Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam nawet końcówkę FC. Całości nie, bo nie przepadam za naszą rodzimą twórczością. Ale jeżeli "Boso" Zakopowera to najlepszy polski teledysk, to chyba jakaś dziwna jestem ;) Za tydzień w FC pewnie najlepsze klipy światowe.

 

Czy coś się zmieniło na lepsze? Raczej nie... Top 10 Queen chyba z szósty czy siódmy raz ta sama playlista, weekendy ciągle powtarzają. Co prawda był dziś Top 10 Kate Bush i dodali rozbiegówkę taką jak na Vh1E. Ale podejrzewam, że to przypadek. Za wcześnie na fanfary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło. Zamuła w VH1 Hits, zero staroci i reszta programów robiona na odwal (np. VH1 Loves) albo powtarzana (Top 10, 90s Revolution, Final Countdown).

A może jedna rzecz sie ruszyła... Otóż to dzisiaj o 11 oglądając "TOP 10" program miał czołówkę, tą z VH1 Euro a wcześniej nie miał. :D

Może w koncu programy Wild 80s, 90s Revolution, VH1 Superchart i VH1 Loves dostaną czołówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze w dodatku w jednej linijce się przewija nazwa utworu, płyty i rok, zatem można się pogubić. Kiedyś to miało lepsze rozwiązanie, np.:

Gossip

Get a Job

A Joyful Noise 2012

 

i jest przejrzyście. W dodatku nie zasłaniała środka ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coverphonic? Słyszałam tylko o Hooverphonic :)

 

Przeglądając EPG zauważyłam, że Top 10 wczoraj trwał 45 minut. To prawda? Czyżby Top 10 zaczął nagle zawierać dziesięć piosenek? ;) Wprowadzenie intro do programów na razie o niczym nie świadczy. A może przestraszyli się Starsów i poziom Vh1 zaczął ich w końcu obchodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno było podpisane "Coverphonic", nawet zdjęcie zrobiłem żeby nie zapomnieć bo nazwa dość dziwna...

Wiesz co, wczoraj włączając na VH1 o 19:10 było już 9 miejsce więc raczej nie ma 10 piosenek tylko 12. :D

Z resztą te TOP 10 to same Monografie i Ewolucje, żadnych innych tematów przewodnich nie ma niż klipy z jednym artystą/zespołem. A na Vivie w tym tygodniu były Top 10 m.in. "Z dziećmi" czy "Najdroższe klipy".

Edit:

339r7e1.jpg

Zdjęcie małe ale dowód jest. :D Widać, że pierwsza literka to "c".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jakieś :)

 

Pamiętam, że na Vh1E czasem leciały inne tematy niż twórczość konkretnego wykonawcy. Był np. surfing, na dachu, rower. Chociaż muszę przyznać, że tych" ambitniejszych" tematów było niewiele. Ja bym na ich miejscu dała coś ciekawszego, np. w kolorze sepii, w cyrku, w kosmosie, kowbojskie, rudzi, puszyści, motocykle, czerwona szminka, krótkowłose wokalistki... :P Tyle fajnych tematów można wymyślić, a oni idą po najmniejszej linii oporu i 10 razy dają Beyonce albo Pink, aż do wyrzygu (za przeproszeniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już VH1 zniechęciło bardzo do Final Countdown i innych programów tematycznych. Dlaczego? Podam jeden przykład. Kiedyś było FC "Najlepsze elektroniczne". Tydzień temu piszą mi w mailu, że trzymają się motta stacji VH1 - Video Hits One, czyli tylko największe przeboje. Zacząłem oglądać od 50 miejsca i co widzę? Jakieś nieznane w ogóle mi grupy i formacje, jedna z nich miała napis "underground". Więc co to za największe przeboje skoro mają w nazwie underground, które jest raczej przeciwieństwem komercji i hitów...

Dopiero na 42 miejscu było mi ktoś znany, był to Fatboy Silm ale dałem sobie spokój z oglądaniem dalej... Najlepsi DJe świata i przedstawiciele muzyki elektronicznej to (od miejsca 1 do 5): Armin Van Buuren, Tiesto, Avicii, David Guetta i Deadmau5 i nie wiem czy byli oni w ogóle w notowaniu bo nie chciało mi się już tego oglądać ale znając ich na pierwszym miejscu było Pitbull czy Taio Cruz, którzy nadają się co najwyżej do VH1 Hits czy Pop Chart... Uważam, że obecny zespół MTV, który pracuje przy VH1 jest do chrzanu ale teraz już sam nie wiem czy jakby zespół Vivy zaczął tworzyć VH1 to byłoby lepiej bo ponoć ta sama osoba programuje muzykę w VH1 Polska i Viva Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowa ramówka VH1 UK:

 

06:00 Non-Stop Shuffle

07:00 Rise And Shine With VH1

09:00 50 Greatest Movie Soundtracks

13:30 VH1 Shuffle

14:00 Westlife: The Official Top 20

16:00 Five Vs Blue

17:00 Taylor Swift: Storytellers

18:00 Pop Powerhouses: Perry Vs Pink Vs Gaga.

