Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, KPM jest swego rodzaju "unikatem" na polskim rynku kanałów muzycznych. I ma na pewno większą wartość merytoryczną od 4fun.tv i innych Esek, które grają w kółko te same hity.

 

 

Tak jest - niestety oglądalność tego kanału była słaba jak był w CYFRZE+

 

Szkoda, bo większość nie ma racji. Dziwię się, że skoro nasza KRRiT jest taka dobra i dba o dużą ilość kontentu po polsku nie potrafi skutecznie "nagrodzić" nadawców takich jak R.WAWA czy KPM za wyjątkowe, ponadstandardowe promowanie polskiej muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro, wiesz co? Zamieniłbym się z nimi teraz, natychmiast! Widziałem badania które mówią, że o możliwości własnoręcznego dodawania kanałów w CP wie 14% abonentów a faktycznie korzysta z tego 9%. Dlatego bycie na liście jest tak c h o l e r n i e istotne, niestety.

 

Tomo, STARS jest w necie za free bo my nie jesteśmy [beep]i na kasę, robimy tv fta. Kino Polska Muzyka jest kanałem kodowanym i płatnym. Więc to STARS bardziej zasługuje na dvb t wszędzie!!!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chwilę popatrzyłem sobie na ten kanał i muszę przyznać, że jest dobry. Ramówka również ciekawie budowana, np. bloki z jednym wykonawcą czy 'najlepsze z (jakiegoś roku)'

 

Coś się w tej ramówce dzieje, a nie tylko kilkanaście tych samych klipów, nadawane przez cały dzień pod różnymi nazwami programów.

 

Przyjrzę się temu kanałowi bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama Cyfra+ to było mało, nc+ i już wyprzedzili rbl.tv, teraz Cyfrowy Polsat i mają nagle większy zasięg techniczny niż STARS... :(

I nie tylko o zasięg chodzi. Trafili na wysoką pozycję na liście i u mnie w domu raptem KPM stało się rozpoznawalną marką, a Stars TV to dla nich no-name z odległej pozycji. Trzeba będzie przeprowadzić akcję edukacyjną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SIŁĄ "KPM" jest od początku jego istnienia MULTUM materiałów archiwalnych. Żaden z polskich kanałów muzycznych nie ma aż takiej ilości materiałów archiwalnych i trzeba uczciwie to napisać, że oni lepiej promują polską rozrywkę, niż "TVP", mimo, że większość tych archiwalnych materiałów stamtąd właśnie pochodzi, ale obecna ekipa zarządzająca "TVP" NIE UMIE sama wykorzystać potencjału swoich zasobów, więc CAŁE SZCZĘŚCIE, że ekipa "KPM" wypełnia tę lukę i że wrócili na satelitę :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest rewelacyjny. Praktycznie wszystko tam można zobaczyć, bibliotekę mają gigantyczną. Dla mnie osobiście największym plusem jest to, że bardzo często trafiam na piosenki Dżemu, codziennie przynajmniej jedną upoluję, a dziś już dwie widziałem. ;) Nawet wśród nowości udało mi się wypatrzeć coś fajnego (Poparzeni Kawą Trzy).

Dla mnie KPM jest w tej chwili na równi ze Stars.tv najlepszym kanałem muzycznym do jakiego mam dostęp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze że to jest kanał godny polecenia bo nie ma drugiego takiego który sam pokazałby tylko i wyłącznie polskie klipy.

kiedyś gdy Viva 5-7 lat temu polskie produkcje teledyskowe w VIVA Hits Polska to było coś niewiarygodnego

Szkoda że na tej antenie nie mogę zobaczyć takich utworów jak Mleko "Kto dogoni psa" , Fu "raptowne realia" czy Lerek "Moja Panienka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...