Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, faktycznie słabo z oglądalnością, ale dopiero startują :D Trzymam kciuki za Zoom, ale jednak na taką dostępność powinno być ciut lepiej, bo na razie to reklamodawcy mogą przystopować. Wiedza o MUX8 jest prawdopodobnie zerowa, a wiedzą o nim ci, którzy interesują się telewizją (tak jak my) i sprzedawcy w sklepach RTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką dostępność? Większość widzów NTC ich jeszcze nie odbiera. Bo albo nie są w zasięgu, albo nie zmodyfikowała instalacji, albo nie ma jeszcze świadomości istnienia. Na satelicie w ogóle niedostępny. Założę się, że ten wynik nabijają telemetry z jakiejś kablówki. Zaciekawione, co tam się pojawiło z cool nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka razy zdarzyło się obejrzeć Zoom TV (MUX-8 ) i powiem, że kanał całkiem nieźle się prezentuje, ale oprócz programu Kuźniara, to nic tam takiego ciekawego do oglądania nie ma. :) Zoom TV, to chyba będzie najsłabszy kanał w "M8". :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIKE najostrożniej z inwestycjami. Ale coś mi się wydaje, że najlepiej może na tym wyjść w ostatecznym rozrachunku. Pozyskuje materiał głównie od kablówek, samemu niewiele produkując. Te, z kolei mają partnera na szersze wybicie. Onet to samo. Ta współpraca opłaci się wszystkim.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka razy zdarzyło się obejrzeć Zoom TV (MUX-8 ) i powiem, że kanał całkiem nieźle się prezentuje, ale oprócz programu Kuźniara, to nic tam takiego ciekawego do oglądania nie ma. :) Zoom TV, to chyba będzie najsłabszy kanał w "M8". :)

Nie wiem, coście się tak uwzięli na ten kanał, który chociaż premiery ma. Naliczyłem ich ponad 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zoom TV według koncesji przedstawionej na stronie Krajowej Rady Radiofonii zostanie uruchomiony na 11,604 GHz czyli pojemności której operatorem jest Media Broadcast. Z tych parametrów nadaje m.in Deutsche Welle.

Link do strony z plikiem koncesji: http://www.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/6542016-t/6542016-T.doc

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom TV według koncesji przedstawionej na stronie Krajowej Rady Radiofonii zostanie uruchomiony na 11,604 MHz czyli pojemności której operatorem jest Media Broadcast. Z tych parametrów nadaje m.in Deutsche Welle.

Link do strony z plikiem koncesji: http://www.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/6542016-t/6542016-T.doc

Nie bądź naiwny. Polsat 1, iTVN Extra czy Kino Polska International z Kino Polska Muzyka International też mają wpisane pewne parametry techniczne, a na "naszej" satelicie ich w ogóle (niestety) nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...