Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś jak oglądałem namiętnie MTV, leciał raz w tygodniu program, gdzie emitowano tylko premiery videoclipów. Puszczano teledyski, które po raz pierwszy w danym tygodniu debiutowały na antenie. Jeśli piszę o starych czasach MTV, to ma na myśli okres, kiedy teledyski były zapowiadane (prezentował je wtedy Paul King). A głupkowate seriale, to był wtedy "Beavis&Butthead" i jakiś serial z Dennisem Learym i Adamem Sandlerem (obecnie to wielkie, artystyczne produkcje w porównaniu z obecnymi).

 

Czy możecie powiedzieć, kiedy teraz leci taki program, gdzie są puszczane premiery teledysków? Nie chodzi mi o listę przebojów, bo tam są oczywiście nowości, ale grane są także do zarżnięcia utwory, które znam już na pamięć. Chodzi mi o same NOWOŚCI muzyczne.

 

Jeśli nie ma tego w MTV Polska, to może jest w MTV Live HD, w MTV Hits, w MTV Dance i w MTV Rocks?

 

A czy na innych kanałach muzycznych można coś takiego uświadczyć?

 

Sam pamiętam jak w takim programie oglądałem premiery teledysków Michaela Jacksona, U2, R.E.M. i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprytny ruch z tą premierą WS. Wiedzieli że EMA ma zawsze dużą oglądalność (a po tym co Miley Cyrus zrobiła na VMA teraz jeszcze więcej ludzi było ciekawych czy czegoś na EMA nie zrobi - i zrobiła :D ) więc na Warsaw Shore dużo widzów zostanie, żeby zobaczyć. Jeszcze przez całą galę reklamowali to sobie, na ekranie wisiała informacja o WS, komentujący CNE ciągle o tym wspominał i na każdym bloku reklamowym puszczali tego zapowiedzi. Zatem duża oglądalność wcale nie dziwi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sądze że kanał MTV Polska coraz bardziej przypomina od dwóch - trzech miesięcy hiszpańską wersję MTV pod nazwą MTV Espana.

coś czuję że kanał MTV Polska na 100% powinien znaleźć miejsce wśród kanałów dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej jako kanał darmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladajcie dalej Warsaw Shore, zacznijcie jak bedzie Teen Mom... to nastepne w kolejce beda Next, Randka z mama, te smieszne przekopywanie pokoi i na deser jak rodzice robia dziecku na zlosc i go umowia z 2 innymi kolesiami, zeby pozbyc sie obecnego. Tak tak tylko ogladanie takich badziewi, powoduje ze MTV bedzie dalej odmozdzac mlodziez i produkowac polskie wersje tych badziewi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

MTV wycofuje się z 1 stycznia z Czech i Węgier i w tych krajach będzie MTV Europe ale z lokalnymi ścieżkami dźwiękowymi. I jest to podobno związane z nową polityką VIMN zw. z kanałami regionalnymi. Czyżby zaczęli po mału wycofywać się z regionalnych kanałów MTV? Nam to chyba nie grozi obecnie, ponieważ dużo mamy własnych kopii ich produkcji. A jeśli MTV miałoby zniknąć na dobre to bym nie płakał, bo nie ma po czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że w "Don't Kill The Music" jest bardzo fajna playlista. :) Chyba już zrezygnowali z tego beznadziejnego podziału klipów między MTV, VH1 i VIVĘ. Ciesze się, że nasz oddział MTV się rozwija. Dla przykładu włoskie MTV wygląda bardzo fajnie i naszemu jest coraz bliżej do zachodnich MTV. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, wiem co masz na myśli. Ja pisząc to miałem na myśli, że lepiej że mamy coś własnego niż tylko programy z USA. Gdyż na tych zachodnich MTV (włoskie, hiszpańskie, francuskie) poza tymi programami są również lokalne lub nie spotykane gdzie indziej produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV wycofuje się z 1 stycznia z Czech i Węgier i w tych krajach będzie MTV Europe ale z lokalnymi ścieżkami dźwiękowymi. I jest to podobno związane z nową polityką VIMN zw. z kanałami regionalnymi. Czyżby zaczęli po mału wycofywać się z regionalnych kanałów MTV? Nam to chyba nie grozi obecnie, ponieważ dużo mamy własnych kopii ich produkcji. A jeśli MTV miałoby zniknąć na dobre to bym nie płakał, bo nie ma po czym.

Ostatnio MTV wycofało się także z Rosji. Więc zwinięcie ogona z Polski to tylko kwestia czasu. MTV już dawno na tych rynkach (w tym także naszym) traci na rzecz innych kanałów muzycznych.Które nie skupiają się na jakiś pseudo produkcjach dla średnio rozgarniętych nastolatków tylko grają po prostu klipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No polskie MTV raczej szybko się nie zwinie zwłaszcza, że planowana jest polska wersja Nastoletnich matek. Ale polska VIVA mogłaby jak najbardziej się zwinąć na rzecz jej oryginalnej, niemieckiej wersji.

A co do czeskiego MTV - szkoda go, bo jako jeden z nielicznych kanałów spod tej marki nadawał dużo muzyki. Jeśli się nie mylę to rano do 9:30, potem popołudniu ok. 17:15-21:00 i w nocy od ok. 1:00. Dodatkowo w soboty muzyka leciała nieprzerwanie aż do wieczora. A to wszystko za sprawą tego, że czeskie MTV nie należało do Viacomu, ale do Central European Media Enterprises. W listopadzie CME ogłosiło, że nie odnowi licencji na markę MTV w Czechach od 2014 r. a Viacom postanowił o niekontynuowaniu jego emisji, tylko zastąpienie go przez pan-europejską wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby MTV Polska nie zniknęło - w końcu gdzie emitowaliby drugi sezon "Warsaw Shore" który pewnie powstanie bo oglądalność jest dobra?

 

o to się nie martw, bez problemu Viva by emitowała ten szit, przecież już teraz puszcza wiele szołów z MTV.

 

Ostatnio MTV wycofało się także z Rosji.

 

MTV w Rosji nadaje znowu od listopada tego roku.

 

Ja marzę o MTV Adria zamiast naszego MTV, ale wiadomo...mogę sobie pomarzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...