Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A słychać kosmicznie? Nie patrzcie na cyferki tylko słuchajcie :) Przykład, mam mp3 w jakości 112, koduje ją jeszcze raz i ustawiam 320. Wysyłam komuś, ktoś odpala i mówi - wow świetna mp3 w 320 :) Ale nie słychać w 320 bo cudów nie ma. Więc brzmi świetnie czy nie o to jest pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słychać kosmicznie? Nie patrzcie na cyferki tylko słuchajcie :) Przykład, mam mp3 w jakości 112, koduje ją jeszcze raz i ustawiam 320. Wysyłam komuś, ktoś odpala i mówi - wow świetna mp3 w 320 :) Ale nie słychać w 320 bo cudów nie ma. Więc brzmi świetnie czy nie o to jest pytanie :)

 

 

MTV Live HD w 320kBit/s brzmi klasycznie pięknie (dźwięk puszczony na amplituner bez ulepszaczy jest idealny - tony niskie, średnie, wysokie, nie wspominając o DD)

A w Kino Polska Muzyka jakoś ta przespustowość nie robi wrażenia na moim uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przyłączam się do tego pytania - nadając FTA na pewno wasz zasięg byłby większy bo więcej ludzi miałoby dostęp do waszej stacji telewizyjnej.

 

 

Ale samo bycie FTA nie gwarantuje sukcesu. Dzisiaj już bardzo mało osób posiada zestaw do odbioru FTA, bo tak naprawdę mało jest polskich kanałów FTA, wszystko jest kodowane i dostępne w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Kino Polska Muzyka jest na tym forum.

Ja o jedyne co proszę to więcej "współczesnej" muzyki polskiej i po prostu, więcej polotu. By kanał bardziej kojarzył się z "aktywnym" widzem, a nie jego rodzicami ;)

Chociaż trzeba przyznać, że w ciągu ostatniego roku muzyka się nieco poprawiła.

 

Brakuje także większej promocji polskiej muzyki, w tym m.in. wywiadów, może i jakiegoś programu, który informowałby o tym co ciekawego dzieje się na polskiej scenie muzycznej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szanse są bardzo małe. KPM jest kanałem, który miałby problemy z utrzymaniem się na polskim rynku wyłącznie z reklam. Dlatego jest kanałem płatnym, a takie najczęściej nie są dostępne w najniższych pakietach operatorów. Wyjątkiem są kanały autorskie operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
A czy jest szansa na to,że traficie do pakietu MINI HD w Cyfrowym Polsacie,żeby każdy abonent mógł Was oglądać.....

 

W Cyfrowym Polsacie jesteśmy najszerzej jak się da tzn. w pakiecie Mini HD również ale tylko na nowych dekoderach z mpeg-4.

 

Jeśli macie jakieś pytania, uwagi, propozycje itp. dotyczące naszej stacji to zapraszam do dyskusji, od dzisiaj będę tutaj regularnie zaglądał, pozdrawiam Dyr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Startujemy dziś z nową ramówką, zachęcamy do zapoznania się ze zmianami i nowymi pasmami :)

 

Jesienią na antenie Kino Polska Muzyka jak zawsze królować będą aktualne hity, przeboje sprzed lat, niezapomniane polskie szlagiery oraz sprawdzone programy. Pojawią się także zupełnie wyjątkowe nowe pasma.

 

Popołudnie w Kino Polska Muzyka rozpoczniemy o 16.00 codziennym programem Hity 2000, czyli porcją najlepszych polskich teledysków z lat 2000-2010. O 17.00 w paśmie Młoda Polska zaprezentowane zostaną wszystkie gorące, aktualne hity oraz nowe klipy polskich wykonawców. O 18.00 najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki osobiście zapowiedzą swoje ulubione teledyski oraz podzielą się plotkami i wspomnieniami ze swojej kariery w programie Gwiazdy prezentują. Na przegląd niezapomnianej polskiej muzyki z lat 80. i 90. w paśmie Hity 80/90 zapraszamy codziennie wieczorem o 19.00 oraz o 23.00. Natomiast o 21.00 i 22.00 ulubione programy naszych widzów, w tym Godzina z…, czyli 60 minut poświęcone przebojom tylko jednego wykonawcy, Nastrojowe – wieczorne pasmo najlepszych polskich ballad czy Z filmu – teledyski z najbardziej znanych polskich filmów i seriali.

 

W weekend o 15.00 w Kino Polska Muzyka pasmo Złote Przeboje - najwspanialsze polskie szlagiery z lat 60., 70. i 80. W każdą niedzielę od 11.00 lista Top 30, czyli zestawienie ulubionych klipów wybranych przez widzów.

 

Aktualną ramówkę zawsze znaleźć można na naszej stronie internetowej: http://www.kinopolskamuzyka.pl/program.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...