Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wejście na satelitę kosztuje. Muszą najpierw dogadać się z jakąś platformą, żeby oplacił om się ten wydatek. Negocjacje potrzebują czasu.

Dogadali się z Polsatem Media, a każdy w końcu kanał w tej ofercie, jest także dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Mówiłem Ci wcześniej że to niczego nie musi sugerować :)

Ciekawe, bo wcześniej nie było sytuacji, w której to Cyfrowy Polsat nie oferowałby kanału obecnego u brokera Polsatu ;) Wy też przecież weszliście do Cyfrowego Polsatu dopiero po przejściu na reklamy od Polsatu.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie właśnie ruszył MUX8 i można oglądać ZOOM TV, a także plansze kontrolne pozostałych kanałów :) Odbiera moja Pani w sypialni na malutkiej antence pokojowej.

 

Zoom TV i tak ma duże koszty obecności w DVB-T. Jest też w 3 z 5 największych kablówek, a to wystarczy do zarabiania pieniędzy. Satelita nie jest już pierwszym miejscem do startu nowego kanału. Puls 2 też wszedł na satelitę długo po starcie w DVB-T i kablówkach.

 

@Stars.TV

Czyli co, wolelibyście być w Polsat Media wcześniej bez obecności w CP? A gdzie siła negocjacji wtedy z wejściem na listę CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0596.jpg

 

DSC_0597.jpg

 

Z epg widzę ze jest Pan Kuźniar z mojego rodzinnego miasta....

Kiedyś był spoko gość jako dziennikarz ale po tym co w TVN pokazał to ja już nie przepadam za nim

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 wybacz za przejęzyczenie ;)

Nie lubię go i tyle mimo tego że jest gościem z mojego miasta :D

"Cebularze ... " i takie jego wypowiedzi a jak do USA pojechał to sam się zachowywał jak Janusz :lol2:

Kuźniar zaczynał w Sudeckim Radiu potem Telewizja Sudecka i te czasy wspominam dobrze po tym jak "Warszawki" liznął to sodówka mu uderzyła ;)

Nie spodziewałby się że w tym programie na Zoom TV będzie inny niż go znamy z "Wstajesz i wiesz"

Tyle w temacie :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Satelita nie jest już pierwszym miejscem do startu nowego kanału. Puls 2 też wszedł na satelitę długo po starcie w DVB-T i kablówkach.

Dokładnie. Satelita dla nadawców nie jest już taki niezbędny. Nadawca Zoom TV może spokojnie dać sobie więcej czasu, na dogadanie się z platformami. Dzięki czemu początkowe koszty są odrobinę mniej zabójcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN 24 wybacz za przejęzyczenie ;)

Nie lubię go i tyle mimo tego że jest gościem z mojego miasta :D

"Cebularze ... " i takie jego wypowiedzi a jak do USA pojechał to sam się zachowywał jak Janusz :lol2:

Kuźniar zaczynał w Sudeckim Radiu potem Telewizja Sudecka i te czasy wspominam dobrze po tym jak "Warszawki" liznął to sodówka mu uderzyła ;)

Nie spodziewałby się że w tym programie na Zoom TV będzie inny niż go znamy z "Wstajesz i wiesz"

Tyle w temacie :P

Też mi coś.

 

Mi tam się podobało jak na luzie podchodził do niektórych rzeczy, np. do oprowadzania po studiu TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...