Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VH1 skupia się na współczesnych hitach, gdyż po pierwsze VH1 jest teraz głównym muzycznym kanałem VIMN Polska, a po drugie, przyciąga to im więcej widzów, niż puszczanie klasyk. Wg mnie każda stacja ewoluuje i teraz mogłaby się opisać "Emitujemy największe hity, głównie współczesne, ale dla wielbicieli nieco starszych utworów, przygotowaliśmy specjalne pasma tematyczne". Myślę, że taki miał być zarys dla reaktywowanego VH1 już rok temu, czyli chcieli właśnie taki kanał stworzyć, a dawny VH1 już został pogrzebany przy zmianie w CC Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale tych współczesnych hitów jest mniej niż na playliście VIVY czy Eski... Z resztą na początku pan Dzięgielewski (dyrektor programowy MTV PL i VH1 PL) twierdził, że najbliżej będzie im do Radio Roxy. A w rzeczywistości jest to nieudana kopia RMF i Zetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem VH1 Polska przez kilka dni zaraz po reaktywacji i szczerze powiedziawszy, to za dużo tam hitów współczesnych znanych z RMF FM i Radia Zet i dość często powtarzanych, a muzyki z lat 80 i 90 jak na lekarstwo. Dlatego nie włączam już VH1 Polska, a gdy wystartowało Stars.tv, to w ogóle zapomniałem, że mam w swoim, dekoderze taką stację jak VH1 Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że w RMF FM czy Radiu Zet w ciągu godziny jednak pojawiają się te piosenki z lat 80 i 90 a na VH1 ich nie ma i nie będzie. No cóż, trudno... Napisałem im jeszcze z zapytaniem czy byłaby możliwość dodania po południu pasma

"Greatest HIts" albo "Smells Like The 90s".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre! Uśmiałam się :lol2: Podejrzewam, że dla każdego mają taką samą odpowiedź, na zasadzie kopiuj-wklej. To samo wypisywali kiedyś na Facebooku.

 

Ja również darowałam sobie oglądanie Vh1 Polska, zresztą jak WSZYSCY moi znajomi. Po co ciągle się irytować dennym poziomem większości pasm i stałymi powtórkami programów tematycznych...? Przerzuciłam się na Starsy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza playlista z programu Aerobic:

 

1) FAITHLESS - Insomnia

2) FAR EAST MOVEMENT - Live My Life (Party Rock Remix)

3) JENNIFER LOPEZ - Get Right

4) BRODKA - Dancing Shoes (KAMP! Remix)

5) K' NAAN feat. NELLY FURTADO - Is Anybody Out There? :roll:

6) DEL THA FUNKEE HOMOSAPIEN - Mistadobalina

7) SPIN DOCTORS - Two Princes

8 ) OLLY MURS feat. FLO RIDA - Troublemaker :roll:

9) MIKE CANDYS feat. EVELYN & PATRICK MILLER - 2012 (If The World Would End)

10) LAWSON - Taking Over Me :roll:

11) BLACK EYED PEAS - Boom Boom Pow

12) GOSSIP - Move In The Right Direction :roll:

13) OF MONSTERS AND MEN - Little Talks :roll:

 

