Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@DejwidBDG: podejrzewam, że jednak dwa. Na n.pl masz łącznie 38: na stronie głównej jest 36 logotypów - bez History HD (opcja dodatkowa na dole, 37) i Hustler HD/3D (po prawej, 38).

@connor: byłoby za wcześnie. Podejrzewam, że teraz jak "wyszło szydło z wora", to ekipa newsowa jutro coś ogólnego wstawi (albo nie :P ). Żeby nikt mnie się nie pytał - ja wiem tyle co Wy. Jak ktoś nie ma SAT Kuriera to na reklamie jest to samo co na skanie ulotki powyżej, tylko A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe - reklamę z 40 kanałów HD puściliśmy w 6/2012 w SAT Kurierze (okładka wewnątrz) - nikt się nie skroił, słabo czytacie :P Trza zwracać uwagę na reklamy ;)

Ano trzeba zwracać, ale z tego typu reklamami też jest różnie. Pamiętam jak w konkurencyjnym piśmie pojawiła się reklama ESPN America HD. Miał być wkrótce w Polsce, a minęło już chyba ponad 2 lata :D.

 

A co do kanałów - nie zdziwię się jeśli chodzi o Novela HD i Water Planet HD, oczywiście każdy po 1,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jednym z tych kanałów w HD będzie TVN24 HD, bo jakiś czas temu zapowiadali start TVN24 w HD. Zresztą TVN24 nadaje obecnie z tymczasowego studia, bo w ich macierzystym studiu trwa remont, zapewne na potrzeby emisji w HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99,9% *beda to...

- Fightbox HD

- AXN Spin HD

 

* 0,1% ze ktorys z tej listy...

- Sportklub HD - jest w planach na ten rok

- Discovery World HD - koncern discovery mial uruchomic w tym roku jakis tematyczny w HD

- Science HD - j/w

- Travel HD - jest polska wersja jezykowa

- Universal HD - byla mowa ze koncern ten uruchomi jeden swoj kanal w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...