Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto jest u Kuzniara? Czy to idzie tak jak na Onecie odc.1 Kalisz i Hołdys?

Balcerowicz wcześniej był Hołowczyc

Ten program Kuźniara lepsza ma jakość niż ten pierwszy co był po 20

Takie mam wrażenie ;-)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego co by mnie przekonało by tam zaglądać,tyle wam napisze;-)

Zuważyłem że jakiś film teraz leci thriller "Na ratunek"może osoby nie posiadające platformy cyfrowej będą zadowolone z tego Zoom Tv.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole ZOOM TV czekam sz Vectra doda go mam nadzieje ze najpozniej w piątek sie pojawi bo czekam na Ezela i Zabojcow oraz filmh sie niezle zapowiadaja dzis juz thriller w sobote horror w niedz Tajna agentka. W Nowej nie znalazłem nic nawet filmu a publicystyke to mam w informacyjnych!!! A i jeszcze "Kocha, lubi, przesladuje" i Miło/ść

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście na satelitę kosztuje. Muszą najpierw dogadać się z jakąś platformą, żeby oplacił om się ten wydatek. Negocjacje potrzebują czasu.

Nowy kanał trafił też do większości operatorów sieci kablowych, jak UPC Polska, Multimedia Polska, Toya czy Inea. Nadawać mają go też platformy cyfrowe, ale umowy w tej sprawie nie zostały jeszcze podpisane.

 

http://businessinsider.com.pl/media/rusza-nowy-kanal-zoom-tv/6cgv1j7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto powiela te bzdury o słabej jakości kanału w Mux-8. Wg mnie jakość bardzo dobra, brak jakichkolwiek artefaktów obrazu (co widać szczególnie przy logo oraz oznaczeniu wiekowym). Nie widać również żadnych problemów z kolorami (czerń wygląda również bardzo dobrze). Kanał nie odbiega jakością od jakiekolwiek stacji SD na muxach. Testowane na tunerze na komputerze oraz TV Grundig 46'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem start tego kanału i niektórzy Youtuberzy mają bardziej profesjonalną realizację ;).

O ile sam główny jingiel nie jest zły (choć przypomina mocno TVNowy motyw "kulek"), to potem już te zapowiedzi programowe z "dymkami" od czapy i tytułami raz w tym, raz w innym miejscu, bez żadnego lektora, z muzyczką jakaś jak creative commons grające w supermarkecie...

A jak się już odezwali dziennikarze to taki dzwięk jakby byli nagrywani komórką ;). A potem do kompletu to wirtualne studio w "Bliżej" wyglądające gorzej niż w Tv Republika z tłami rozciągniętymi jakby w ostatnim momencie przypomniało im się, że nie nadaja w 4/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w ogóle nie podchodzi ani Nowa ani Zoom patrząc na to kto tam będzie pracować - no chyba że pojawią się nieobecne na polskim rynku seriale z USA to może chociaż ripy lektorskie będą

Poczekajmy na start Nowej TV :)

 

Zoom TV pokaże parę fajnych seriali z tego co reklamują, aż tak źle nie będzie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wyróżnia się pozytywnie. Nieposiadający Zoom TV w swoich odbiornikach widzowie nie mają przynajmniej na razie czego żałować.

Nowa TV zapowiada się dużo lepiej i jej poświęcę raczej więcej uwagi.

ZOOM ma wiecej premier zarowny świerzynek jak i tych w naziemnej!!!! Dostep do bazy filmow i seriali SPI, Nowa nic i przedewszystkim mniej powtorek w pasmie 20-24. Ramówka ZOOM nawet w nocy ma premiery Nowa pow z Fokusa i te pow serwisu. Narazie Nowa wyglada słabo a patrzac po tym ze kanały NTC sie raczej zwijaja niz rozwijaja to czarno widze ten kanał. Po Zoomie sie spodziewałem najmniej a narazie bije wszystkie kanały zrobione pod NTC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOOM ma wiecej premier zarowny świerzynek jak i tych w naziemnej!!!! Dostep do bazy filmow i seriali SPI, Nowa nic i przedewszystkim mniej powtorek w pasmie 20-24. Ramówka ZOOM nawet w nocy ma premiery Nowa pow z Fokusa i te pow serwisu. Narazie Nowa wyglada słabo a patrzac po tym ze kanały NTC sie raczej zwijaja niz rozwijaja to czarno widze ten kanał. Po Zoomie sie spodziewałem najmniej a narazie bije wszystkie kanały zrobione pod NTC.

 

Nie zgodzę się z tym że się zwijają, przeczytaj ten wywiad, a zobaczysz 

https://t.co/P91NGEQr7M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...