Te piosenki przy których jest emotikonka nie pasują do tego pasma. :D

Co sądzicie ogólnie o tym paśmie? Według mnie powinno ono być już od 6 rano. Im mniej standardowych "hitów" tym lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętnie, ponieważ już od dawna nie włączam VH1 Polska, odkąd jest Stars.tv. Dla mnie na VH1 Polska mogą nawet puszczać disco z pola. Naprawdę czochra mnie to, że w paśmie Aerobic puszczają klipy, które w ogóle tam nie pasują. VH1 Polska miało wiele wpadek, więc chyba widzowie powinni się do tego przyzwyczaić. Pewnie jeszcze niejedną zaliczą. Mam nadzieje, że niebawem Stars.tv zmiażdży VH1 Polska pod względem emitowanej muzyki (to, to chyba już dawno zrobili) i oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz nadzieję, że zmiażdży czy w końcu to zrobili? Decyduj się. Poza tym "miażdży" to pojęcie względne, które jest rzeczą gustu każdego widza. Jeden woli Stars.tv, drugi VH1, a trzeci Polo TV. W końcu żadna z tych stacji nie notuje zerowej oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. VH-1 Polska to kanał śmieciowy. Nie wiem tylko, do kogo jest on kierowany. Przypuszczam, że nawet kierownictwo polskiego oddziału Viacom tej stacji nie ogląda. Trzepią kasę z reklam, dostają opłaty od kablooperatorów oraz platform cyfrowych i są happy. A to, co kanał reprezentuje i w jakiej jakości jest nadwany, to mają w 4 literach. Biała przerywana linia w lewym górnym rogu (flaga WSS), zaniżona rozdzielczość oraz beznadziejny dźwięk powodują odruch wymiotny. Zero jakiegokolwiek zaangażowania w projekt i brak szacunku dla widza to motyw przewodni VH-1 Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogoś widocznie jest kierowany, skoro utrzymują względnie stabilną oglądalność. Nawet w dobie przyrostu konkurencji takiej jak Stars.tv, w marcu zanotowali 19 proc. wzrost oglądalności względem analogicznego okresu ubiegłego roku.

 

To chyba normalne, skoro reaktywowali się dopiero 24.04.2012. Dużo osób tęskniło za tym kanałem. Sama do niedawna oglądałam VH1 w nadziei że coś ruszy. Nie ruszyło. Cały czas w głębi serca nie mogę tego odżałować.

 

Myślę, że skoro i MTV i VH1 robi ten sam zespół, to priorytetem jest jednak MTV. VH1 to taka zapchajdziura, kanał widmo do puszczania reklam. Wielki żal, bo przez kilka lat grali naprawdę dobrze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julita uwierz, że lepiej jakby zespół VIVY tworzył też VH1. Tam "Top 10" i "Top 50" może są i na innym poziomie ale są dopracowane i się nie powtarzają.

Z resztą nawet w ramówce jest teraz nazwa "Viva Top 10", a na stronie Vivy jest obrazek VH1 jako logo "Top 10".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj 90's Revolution o 14:00. Oto playlista dzisiejsza:

 

1. Stardust - Music Sounds Better With You

2. Britney Spears - Born To Make You Happy

3. Diara King and Bad Boys - Shy Guy

REKLAMA

4. Ricky Martin - La Copa De La Vida

5. T.Love - Al Capone

6. Electronic - Disappointed

7. Dario G - Carnival in Paris

REKLAMA

8. Michael Jackson - In The Closet

9. Nirvana - Smells Like Teen Spirit

10. Anita Lipnicka - Wszystko się może zdarzyć

REKLAMA

11. Madonna - Beautiful Stranger

Czołówka VH1 Hits

 

Przyznam, że playlista jest całkiem dobra, gdyby nie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, ale na Vivie Top 10 się powtarza, tylko pod inną nazwą i nawet czwartkowe wydania, które są dawnym Personality, popełniło błąd 2 razy w jednym miesiącu z Lady ZGagą. Co do 11 klipów w 1 godz. to słabo, zawsze kanały MTV mieściły spokojnie 12, ale kiedyś nie było 4 min reklam + między nimi zapowiedź programu itp, co daje 5 minut (jak nie więcej). Niestety dla mnie VH1 może nie być, to co w nim puszczają woła o pomstę do nieba, przy milionach klipów jakie mają w archiwum. Już dawno przerzuciłem się na Stars.TV i wierzę i mam nadzieję, że zmiotą VH1 z naszego kraju (lub co najmniej zmienią je w VH1 Show).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę żeby zabrali VH1 Polska. Owszem kiedyś chciałem bo VH1 European było lepsze od naszego ale od kiedy władzę przejęli brytyjczycy to wolę nasze VH1 i nie chcę aby znowu je zastąpili VH1 Euro, które raczej już do łask nie wróci.

 

A "szołów" to już pewnie nie będzie bo nawet na VH1 UK nie ma już tych programów o gwiazdach co kiedyś były oznaczane jako "VH1 Lifestyle".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...