Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy..." hehehehe :)

 

To jedziemy... :) Mnie intersuje zapowiadany od dawien dawna multiroom... Czy kolega sie wypowie... ten co napisał że startuje w październiku za 150 zł? czy może już dostał BANA'na :lol: Chciał bym usłyszeć co nieco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną nowością która mogłaby dźwignąć platformę N w górę to paczka kanałów Polsat.N nie musi polepszać technologi bo ludzie tego nie potrzebują...

Dodadzą TVR to zobaczysz ilu ludzi zrezygnuje z Polsatu. A jakby dali jeszcze Polsat to już w ogóle by się działo.

Technologia jest świetna. Tak jak napisano wyżej - gdyby nie n, to w Polsacie byłyby ze 2 kanały HD na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze dwa kanały HD, które mają coś wspólnego z HD, a nie 40 kanałów HD, które z HD mają wspólną nazwę.

Gdyby nie n'ka to kanałów HD pewnie by było mniej, ale za to z dużą lepszą jakością. A tak zaczęli się ścigać na ilość, a nie na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim Polsacie płacąc 57,80 mam tylko 1 kanał i to pseudo HD - Polsat HD. W n jest ich za 54 zł 13. W tym ESP HD, który ma świetny obraz. Z innymi jest różnie, ale nie jest źle. Tak powinno być i w C+ i CP - HD w pakietach. A żeby nie krzywdzić posiadaczy dekoderów SD wystarczy wprowadzić np. do Familijnego za 38 zł alternatywę - Familijny HD nieco droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim Polsacie płacąc 57,80 mam tylko 1 kanał i to pseudo HD - Polsat HD. W n jest ich za 54 zł 13. W tym ESP HD, który ma świetny obraz. Z innymi jest różnie, ale nie jest źle. Tak powinno być i w C+ i CP - HD w pakietach. A żeby nie krzywdzić posiadaczy dekoderów SD wystarczy wprowadzić np. do Familijnego za 38 zł alternatywę - Familijny HD nieco droższy.

Ja płacę troszkę mniej i mam dwa kanały HD i za żaden nie płacę. A w n'ce wśród tych 13 kanałów jest także TVN HD+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie nie ma po co ze mną gadać skoro news został napisany przez jednego z członków redakcji a nie przeze mnie. Jasne też jest iż są to zapowiedzi możliwych zmian, a autorem ich jest człowiek, który wiedział wcześniej o wprowadzeniu do n choćby tvn hd +1 czy FOXlife HD. Dzięki @Mr. Orbita za oczyszczenie atmosfery;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w tym momencie n ka i jej abonenci musza sobie odpowiedziec na pytanie co dla nich byłoby lepsze

Dołaczenie paczki polsat czy dołaczenie za to co chce polsat nowych np trzech kanałow hd?

Pieniadze pewnie n ka musi wydac te same ale co bedzie lepsze dla nas abonentow?

 

Osobiscie wszystko co ogladam z paczki polsatu ogladam na otwartym polsacie np formułe1 boks piłke czy seriale wiec co bym wybrał jest oczywiste ale nie wszyscy mysla tak jak Ja a magiczne hasło paczka polsatu pewnie przyciaga choc polsat z NTC nawet na pozycji 1000 w dekoderze mi wystarcza ale nie kazdemu i to własnie rozwazaja decydenci n ki wiec co lepsze

Nowe np 3 kanały hd czy paczka polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie nka może dodać tylko POLSAT, POLSAT 2 oraz POLSAT NEWS, czyli trzy główne kanały. Natomiast POLSAT FILM, POLSAT PLAY, POLSAT Cafe oraz POLSAT JimJam mogą sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozśmieszył tekst w "To&Owo", że Polsat Film to atrakcja dla fanów kina. :lol2: Jak dla mnie to mogą tak jak piszesz - nawet bez Polsatu 2. Zapewne jednak Polsat chciałby wcisnąć wszystkie stacje, żeby więcej zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nka może dodać tylko POLSAT, POLSAT 2 oraz POLSAT NEWS, czyli trzy główne kanały. Natomiast POLSAT FILM, POLSAT PLAY, POLSAT Cafe oraz POLSAT JimJam mogą sobie darować.

Nie zapominajmy że aby coś dodać, trzeba podpisać odpowiednią umowę, a do tego musi być wola obu stron. Nie zdziwiłbym się jakby Polsatu nie interesowało udostępnienie samego głównego Polsatu i ewentualnie Polsatu 2, ale chcą też opchnąć te kanały tematyczne. Natomiast jakiś czas temu ktos z Nki wypowiadał się że najbardziej by ich interesował sam Polsat HD i ewentualnie kanały sportowe Polsatu.

