Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

OD 1 czerwca nowa oprawa techniczna, ta jest obecnie tylko testowa. A oficjalna ramówka od 1 lipca. Mam nadzieję, że to już ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że lepiej się ogląda ten program na starszym telewizorze,bo większość programów jest w 4:3. Logo duże,ale bez przesady,obrazu jeszcze nie zasłania.

Jak na razie jedyne co oglądam co dzien w TV to teleturnieje tam emitowane.Reszta mnie nie interesuje,nie mam czasu na TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przed "Awanturą o kasę" była emitowana jakaś piosenka. Nie zwróciłbym na nią uwagi, gdyby nie to, że była emitowana z pasami ze wszystkich stron, a mimo tego logo i oznaczenie wiekowe było nie na pasach (co by sugerowało starszy materiał z dodanymi ręcznie pasami), a na materiale. Mam nadzieję, że nie zamierzają tak nadawać programów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było mniejsze na ekranie od obecnego. Zauważyłem również, iż logo to składa się z liter "ATM Rozrywka", a nie jak dotychczas "ATM Rozrywka TV". Druga nazwa zdecydowanie za długa.

 

Tylko że jeśli mają oni w koncesję wpisaną ATM ROZRYWKA TV to zgodnie z ustawą MUSZĄ UMIEŚCIĆ LOGO z PEŁNA NAZWĄ

A jesli nie - to pytanie czemu teraz to robią?

 

Swego czasu była historia z Pulsem - który zmienił nazwę na TV PULS i musiał dodać TV do loga na ekranie

 

Więc oni nie mogą raz używać ATM ROZRYWKA a raz ATM ROZRYWKA TV - muszą używać nazwy koncesyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV 6 ma w koncesji właśnie "TV 6" a w logo jest sama "6", analogiczna sytuacja jest z TV4

 

TV4 używa nazwy CZWÓRKA, a TV6 nazwy SZÓSTKA

Czy słyszałeś w zapowiedziach TV4 czy CZWÓRKA, TV6 czy SZÓSTKA?

 

Z tego co wiem to kanał nazywa sie TV6-Szóstka lub TV6(Szóstka)

Podobnie z TV4 - używają tych nazw naprzemienne

 

To jest inny przypadek

 

To tak jak z TVP1,TVP2 -używają Jedynka, Dwójka,ale w logo jest TVP1,TVP2 - bo to są nazwy stacji "z liczbami"

no a PULS nie jest liczbą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje o ATM Rozrywka:

 

Od 4 czerwca obowiązywać będzie odświeżona ramówka kanału ATM Rozrywka TV. W ofercie pojawi się serial komediowy „Graczykowie”, emitowany również w Comedy Central oraz blok dla dzieci. Przypomnijmy, że pasmo dziecięce było zapowiadane już od dłuższego czasu, a o jego planowanej obecności informowała również KRRiT.

 

Warto dodać, że zgodnie z koncesją, kanał ma prezentować ofertę rozrywkowo-filmową. Największą część programu mają zajmować propozycje realizujące specjalizację kanału, czyli profil filmowo-rozrywkowy (zgodnie z zapewnieniami nadawcy, seriale też traktowane są przez KRRiT jako filmy). Stacja zaplanowała również audycje prezentujące muzykę rozrywkową (obecnie „Wstawaj! Gramy!”) oraz programy adresowane do dzieci i młodzieży.

 

W paśmie dziecięcym, emitowanym o godz. 07:15, będzie można oglądać filmy, m.in. „Smocze Wzgórze”, „Smocze Wzgórze 2” oraz „Azur i Asmar”. Z kolei „Graczykowie” będą pokazywani o 18:30 i 18:55, a także o 22:45 i 23:10.

 

Natomiast nowa, jeszcze bogatsza oferta ATM Rozrywka TV obowiązywać będzie od 1 lipca.

 

Źródło: tvpolsat.info

 

Ramówka ATM Rozrywka od 4 czerwca 2012:

03:45 - Pierwsza miłość
04:20 - Wstawaj! Gramy!
05:05 - Wstawaj! Gramy!
05:45 - Daleko od noszy
06:10 - Daleko od noszy
07:15 - Smocze Wzgórze (film)
08:30 - Awantura o kasę
09:10 - Gra w ciemno
10:00 - Daleko od noszy
10:25 - Daleko od noszy
10:45 - Rodzina zastępcza
11:30 - Agentki
12:15 - Pierwsza miłość
12:50 - Awantura o kasę
13:35 - Gra w ciemno
14:15 - Daleko od noszy 2
14:40 - Daleko od noszy 2
15:05 - Rodzina zastępcza
15:45 - Agentki
16:30 - Pierwsza miłość
17:05 - Awantura o kasę
17:45 - Gra w ciemno
18:30 - Graczykowie
18:55 - Graczykowie
19:20 - Rodzina zastępcza
20:05 - Agentki
20:50 - Pierwsza miłość
21:20 - Awantura o kasę
22:00 - Gra w ciemno
22:45 - Graczykowie
23:10 - Graczykowie
23:35 - Rodzina zastępcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam jestem za. Kiepskich mogę oglądać zawsze i wszędzie. Ale była też mowa o Pierwszej miłości od początku i na to czekam najbardziej. Ale nie ma co Polsat 3 jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...