moduły mam umieszczone w dekoderach Opticum x403p i również nie mam zamiaru się ich pozbywać, za żadne skarby :D

PS. dodam, iż w sklepach stacjonarnych, np RTV E*ro A*D oraz w A*ansie widziałem jeszcze dostępne nówki ostatnie sztuki N na kartę (również z modułem ncam). Co do TNK HD to ostatnio bardzo trudno je kupić (zwłaszcza nowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, świetnym uzupełnieniem Darmowego w TNK HD/NNK jest Darmowy w Polsacie z TVP HD za free. Też się nie zamierzam pozbyć. A jeśli chodzi o zestawy TNK HD, to ostatnimi czasy sypnęło dekoderami ITI-2850 podobno jeszcze z ofertą TNK HD na znanym portalu aukcyjnym. Nie wiem, czy rzeczywiście jest to TNK HD (mam nadzieję, że tak) ale zabezpieczyłem mały zapas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam białego nboxa STB ITI-5800S czy który jest obecnie dodatkowym dekoderem w multiroom mogę go wykorzystać, drugi dekoder to ferguson ariva 150 combo czy mogę kupić kartę tnk hd lub nnk i oglądać pakiet domowy i premium? dlaczego niektóre sprzedawane karty są sprzedawane z nr dekodera?

 

Obecnie mam smart hd+ ale brakuje mi w nim kanałów z pakietu premium tnk hd głównie eurosport, ngcw, animal planet no i reszte kanałów w hd, nie mówie juz o canal+ bo w tnk hd chyba i tak nie ma możliwości wykupienia tego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wykorzystać białego nBoxa, musisz go przerobić na Enigmę, a to z kosztami przesyłki w obie strony wyniesie jakieś 100 zł (jeśli BSKA) lub 200 zł (jeśli BZ..). Na Arivie nie pooglądasz nic więcej oprócz Smart HD+.

 

Jeśli chcesz TNK HD to kup taki zestaw: DEKODER TNK HD z 3 MIESIĘCZNĄ KARTĄ /ITI-2850ST/. Są teraz takie na allegro po 240 zł, w tym 3 miesiące pełnego pakietu. Z Canal+ będziesz miał tylko Family 1 i 2, ale w ofertach na kartę nie ma dostępnego pełnego pakietu Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma dostępu do pełnego pakietu Canal+ ale można później normalnie doładować?

 

Znalazłem taki dekoder z ofertą ale skad mam wiedzieć czy to jest ta oferta z nsport+ eurosportem i innymi; teraz w nowej ofercie nie ma juz nsport+ aja bym chciał żeby był w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne pytania zadajesz. Przecież to oczywiste - dostajesz nr konta i po 3-miesięcznym okresie promocyjnym doładowujesz wybrany pakiet / pakiety.

 

Skoro sprzedawca wyraźnie zaznacza, że sprzedaje TNK HD z 12-miesięcznym pakietem bez opłat, więc w czym problem ? Wykaz kanałów masz tu: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/.

 

Nowa oferta, w której nie ma nSportu+ nazywa się "NC+ na kartę" i jest sprzedawana tylko i wyłącznie z czarnym nBox Recorderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patrick, ja tylko jeszcze dodam, że skoro masz ITI-5800 w multiroomie, to ten dekoder raczej nie jest twój (N-ka do multiroom premium sprzedawała kiedyś ITI-2850, a o innych nie słyszałem). Na twoim miejscu bym go nie przerabiał.

 

A w kwestii tego co kupić, to nie odpowiedziałeś na pytanie, co tak naprawdę chcesz osiągnąć, więc trudno tu ci konkretnie doradzić. Popatrz na wykazy kanałów (na tym forum) i najlepiej sam zdecyduj, która oferta jest dla ciebie najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w dekoderach ADB 5800s w ofercie "na kartę" jest nowa lista ułożona pod usługę "nc+ telewizja na kartę".

Niestety znikły uprawnienia do odbioru kanału nSport w SD w liście "na kartę" k. 62.

W liście "na abonament" k. 214 uprawnienia są.

Tam jednak nie ma Eurosportu i AXN w SD.

Dodatkowo od dziś nie ma kanału TVP Sport w SD.

Doszły za to TVP Sport HD i TVP ABC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a to jest prawda że te dodatkowe kanały to jest tylko promocja i będą aktywne tylko do 31 marca 2015? Narobili bałaganu i nikt nic nie wie, chociaż moim zdaniem jeżeli fatycznie te kanały mają zgasnąć od kwietnia 2015 to ta cała "n na kartę" zda się psu na budę. Identyczny zestaw kanałów jak mamy teraz w promocji jest na stałe w "nc+ na kartę" i to przy takich samych kosztach dostępu więc chyba nie pozostanie nic innego jak kupić (znowu...) inny dekoder i przenieść się na "nc+ na kartę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@proximus - po aktywacji wszystkie pakiety działają przez 3 miesiące, także C+ Family 1 i 2. Po aktywacji nawet nie możliwości wyboru pakietu z c+ - po co wybierać jak świeci wsystko :) Wybór pakietów i opłatę robisz dopiero przed upływem promocyjnych trzech miesięcy (żeby mieć ciągłość oglądania). Na zaksięgowanie przelewu trwa przeznaczyć nawet kilka dni.

 

A jeden miesiąc dotyczy pakietu bez opłat, ale to po upływie 3-miesięcznego okresu promocyjnego. Po pierwszym nieopłaconym miesiącu odbiór się zablokuje, aż do momentu wykonania ponownego przelewu na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...