 

Osobiście zamiast Polsatów wolałbym nowe dobre kanały HD jak np. History HD, FOX HD, AXN HD czy ESPN America HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat bynajmniej ten główny... to kanał "must be..." każdej platformy. Myślę że te kanały w Cyfrze to nie przypadek a chęć "zniszczenia" konkurencji. Bo tak prawdę mówiąc czemu CP ma tylu abonentów :?: Bo jeszcze niedawno jako jedyny miał wszystkie kanały podstawowe. Ludzie zamienali wysłużone anteny siatkowe na cyfrowe. Teraz rynek satelitarny w dużej mierze sie nasycił. Mamy 4 platformy cyfrowe a do tego prężnie działające kablówki. W grudniu będzie bardzo ciekawie... ale to dobrze... to wszystko dla nas abonentów na plus... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdzę, że Polsat w Cyfrze to było niezłe zagranie wyprzedzające Solorza. Zdając sob ie sprawę, że jeżeli ustawa o NTC przejdzie w obecnym kształcie przez ścieżkę legislacyjną to Polsat będzie musiał udostępnić, a kanałów tematycznych może już nigdzie nie upchnąć. Postanowił więc zwiększyć ich widownie teraz póki jeszcze może, przy okazji zgarniając za to niezłą kasę :) Nie zdziwiłbym się gdyby rzeczywiście n nie zamierzała za to płacić, bo nie są one może poza Polsat News nic warte, i dlatego tak to wszystko wygląda. Fakt, że Polsat HD jest najbardziej zachęcający i zważywszy, że Polsat go oddać nie bezie chciał, to byłbym za opcją wymiany TVN HD za Polsat HD. Najwięcej zyskuje w takiej sytuacji n, bo pojawia się Polsat, zyskuje CP bo ma TVN HD, a Cyfra która już ogłosiła zwycięstwo zostaje przegraną, bo konkurencja ma po dwa ogólnopolskie kanały w HD, a ona żadnego :) Oczywiście to wszystko dywagacje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie co @hazy. Polsat pewnie za całkiem spore pieniądze opchnąć Cyfrze towar drugiej jakości czyli Polsat w SD i kilka kanałów tematycznych. Jak już pisałem, jakiś czas temu ktoś z Nki wypowiadał się że z kanałów Polsatu interesuje ich tylko Polsat HD i ewentualnie kanały sportowe, a tego zapewne Polsat nie puści konkurencji.

Osobiście też uważam że to nie danej platformie powinno zależeć na dołączeniu Polsatu, ale Polsatowi powinno zależeć na jak największym zasięgu, a co za tym idzie na jak największej oglądalności reklam. Tak jak to robi TVN, który jest dostępny na każdej platformie cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a w cyfrze siedzą [beep]e którzy wyrzucają kasę na lewo i prawo/ sporo osób uparło się, że cyfra mocno przepłaciła/. Ciekawe skąd macie takie informacje??

Moim zdaniem jest to raczej osłabienie N szczególnie przed okresem świątecznym. Koniec roku i przyszły będzie b. ważny pod kątem zwiększenia bazy abo. Wg. różnych badań do podziału jest ok. 1 mln. potencjalnych klientów więc warto by wyelimnować bądź poważnie osłabić trzeciego do torta i to się pewnie udało o wiele mniejszym kosztem niż się tutaj co poniektórym wydaje. Polsat i Cyfra w miarę zgodnie funkcjonowały łupiąc zgodnie abo. i zarazem niewiele się wysilając. Przyszła N i sporo namieszała. Więc siłą rzeczy pozostali musieli ruszyć 4 litery i wysupłać kasę na nowe kanały i na HD a teraz przyszła pora na u[beep]ienie najsłabszego. N chyba przeszacowała siły albo szykuje ostatni rozpaczliwy rzut na taśmę/ nowe kanały i usługi/ bo nowych abo. potrzebuje jak tlenu a pozostali postanowili jej to utrudnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że C+ przepłaciła tylko że C+ zapłaciła (zapewne nie małe pieniądze) za jak dla mnie nic interesującego. Żeby dodać Polsat do Nki muszą się dogadać obie strony a widocznie Nce nie odpowiadają warunki Polsatu i tyle. Polsatu HD pewnie nie dadzą, sportowych kanałów też nie. Faktycznie w takim wypadku lepiej poczekać na odpowiednią ustawę medialną, albo start DVB-T i mieć Polsat za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...