Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

@djclassic, Co ma fuzja do kanalow ? jak ja takie cos slysze, to az we mnie sie gotuje, nie rozumiem tego. Fuzja moze byc za rok, i co ? przez rok nic nie dolacza bo fuzja ? bzdury !

 

No wrescie cos zaczyna sie dziac, czekam na History HD w n, oby to nie byla jedyna nowosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, Co ma fuzja do kanalow ? jak ja takie cos slysze, to az we mnie sie gotuje

Tak się składa kolego że się we mnie też gotuje jak coś takiego słyszę. Więc nie wiem po jakiego grzyba ta jazda po mnie :!:

 

O Kino Polska Muzyka słyszę od czasu jak dodali kodowanie dla n-ki że może na dniach wejdzie. O TVP w wersji HD cisza tylko kablówki jak na razie deklarują o włączenie sygnału. Więc jak ja mam to odebrać. Też bym chciał coś świeżego bo od kilku miesięcy wieje nudą co do nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@djclassic, Ponioslo mnie, bo prawie kazdy tak pisze, tylko nie wiem skad te domysly, i nie miales tego odebrac jako jazde, bo tak nie jest, jazde to ja moge zrobic wszystkim ktorzy tak pisza w poszczegolnych watkach, ale za duzo roboty, zeby szukac i pisac, do kazdego z osobna.

 

Z kino Polska Muzyka sie zgodze, bo cisza totalna, kodowanie jest, ale nie widac tego kanalu na liscie kanalow.

Co do TVP, nikt nie potwierdzil, ze beda w ofercie n, jak na razie mamy pseudo TVP 1 HD robione przez nke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TVP, nikt nie potwierdzil, ze beda w ofercie n, jak na razie mamy pseudo TVP 1 HD robione przez nke.

 

Patrick, tu się akurat bardzo mylisz. Enka dostaje sygnał światłowodem wprost z TVP i nic w niego nie ingeruje. Co dostają ze studia TVP to w takiej formie idzie na satelitę. Inna sprawa, że N/TVP uruchomili taki przekaz wiedząc, że TVP technicznie nie jest na to gotowa (brak urządzeń studyjno-emisyjnych HD). Teraz sprzęt jest zakupiony, testowany (jeszcze poza anteną) i zostanie uruchomiony 1 czerwca. Wtedy będzie można się spodziewać więcej prawdziwego HD - zapewne w podobny sposób jak to robi TVN HD.

Zresztą było już o tym kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego pilota kupiłem :) A co tam, przynajmniej użyteczny gadżet kibica, zawsze przyda się jeden zapasowy pilot, zwłaszcza że pilot N jest mocno eksploatowany: do przełączania kanałów, do VOD, do nagrywania, przewijania, do wpisywania liter np. w wyszukiwarce YouTube, do gier itp.

Taniej można dostać na Allegro, bo sprzedają go osoby które dostały pilota wraz z aktywacją nowego dekodera.

 

normalnie chodzi po 49 pln. Dają go chyba tylko tym co zamówią n-kę przez telefon lub internet [img]

 

a co do wyglądu pilota to mnie się podoba. Tomaszewski pewnie by nie kupił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery ADB jak i od C+ (sagemcom itd.) maja zostac.

 

Zastanawiam się co się stanie z ofertą N na kartę? Czy zostanie czy zlikwidują to całkowicie? Dobrze że chociaż dekodery od N zostaną :jupi: Ale i tak najważniejszą rzeczą na jaką będę patrzył to cena za miesięczny abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
W ramówce usługi zdalnego nagrywania n.lat.pl platformy n zameldował się kanał Sundance Channel HD. Niedawno podobną informację podaliśmy o HISTORY HD, jednak po jakimś czasie stacja została usunięta z n.lajt.pl. Nadal nie wiadomo, czy HISTORY HD wzbogaci ofertę platformy n, gdyż nie uzyskaliśmy w tej sprawie żadnego komentarza.

 

zrodlo: satkurier.pl

Ciekawe, ciekawe, czyzby wysyp nowych kanalow w n. :D

 

Edit: Sundance Channel HD zostal usuniety z n.lajt.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Program dla tego kanalu w n lajt pojawia sie i znika, trzeba klikac np. wtorek, sroda, czwartek i za ktoryms razem wskoczy program. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...