Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No można sobie to wyobrazić. A propozycje są różne, a efekty końcowe wiadomo, że są różne. I jak widać - jesteście w Cyfrowym Polsacie, tak jak i wszystkie inne pozostałe kanały :)

 

Nowa TV na pewno będzie miała reklamy od Premium TV - TVN Media. Różnie może być z WP| i METRO. Chociaż obstawiam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramowka Zoom faktycznie na chwile obecna wyglada niesamowicie ubogo.  Myslalem,  ze bedzie to "pelnowymiarowa"  TV,  a wyglada to narazie jak szafa grajaca,  jakas odtwarzarka z kilkoma zapetlonymi materialami powtarzanymi do bólu.  Jesli nie chca wiecej materialow z onetu to juz lepiej by zrobili gdyby dali więcej materiałów z "regionow".

Mam jednak nadzieje,  ze ten podany program to wersja tymczasowa do czasu rozkrecenia wiekszego zasiegu.  Ogolnie start bedzie mega mizerny. 

P. S.  Ktos wspominal o programie Kalejdoskop jako niby ich codziennym programie informacyjnym.  Radze przeczytać opis tego programu .  To ma byc cotygodniowy magazyn podsumowujacy bierzące wydarzenia. 

.

Edytowane przez ploomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczkę jakbym skądś już kojarzył... :> Wiadomo, że jest całkiem inna, ale jakby podobna do czegoś już znanego wcześniej.

 

Podoba mi się rozmiar logotypu. Jednak nie podoba mi się jego umiejscowienie (zbyt daleko od krawędzi) oraz to, że nie jest szare, półprzezroczyste.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom TV będzie chyba jedną z wielu stacji TV, która spojrzy na świat zupełnie inaczej.

Ciekaw jestem, czy pójdzie śladem TTV?

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej z poranka TVN 24 czy fajnego pokazywania telewizji od kuchni. Pamiętam jak były wybory samorządowe w 2014 r., to chodził po całym studiu w tym nawet przechodził do innego budynku. Świetnie to wyglądało :)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku. To nie jest wątek o p. Kuźniarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom TV chyba zdecydowanie przesadziło z cenzurą w swojej koncesji: http://www.krrit.gov.pl/KoncesjeSync/Decyzje/6292015-t/6292015-T.doc
Plusem w przypadku tego dokumentu są informacje o tym, co planowali konkurenci na czele z ZPR, który z tym samym kanałem wygrał w innym konkursie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...