Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości z dodatkiem kilku staroci? To za dużo powiedziane. :lol2: Nie wiem jak ty ale ja dogłębnie "przestudiowałem" playlistę tejże stacji i tam jeden kawałek z lat 2000-2010 pojawia się raz na godzinę :!: A jeden to nie kilka...

Porównałem te playlisty, bo uważam że tak powinno wyglądać własnie VH1 Hits czy Music For The Masses. Nie chodzi mi o dobór piosenek ale o różnorodność dekadową, której teraz nie ma a dawniej była i nadal jest w VH1 European.

No dobra racja, może pojawia się tylko jeden starszy kawałek na godzinę, ale opisałem ogólną regułę playlisty, która jest właśnie taka jak napisałem ;)

A Vh1 Europe to już nie jest to co wcześniej. Od kiedy przenieśli zarządzanie z Polski do Anglii, pogorszyła się bardzo jakość tego kanału. Jedyne dobre Vh1 w Europie to Vh1 Adria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego to jest nie do przyjęcia? VH1 obecnie pełni rolę jedynego polskiego kanału muzycznego Viacomu. MTV i VIva to w 80% reality shows, seriale i inne rzeczy. Stąd też głupio byłoby emitować tam tylko starocie ;).

W UK jest MTV Classic i tam cały dzień mamy to co VH1 serwowało 5 lat temu. Może i u nas kablówki wprowadzą kiedyś ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do VH1 Europe i mimo wszystko wydaje się być lepszy od polskiego (do którego z kolei nie mam dostępu). Często trafiam na 80s vs 90s, albo w piątki wieczorem na różne pasma "dyskotekowe". Oczywiście powiedzmy, że emitują te popularne starocie z lat 80 i 90 głównie (chociaż czasem i z 70-tych coś przemknie). Oglądam raczej sporadycznie, ale trafiam na starocie, a jak miałem możliwość obejrzenia VH1 Polska to nie mogłem na nic starszego trafić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem właśnie na nową ramówkę Vh1E, i rzeczywiście bardzo "brytyjska", ale przeczuwam, że w playliście nie nastąpi wiele zmian, tzn. dalej będą lecieć te same klipy. Ciekawe, kiedy w naszym Vh1 zacznie się coś dziać.

 

Myślę, że jeśli coś miałoby się dziać, to już by się działo. Przecież Vh1 wróciło prawie 1,5 roku temu. Oni po prostu mają to gdzieś. Pewnie wszystkiego pilnują tam ludzie od Vivy, bo wszystko robione jest na jedno kopyto... :/

 

A jeżeli chodzi o weekend z Metalliką, to zebranie dwóch godzin teledysków danego artysty nie jest jakimś wielkim wyczynem. Zrobiliby np. weekend kosmiczny, kowbojski, ślubny, cyrkowy, wojskowy... Jest cała masa teledysków w różnych tematach, tyle możliwości! Ale to już trzeba poszperać, poszukać... trzeba CHCIEĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze wydanie "VH1 Alphabet" było poświęcone wykonawcom na literę A. :)

 

1. ACE OF BASE - The Sign (1994)

 

2. ASAF AVIDAN & THE MOJOS - One Day / Reckoning Song (2012)

 

3. ART OF NOISE - Paranoimia (1986)

 

4. AKON - Don't Matter (2007)

 

5. ABBA - Lay All Your Love On Me (1980)

 

6. ARRESTED DEVELOPMENT - People Everyday (1992)

 

7. ALEX HEPBURN - Miss Misery (2013)

 

8. AEROSMITH - Crazy (1994)

 

9. ANNA MARIA JOPEK - Don't Speak (2005)

 

10. AIR - Once Upon A Time (2007)

 

11. ARTFUL DOGER - Think About Me (2000)

 

12. ALISON MOYET - Weak In The Presence Of Beauty (1984)

 

Nie wiem jak was, ale mnie VH1 miło zaskoczyło. ;) Obyło się nawet bez oklepańców typu A-ha, Alphaville, ATB, Adele czy Alicia Keys. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. ;) Dobry program, bo "Wczoraj i dziś" czy "Poloneza" oglądać się nie da. :/ To znaczy czasami tam coś poleci ale zazwyczaj lecą kawałki z VH1 Hits. Z resztą we "Wczoraj i dziś" panuje taka zasada, że musi byc piosenka, która została wydana w 2013 roku i ta "wczorajsza". A w "Polonezie" tak jak wyżej napisałem, dużo jest Lisowskiej, Braci, Podsiadło i reszty. :( FC w tym tygodniu to ze zmienioną nazwą na "Best European Artists" które było pod koniec sierpnia. :lol2:

 

A ja mam takie pytanie, jak w dawnym VH1 (2005-2009) wyglądała rotacja klipów (dekadowo) w VH1 Hits/VH1 Music itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Ja pamiętam, że VH1 Hits i Music to było to samo, głównie nowości i klipy nie puszczane na MTV czy Vivie. Ale pozostałe programy puszczały klipy takie jakie należy tzn. jak lata 90 czy 80 to takie klipy leciały (czasem im się coś pomieszało i w Smells like the 90's puścili klip z lat 80-tych, ale komu to przeszkadzało? Lepsza taka pomyłka niż jak teraz puszczą Ci klip z 2013 roku). W Polonezie też leciały przeważnie stare polskie kawałki. We Wczoraj i Dziś też dawny klip był np z lat 80-tych, a jako dziś niekoniecznie z tego roku. Najlepsza muzyka leciała oczywiście przez pierwsze dwa lata, starali się. Ja przez rok miałem do pracy na 12 i przed pracą codziennie oglądałem Aerobic, bo takie eurodance hiciory puszczali, że aż sam nie wierzyłem, że VH1 stać na nie wałkowanie 50 klipów non stop przez rok. Na prawdę na początku VH1 PL było ok, ale tak jak w przypadku MTV Classic trwało to krótko i później te same deja vu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, w tych pasmach ogólnych leciały głównie nowości, ale zdarzały się i starsze kawałki. Weekendy były super. Top 10 naprawdę tematyczny (rzadko kiedy konkretni artyści, raczej tematy typu na rowerze, pod krawatem, kwiaty itp.). W Final Coundown nie było żadnej Rihanny czy Lady Gagi. Teraz nagminnie :/ No i nie dawali powtórek po kilka razy tego samego notowania FC. Zawsze było układane od nowa, nawet jeśli same tematy się powtarzały (a to jest akurat nieuniknione). Oczywiście cudowne były też Vh1 Legends, Vh1 Oldschool i Best Of Charts :)

 

Wczoraj akurat oglądałam STARS.TV, dali doskonały program wspominkowy. Natomiast dziś oglądałam jednym okiem FC ewolucja rocka... ale uważam, że taki temat średnio się nadaje na FC, bo np. tacy Kings Of Leon są na 4. miejscu, a Stonesi na 40. To trochę tak jakby porównywać wino marki wino :lol2: z najwyższej klasy Cabernetem, i wygrywa to pierwsze. Niemniej jednak całkiem przyjemnie się słuchało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli tematem była ewolucja, to trudno, żeby na pierwszym miejscu były dinozaury (Stonesi). A, że Kings of Leon to jeden z lepszych "teraźniejszych" zespołów rockowych to raczej nie ulega wątpliwości ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...