Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam zawsze jak mogę pasmo "Aerobic". Leci tam współczesny dance, którego nie zobaczymy na zwykłej playliście i klasyka tego gatunku w tym eurodance czy trance.

Teledyski się powtarzają ale nie są to te same co na Esce/4fun/Vivie. Na VH1 jest straszny wysyp polskich artystów (zwłaszcza w VH1 Hits) i lecą też kawałki takich grup jak Muse, Fun. czy Coldplay bądź leci też Lana Del Rey a tych artystów nie widzi się często na w/w kanałach. Czyli podsumowując VH1 nie puszcza dużo "sieczki" lecz więcej ambitniejszych kawałków kierowanych do dojrzalszego widza jedynie w Aerobicu możemy sobie popatrzeć na "Shaggy - Girls Just Wanna Have Fun" czy "Yolanda Be Cool - We No Speak Americano". :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

MTV Unplugged to kultowa już seria koncertów, podczas których największe gwiazdy wykonują na żywo swoje największe przeboje przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. Do tej pory w sesjach wzięli udział Bon Jovi, Bruce Springsteen, The Cranberries, Korn, Nirvana, Shakira czy The Corrs. Wśród polskich gwiazd, które zostały zaproszone do współpracy, znaleźli się Kayah, Kult, Wilki i Hey. W te Święta w stacji VH1 będziemy mogli podziwiać Katarzynę Nosowską, Kazika Staszewskiego i Roberta Gawlińskiego, którzy wraz ze swoimi zespołami i zaproszonymi gośćmi wystąpią na scenie MTV Unplugged.

https://satkurier.pl/news/81140/vh1-pols ... ugged.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam zawsze jak mogę pasmo "Aerobic". Leci tam współczesny dance, którego nie zobaczymy na zwykłej playliście i klasyka tego gatunku w tym eurodance czy trance.

 

Aerobic bardzo się pogorszył. Kiedyś ten program leciał chyba o 10 rano i wtedy puszczali same eurodance z lat 90-tych i to takie najprawdziwsze typu Haddaway, 2 Brothers on the 4th Floor, Maxx, Captain Hollywood Project itp. Teraz widzę tam za dużo współczesnego [beep]u.

Top 10 House porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziś w Saturday Night Fever zadziwili mnie z tym czarnym paskiem. Leciała N. Kukulska "Sexi Flexi" i po prostu Sexi Flexi było tytułem jak i wykonawcą hahahaha.

Pewnie poprawią, bo domyślam się, że w obecnej bazie klipów brakuje im jakieś 6 lat klipów polskich puszczanych przecież w tamtych latach z UK. Widzę często, że zarówno Viva jak i VH1 uzupełniają belki z polskimi i innymi klipami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie dla was, ale mnie to nurtuje. Nie posiadam tego kanału i zastanawiam się, jaką muzykę grają. Wiem, że miał to być z założenia kanał grający głównie starszą muzykę ale nieraz czytałem komentarze, że tego nie robią. Moje pytanie zatem brzmi - jaką w końcu muzykę gra VH1? Hity lat 00' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, właściwie to lepsze niż po przerwie jaką sobie zrobił na rok. Są ciekawe programy tematyczne z muzyką z lat 80, 90, jednego wykonawcy, tematyczne top 10 lub co weekendowe final countdown. Nowa muzyka też leci. Oczywiście powiem szczerze, że Stars.TV szybko pobiją VH1 jeśli nie dokopią się do archiwum MTV, które jest największe na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...