Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też na to liczę. Natomiast jeśli się to nie uda, to też nie zamierzam dopłacać. Po prostu obejrzę interesujące mnie filmy w późniejszym czasie, gdy się pojawią na nPremium 3 i 4. I tak nie oglądam premier, co najwyżej je nagrywam.

 

edit:

 

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. Mówiło się o pokazywaniu na wszystkich nPremium meczów LM na żywo. Taka a nie inna formuła kanału nr 2 przeczyłaby temu, bo to rozwalałoby totalnie ramówkę na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za takie badziewie w postaci jednego kanału i jednego gniota z przesunięciem czasowym będą żądać dodatkowo 10zł do HdA to ich wyśmieje na tej infolinii.

 

W każdym razie liczę że wypowiedzenie umowy coś da i uda się ugrać to wszystko w dotychczasowej cenie.

 

10 zł nie jest aż tak dużo :) Ja akurat mam FilmHD+HBO za 89 zł i będę miał pełnę NPremium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz. Mówiło się o pokazywaniu na wszystkich nPremium meczów LM na żywo. Taka a nie inna formuła kanału nr 2 przeczyłaby temu, bo to rozwalałoby totalnie ramówkę na tym kanale.

Też mnie to ciekawi. Czyli pewnie 3 mecze LM będą w nPremiumach, czwarty w nSport, a MultiLigaMistrzów niestety dalej w SD. Ale przynajmniej nie dopłacając 10zł dla nP1 i 2 stracimy tylko jeden mecz LM.

 

10 zł nie jest aż tak dużo

Tu 10zł, tam 10zł i już się to kumuluje. Moje zdanie jest jasne. Nie zamierzam dopłacać ani złotówki za nPremium 1 i 2. Albo wytarguję to w obecnym abonamencie, albo pozostanę tylko przy nPremium 3 i 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 zł nie jest aż tak dużo :) Ja akurat mam FilmHD+HBO za 89 zł i będę miał pełnę NPremium :)

 

Może i nie dużo, ale jest to dopłacanie za coś co i tak zobaczę kilka, kilkanaście dni później na pozostałych dwóch kanałach nPremium. Czy to ma sens?

Wolę te 10 zł dołożyć do abonamentu Canal+ gdy się już pojawi (mam nadzieję) w n-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Canal+ i powiem tobie warto płacić za te kanały . W cyfrze mam C+Optimum za 57 zł więc nie jest najgorzej.

A filmy i tak są wcześniej na necie ;P Tak zawsze było i będzie.

A co do NPremium 2 to on też powinien mieć inną ramówkę . A nie kanał powtórkowy szkoda miejsca na HotBirdzie którego i tak już nie ma za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Canal+ i powiem tobie warto płacić za te kanały . W cyfrze mam C+Optimum za 57 zł więc nie jest najgorzej.

 

Kolego, abonentem Cyfry byłem prawie dziesięć lat do sierpnia tego roku, więc przekonywać mnie do Canal+ nie musisz. Choć nie ukrywam, że w tej chwili zależy mi wyłącznie na jego ofercie piłkarskiej, bo z oferty filmowej, którą pamiętam z poprzednich lat, właściwie nic już nie zostało.

 

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No to jest komunikat 31.12.2011 znikają TCM, CNN, CN, Boomerang i TVN HD+1.

 

W miejsce ich od stycznia wchodzą Nick Jr., Nickelodeon HD. Od lutego Disney Junior

 

Komunikat w nagłówku rachunku do zapłaty na dekoderze, akurat miałem płacić- znikł na moment po czym pojawił się już w nowym komunikatem:)

 

Oczywiście zgodnie z regulaminem z powodu zmiany programowej w ofercie przysługuje wypowiedzenie umowy

 

Edit: ja juz zgłosiłem telefonicznie prośbę o kontakt ze strony odpowiedniego działu w sprawie renegocjacji umowy, podkreślając możliwość złożenia przeze mnie wypowiedzenia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji tekstów o fuzji N-C+ wytykano mi, że to niemożliwe, żeby CN czy TCM wyleciały ... Szczerze mówiąc, nie dziwię się. CN czy TCM w ogóle nie jest mi żal. CNN to strata, ale również niewielka. Za to ogromnie żal Boomerangu! W zakresie kanałów dziecięcych N podjęła decyzję słuszną - Nick HD, Nick Jr i Disney Junior to jednak coś więcej niż Boomerang i CN. Gdyby nie fuzja, domagałbym się jeszcze zamiennika dla TCM, ale podejrzewam, że wkrótce i tak dojdzie do podłączenia kanałów własnych Canal+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja osobiście nie potrzebuję kanałów dziecięcych (nawet nie wiem jakie są w n-ce :smile: ), ale TCM jest mi bardzo żal, bo lubię klasyczne dobre kino. Wg mnie o dobry film na tym kanale łatwiej niż na nFilmie. Ale to kanał dla ludzi, którzy cenią sobie dobre kino a nie głównie rozrywkę.

Liczę na to, że ten brak zrekompensuje niebawem Ale Kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja również pisałem że jest to pewne wyłączenie tych kanałów ale coniektórzy tutaj wcześniej jak użytkownik "wizjaplus" mieli szalenie wielkie pretensje jak mogę zawczasu wyrokować o takich sprawach skoro negocjacje mogą trwać do końca grudnia eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja osobiście nie potrzebuję kanałów dziecięcych (nawet nie wiem jakie są w n-ce :smile: ), ale TCM jest mi bardzo żal, bo lubię klasyczne dobre kino. Wg mnie o dobry film na tym kanale łatwiej niż na nFilmie. Ale to kanał dla ludzi, którzy cenią sobie dobre kino a nie głównie rozrywkę.

Liczę na to, że ten brak zrekompensuje niebawem Ale Kino+.

Również szkoda mi TCM. Miałem nawet nadzieję że może wkrótce pojawi się wersja HD tego kanału.

 

W takim wypadku również czekam na Ale Kino+ HD :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

na tą chwilę z tego co wiem nie ma możliwości renegocjacji umowy... chyba n-ka zdaje sobie sprawę że ma najlepszą ofertę na rynku przynajmniej w segmencie tych niższych abonamentów (biorąc pod uwagę,programy, ilość HD, najelpsze dekodery), szczególnie jeśli ktoś ma po promocyjnej cenie 48 zł, 68 zł itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...