20:00 Guess The Year

21:00 This Week's Most Played Top 20

22:45 VH1 Shuffle

23:00 The Cheesiest Hour Of Your Life!

0:00 VH1's Greatest Hits

1:00 Non-Stop Shuffle

3:00 Teleshopping

 

Przykładowa ramówka VH1 Polska:

6:00 VH1 Hits

7:00 VH1 Music

8:00 Rock Your Baby

9:00 Pop Chart

10:00 Aerobic

11:00 Top 10

12:00 VH1 Music

13:00 Music for the Masses

14:00 VH1 Superchart

15:00 VH1 Hits

16:00 Pop Chart

17:00 VH1 Music

18:00 VH1 Hits

19:00 Top 10

20:00 Music for the Masses

21:00 VH1 Love

22:00 Greatest Hits

23:00 Smells Like 90's

23:30 Music for the Masses

0:30 VH1 Hits

 

Które VH1 jest według was lepsze? Bo według mnie brytyjskie. Dużo różnych pasm i topów tematycznych, u nas stała ramówka i wszędzie VH1 Hits, VH1 Music i Music for the Masses. No i u nas logo jest ciągle w kolorze niebieskim, podczas gdy w wersjach zagranicznych kolory się zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 UK trzyma poziom, w ogóle na kanałach z UK (MTV Hits, MTV Dance, MTV Base, MTV Music, MTV Rocks etc) można spotkać wiele topów tematycznych, a teledyski w nich zawarte są związane z tematem przewodnim.

 

VH1 EUROPEAN jest do bani... Stara, beznadziejna oprawa, klepią w kółko jedne i te same zlepki teledysków (promo) i co najgorsze: nadaje w 4/3... Rok 2013 i format 4/3, to brzmi śmiesznie.

 

Ramówka też nie zachwyca... Poniżej dzisiejsza rozkładówka:

 

06:00 RISE AND SHINE WITH VH1

09:00 VH1 SHUFFLE

11:00 90S VS 80S

13:00 GUESS THE YEAR

14:00 VH1 SHUFFLE

16:00 90S VS 80S

17:00 VH1 SHUFFLE

19:00 GUESS THE YEAR

20:00 THEN & NOW

21:00 90S VS 80S

23:00 LATE NIGHT LOVE

00:00 VH1 MUSIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 UK trzyma poziom, w ogóle na kanałach z UK (MTV Hits, MTV Dance, MTV Base, MTV Music, MTV Rocks etc) można spotkać wiele topów tematycznych, a teledyski w nich zawarte są związane z tematem przewodnim.

 

E tam, VH1 UK nie trzyma żadnego poziomu, czego dowodem są komentarze na przykład tu: http://forums.digitalspy.co.uk/showthre ... ght=vh1+uk

 

A co do reszty kanałów Viacomu - to nie rozumiem Twojego zachwytu, bo pomijając odpychającą ilość reklam, to zestawienia np. na MTV Dance są powtarzane do znudzenia i ich playlista jest dość uboga i bardzo, ale to bardzo powtarzalna - przykładowo jak leci coś z klasyką dance z 90s, to emitują praktycznie wciąż te same teledyski, w dodatku ograniczają się wyłącznie do kawałków popularnych w UK. Tak więc Eurodance i wykonawców znanych z niemieckiej Vivy tam raczej nie uświadczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że posty z tego forum co podałeś link są z 2010 roku, a od tego czasu wiele się mogło zmienić/zmieniło.

 

Niestety nie ma kanałów bez reklam, a w UK dużo reklam w TV to normalka. Nie mam zamiaru się 'spierać', które kanały są lepsze, a które gorsze, bo to jest tylko i wyłącznie kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final Countdown - Ofiary mody. MASAKRA. Nie dość, że lista od 48 miejsca to piosenki z listy wymieszane są z nowościami.:

 

#48 MODERN TALKING - ...

#47 LEMON - Napraw :/

#46 LADY GAGA - Poker Face

#45 PATRYCJA MARKOWSKA - Alter Ego :/

#44 MADONNA - Like A Virgin

#43 SYLWIA GRZESZCZAK - Flirt :/

#42 ICH TROJE - Powiedz

#41 EWELINA LISOWSKA - Jutra nie będzie :/

#40 ALICE COOPER - Poison

#39 BALTIMORA - Tarzan Boy

#38 MELA KOTELUK - Melodia ulotna :/

#37 KAPITAN NEMO - Twoja Lorelei

#36 JULA - Za każdym razem :lol2::/

#35 RAFAŁ BRZOZOWSKI - Tak blisko :/

#34 GUNS 'N' ROSES - Enstranged

#33 BEYONCE - Run The World (Girls)

#32 EDYTA GÓRNIAK - Consequenses :/

#31 MADONNA - Material Girl

#30 MIKROMUSIC - Takiego chłopaka :/

#29 LIMAHL - The Never Ending Story

#28 MODERN TALKING - You Can Win If You Want

#27 BON JOVI - You Give Love A Bad Mamę

#26 PAPA DANCE - Nietykalni

#25 FEEL & PIOTR KUPICHA - Poczuj to :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...