Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Jak można było zepsuć taki kanał?

 

Na przykładzie MTV powinny powstać książki.

Panowie poważnie, aby zniszczyć MTV lat 90 trzeba było wybitnych niedorozwojów i o dziwo udało się! Z kanału który był na TOPie zrobiono kupę na poziomie Poloni 1

Oni nawet logo mieli kiedyś ładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież macie cztery tematyczne kanały muzyczne z MTV w nazwie, które puszczają tylko muzykę, bez gadania i reklam. Fakt, polskiej muzyki na nich nie ma, ale taką można znaleźć na Vivie i VH1 :) Szkoda, że na satelicie są tylko dwa, chociaż mnie osobiście Rocks wystarcza.

 

Oglądałeś MTV Europe?

Klimat wylewał się z telewizora tonami. Przerywniki, reklamy prezenterzy to wszystko tworzyło niesamowity klimat.

Dla mnie brak reklam nie jest żadnym plusem czy wyznacznikiem.

Stars tv z reklamami miażdży kazdy kanał MTV bez reklam bo Starsa robią ludzie z pasją tacy którzy kiedyś tworzyli MTV! Dzisiaj w MTV są amatorzy którzy już w tym wszystkim się pogubili i gdy przyjdzie telewizja gdzie każdy będzie wybierał kanał taki jaki chce oglądać ( a kiedyś przyjdzie bo internet to wymusi) a nie, że jesteśmy skazani na Pakiety w których 80%to upychacze reklam to marka MTV przestanie istnieć a ich szefostwo zajmie się szparagami w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież macie cztery tematyczne kanały muzyczne z MTV w nazwie, które puszczają tylko muzykę, bez gadania i reklam. Fakt, polskiej muzyki na nich nie ma, ale taką można znaleźć na Vivie i VH1 :) Szkoda, że na satelicie są tylko dwa, chociaż mnie osobiście Rocks wystarcza.

 

Na Vivie??? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Viva puszcza muzykę, więc założyłem, że jakaś polska muzyka się tam pojawia. Szczerze mówiąc nie wiem, nie oglądam.

TrueGrand, oglądałem, podobała mi się, tak samo jak podobała mi się dostępna do niedawna brytyjska wersja Rocks, na której byli prezenterzy. Nie zmienia to faktu, że mówienie, że kiedyś była muzyka a teraz jej nie ma jest naciągane, bo Viacom jest największym nadawcą kanałów puszczających w 100% muzykę obecnym w naszym kraju i to, że na głównym kanale nie ma muzyki aż tak dużo nie zmienia. Ubolewam, że tak mało z tych kanałów jest dostępnych na satelicie HB (choć w Polsce są dostępne prawie w każdej kablówce, więc nie można powiedzieć, że "tak jakby w Polsce ich nie ma"), bo sam lubiłem oglądać np. VH1 Classic, które jest dla mnie lepsze od Stars TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...