Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pierwszego - chyba - czerwca 2012 programy te mają być nadawane w jakości (mam nadzieję tej prawdziwej ) HD. Komunikat mówie o sygnale w DVB-T. Czy istnieje Waszym zdaniem szansa,że 'Enka" bedzie je też tak nadawała przez swoją satelitę ? Podkreslam: mam na myśli pełen sygnał HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby N miała podpisaną umowę na TVP 1 HD / TVP 2 HD, czy też na samo TVP2 HD, jeśli już mają zagwarantowane TVP 1 HD prawdziwe, to według mnie podczas promocji w TV, spotach, na pewno by się reklamowali "wszystkie mecze w HD na TVP 1/2 HD, i dodatkowe miesiace za strzelone gole reprezentacji " jaka teraz jest prmocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nawet nie wiadomo kiedy wystartuje TVP 1 HD/2 HD i jak to w ogole bedzie rozegrane jesli chodzi o kablowki i platformy, a Wy juz chcecie reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno? "must carry" tyczy się tego co jest dostępne aktualnie (czytaj w analogu) naziemnie, a nie wszystkiego. Mamy połowę maja: 3 tyg do startu kanałów więc szybko się przekonamy czy n'ka dołączy wersje HD TVP 1 i 2 czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kolejna nowoscia w n jest brak premiery na nPremium. Trzeba miec niezly tupet, zeby odbic 80% wytworni od Canal+ i olewac tak klientow

To wszystko co ma nPremium, to wystarcza na 12-15 premier, nic więcej. 3 oferty premium to stanowczo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego pilota kupiłem :) A co tam, przynajmniej użyteczny gadżet kibica, zawsze przyda się jeden zapasowy pilot, zwłaszcza że pilot N jest mocno eksploatowany: do przełączania kanałów, do VOD, do nagrywania, przewijania, do wpisywania liter np. w wyszukiwarce YouTube, do gier itp.

Taniej można dostać na Allegro, bo sprzedają go osoby które dostały pilota wraz z aktywacją nowego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałaby się K.P. Muzyka ale ja coś w te nowości przed fuzją nie wierzę. To samo co do dekoderów Turbo że wznowią wysyłanie. Chciałem wymienić 250 na 500 to powiedzieli że wyślą mi e-meila kiedy będzie można zamówić. Czekam już 2 miesiące :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...