Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemczech mają MTV Brand New, we Francji MTV Idol, MTV Pulse i MTV Base, we Włoszech MTV Music (dostępne w DVB-T, swoją drogą przypomina bardzo VH1 PL), MTV Hits i MTV Classic, a my mamy VH1 Polska. Bo MTT Live HD, MTV Dance, MTV Rocks i MTV Hits UK to są kanały brytyjskie i na tamten rynek są kierowane i są tworzone przez anglików z myślą o anglikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej wolałbym MTV Music UK z brytyjskimi reklamami lub inne kanały z tej paczki niż polskie VH1, które nie przejawia oznak życia (sztywne pasma muzyczne, brak jakiegokolwiek programu z prowadzącym, zapowiedzi z MTV) i które puszcza, jak na moje oko, zbyt dużo polskiej muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to VH1 Poland

VH1 Europe to wogóle co innego, inny wymiar muzyczny.

Szkoda, że nie ma u nas mtv dance, hits w ofercie platform satelitarnych.

Tam jest dobra muza, grają 24/7.

Co najwyżej MTVNHD jest u Nas, ale tam 70% pasma to koncerty, z 2h dziennie Bimber itp.

Na PL rynku niby jest dużo kanałów muzycznych (naszych) jednak jest to zazwyczaj papka muzyczna, mieląca wkółko to samo na wszystkich kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od 1 lipca jeszcze mniej muzyki - od 3:55 do 6:15 i będzie to tylko "Don't Kill the Music".

Trochę nie rozumiem skracania nocnego pasma muzycznego. Przecież wtedy właściwie nikt tv nie ogląda. Chyba, że chcą się całkowicie odciąć od muzyki.

Szkoda, że nie ma u nas mtv dance, hits w ofercie platform satelitarnych.

Tam jest dobra muza, grają 24/7.

No nie wiem, nie wiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że jak chcecie w 100% ocenić VH1 Polska to pooglądajcie najlepsze pasma muzyczne na tej stacji. Polecam m.in. Pop Chart, Aerobic, Greatest Hits czy Smells Like The 90s. Napewno lepiej grają niż MTV Music UK... Ale koniec off-topicu.

Co do tego skracania muzyki to też nie rozumiem, bo między 6 a 8 oglądalność też jest pewnie znikoma w stacjach muzycznych-kodowanych.

A w MTV Rocks/Dance/Hits muzyka jest akurat przez 21 godzin i też moim zdaniem powinny być te dwa ostatnie na naszych platformach. Btw na MTV Dance teraz świetna odliczanka leci. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to VH1 Poland

VH1 Europe to wogóle co innego, inny wymiar muzyczny.

 

Oglądasz regularnie? Bo ja tak - VH1 European to dno i wodorosty odkąd zajmuje się nim Viacom UK. Już nasze VH1 choć kiepskie, to jednak lepsze od europejskiej wersji. Kiedyś było odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma TMF Fresh jest MTV Fresh. :P

We wszystkich pasmach jest ta sama playlista. W MTV Fresh nie lecą wcale nowości...

A playlista MTV składa się z: playlisty VH1 Hits/VH1 Music/Music For The Masses + amerykańskie znakomitości typu Macklemore - Thrift Shop + gwiazdy nastoletnie: Justin Bieber, Selena Gomez, Bridgit Mendler, Austin Mahone itd itp...

No i czasami zdarzy się jakiś kawałek dance z VIVY ale to też takie co wszędzie lecą, np. Calvin Harris - Sweet Nothing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ci przykłady i ogólnie.

 

RIHANNA feat. MIKKY EKKO - Stay

JENNIFER LOPEZ feat. PITBULL - Live it up

BASTILLE - Pompeii

JUSTIN TIMBERLAKE - Mirrors

ROBIN THICKE feat. T.I. & PHARRELL WILLIAMS - Blurred Lines

ENEJ - Lili

BRUNO MARS - When I Was Your Man

SYLWIA GRZESZCZAK - Flirt

LANA DEL REY - Young And Beuatiful ...

 

Czyli ogółem mówiąc piosenki popowe, które są też znane wśród dorosłych. :D

Ale MTV różni się od VH1 tym, że puszcza też piosenki bardziej "inne" ale też znane wśród dorosłych. Przykłady?

 

PARAMORE - Still Into You

MACKLEMORE & RYAN LEWIS feat. RAY DALTON - Can't Hold Us

CALVIN HARRIS feat. ELLIE GOULDING - I Need Your Love

 

To spotkasz w MTV na zwykłej playliście, a na VH1 tylko w liście "Pop Chart". Jest to dla nich zbyt "inne" żeby puszczać na zwykłej playliście. :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę kilka tytułów z playlisty MTV:

 

Snoop Lion ft. Miley Cyrus - Ashtrays & Heartbreaks (rzadko na innych kanałach)

Margaret - Thank You Very Much

will.i.am - #Thatpower

will.i.am - this is love

Tom Odell - Another Love (to już w ogóle nie widziałem nigdzie indziej, w dodatku jest w ramach MTV Push)

Jessie J ft. Big Sean, Dizzee Rascal - Wild (też nigdzie indziej nie widziałem)

Rudimental - Waiting All Night (rzadko na innym kanale niż MTV)

Bridgit Mendler - Ready Or Not

 

Czyli to, co wszędzie + brytyjscy artyści, a nowości są szybko po premierze

W najbliższym czasie na MTV ma sie pojawić (lub już jest) Sean Kingston ft. Chris Brown & Wiz Khalifa - Beat it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...