Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no Alphabet i Top 10 powinny zostać, reszta spoko. Albo jakby mieli pasma typu We love the: 80s/90s/00s. A co do pasma to w duńskiej wersji Vh1 też uniwersalnym pasmem jest 100% Musik. Pewnie obie stacje wtedy przejdą na nową oprawę, zwłaszcza, że obie obecnie mają tą samą oprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast zastanawia, skąd oni będą czerpać informacje do European Chart i US Chart. To drugie nawet nie jest potrzebne, a pierwsze mogłoby zastąpić Pop Chart. Mam nadzieję że w przyszłości to się jakoś rozwinie, mianowicie pójdą po rozum i wrócą przynajmniej niektóre pasma ze starszyzną. Czekamy też na oficjalny komunikat VIMN-u w tej sprawie, ciekaw jestem co powiedzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że tutaj tak jak na Vivie również idą na oszczędność. Czyli mniej programów i pewnie mniej teledysków. Jednym słowem kolejny kanał chcą uśmiercić.

 

Właściwie to nie wiem, dlaczego próbują znowu na to iść w przypadku VH1 - nowości akurat na tym kanale nie przyciągają jakiejś porażającej oglądalności, zresztą na rynku są kanały, które lepiej to prezentują - Viacom i spółka już tyle lat próbuje zmieniać ofertę niesprawdzonymi metodami.

 

A może w ramach oszczędności wyłączą polską wersję i puszczą oficjalnie na Polskę VH1 European? Chyba nawet lepiej byśmy na tym wyszli. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że nowa oprawa jest niedostosowana do pasm tematycznych. Gdzie by umieścili temat takiego Top 10? Obecnie linijkę niżej, ale w nowej oprawie nie ma na to miejsca. Może dlatego zrezygnowali z tych pasm.

A sensu Party Starter to już w ogóle nie rozumiem, skoro od muzyki imprezowej mają VIVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wprowadzą jeszcze Disco Polo, bo jeszcze tego nie mają w swojej ofercie.

 

Wg mnie więcej przemawia, za tym że doczekamy się ponownej likwidacji VH1 Polska i wprowadzeniem MTV Music. Tym samym MTV Music będzie dopełnieniem głównego MTV.

 

Nowa ramówka, jest bardzo okrojona i nie wiele w nim pasm typowych dla VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie ponownego likwidowania VH1, aby za rok do niego wrócić. Lepiej by było, gdyby Viacom cały czas w tą markę inwestował na terenie naszego kraju - docelowo miała przecież nadawać klipy z lat 80. i 90. Jak wyszło - sami wiemy. Mieli szanse wybić się na tym przez niecałe pół roku od startu. Potem przyszedł STARS.TV i momentalnie zaczął odnosić sukcesy. A zamiast reklamować i ożywić nieco ten kanał to jedynie po cichutku, w dniu startu na miejsce VH1 Europe nagle se wskoczyła polska wersja i zaczeli traktować to jako maszynkę do trzepania kasy.

 

Z tą prawdopodobną zmianą oprawy myślę że będzie podobnie. Nikogo nie poinformują (może jedynie serwisy medialne), w nocy tylko ją wprowadzają do naszego oddziału i reszta sama ma się zrobić, bo poco nagrywać spoty komunikujące o tej zmianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś poważniejsze zmiany typu rezygnacja z marki, czy polskiej wersji są raczej niepotrzebne, ponieważ wyniki oglądalności VH1 nie sa aż tak słabe, tym bardziej że jest to kanał płatny. Nie byłbym zaskoczony, gdyby się okazało, że VH1 zarabia więcej, niż VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam sobie to tego wątku pierwszy raz od wielu tygodni i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczona jakimkolwiek działaniem ze strony VIMN w tym temacie. Myślałam, że już dawno zaniechali wszelkich zmian.

 

Moim zdaniem VH1 zepsuty został wraz z wprowadzeniem Comedy Central Family (kwiecień 2010?). Wszystko się zawaliło. Pamiętam jak kiedyś czekało się na te soboty z FC - były nowe, ciekawe i różnorodne tematy. A teraz aż żal na to patrzeć. Zawsze z przyzwyczajenia sprawdzam temat FC i jedyna obejrzana przeze mnie w ostatnim czasie lista to "Guitar Heroes". A za "młodu" :wink: nawet zapisywałam sobie niektóre tematy i notowania. Mam gdzieś nawet ten mój zeszycik 8) Wspomnień czar :smile: A jakie fantastyczne były FC na VH1E, po prostu genialne, dużo lepsze od naszych. I to też się skończyło. Aż mi smutno się zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...