Skocz do zawartości

Nowości na platformie n - zapowiedzi


p_96glin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

TO już pewne- 31.12.2011 zostają wyłączone: CNN, CN, TCM, Boomerang i TVN HD+1. Natomiast 15 grudnia za kanały nFIlmHD i nSport wchodzą cztery kanały w jakości HD nPremium.

 

Na 100% dla obecnych użytkowników pakietu nFilmHD do 31 stycznia 2011r. będą puszczone wszystkie cztery kanały nPremium w formie promocji/zapoznania. A później albo będzie można dopłacić za te dwa dodatkowe nPremium i mieć w sumie cztery, albo zostać tylko z dwoma nPremium (które będą zastępować dzisiejsze nFilmHD).

 

Koło 15 grudnia ma się wyświetlać informacja przez dekoder o wyłączeniu powyższych kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO już pewne- 31.12.2011 zostają wyłączone: CNN, CN, TCM, Boomerang i TVN HD+1. Natomiast 15 grudnia za kanały nFIlmHD i nSport wchodzą cztery kanały w jakości HD nPremium.

 

 

Człowieku skąd się urwałeś, nSport nie znika 15 grudnia a co do kanałów TBS to czas na negocjacje jest do końca trwania umowy czyli nowa umowa może zostać podpisana nawet 31 grudnia 2011 roku (wtedy wygasa obecna umowa na dystrybucje w/w stacji tematycznych).

TVN HD+1 będzie dostępny do 31 stycznia 2012 roku.

 

 

Człowieku jak się nie znasz to nie pisz głupot i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Napisałem że za kanały nFilm i nSport w sensie programowym, że nPremium będą połączeniem oferty filmowej i sportowej. Tak faktycznie znikają a właściwie zmieniają nazwę nFilmy. Ale nie musisz w ten sposób zwracać mi obcesowo uwagi, chyba że kultura tu na forum Pana (wizjaplus) nie obowiązuje?!

 

Co do pozostałych jest 100% pewności to o czym pisałem i nie pleć bzdur że trwają jeszcze jakiekolwiek negocjacje- mam znajomego w dziale zajmującym się utrzymaniem klienta i wszystko jest już POSTANOWIONE podkreślam POSTANOWIONE.

 

O czym przekonamy się koło 15 grudnia tak jak pisałem- w specjalnej wiadomości na ekranach naszych tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozostałych jest 100% pewności

 

100% pewności to będzie jak je już wycofają. Ostatnio też było 100% pewności, że wycofają z początkiem listopada TVN HD+1, nawet konsultanci n-ki informowali, że można wysyłać wypowiedzenia przed wycofaniem kanału. Potem okazało się, że likwidację kanału przesunięto. Nie szafuj więc tą pewnością, bo dopóki to nie nastąpi, to jeszcze różne rzeczy mogą się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

jak podkreślam jest postanowione...oczywiście że fakt stanie się faktem 1 stycznia 2012r. natomiast nie opieram się na wiadomościach z BOK, lecz osób lepiej zorientowanych tak jak pisałem z działu utrzymania klienta- kwestia wycofania tych kanałów jest postanowiona natomiast na tym etapie są przygotowywane procedury od strony technicznej na temat informacji o tym abonentów oraz nie zapadły jeszcze decyzje na temat czy a jeśli tak to jakie kanały zostaną zaproponowane w miejsce wycofanych

 

zresztą koło połowy miesiąca przekonamy się o tym i wszystko będzie jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tak jak pisałem jest już podjęta decyzja co do wycofania a trwają decyzje CZY a jesli tak to JAKIE kanały zastąpią wycofywane...te rzeczy nie są jeszcze ustalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nie będą musieli.... mogą być niektóre zastąpione innymi ale i nie wszystkie, a może też być tak że żaden nowy nie wejdzie w miejsce wycofywanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oliver S-c

Nie koniecznie, bo w zasadzie większość kanałów, które enka wycofywała nie była zastępowana innymi kanałami, przynajmniej nie od razu, tzn. w dniu wycofania danych kanałów :) CP przynajmniej jeśli coś wycofuje to praktycznie zawsze daje coś w zamian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne co piszesz onifer gdyż ponieważ od 3 miesięcy na utrzymaniu klienta pracuje mój kuzyn i żadnych informacji które powyżej zawarłeś nie był w stanie mi potwierdzić pisząc do mnie na gg cytuje "jest ogólny zamęt i zamieszanie i tak naprawdę to nic jeszcze pewnego nie wiadomo, od plotek głowa puchnie a co nowsza to lepsza od poprzedniej zresztą z tego co się udało mi przez ten czas jak tutaj pracuję dowiedzieć to fakt że jak coś się zmieni to jako pracownicy dowiemy się ostatni ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifir, na forum N jest osoba, którą uważa się za bardzo dobrze poinformowaną, która twierdziła, że sprawa przejęcia TVN przez Time Warner już jest przesądzona. Wyszło jak wyszło. 100% pewności to tak jak pisał blue, będzie wiadome dopiero po zaistnieniu faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że w tym dziale aż wrze. Każdy chcę pokazać iż ma rację a drugi jest w błędzie.

Pokażę wam co otrzymałem od przedstawiciela telewizji N.

""Abonenci korzystający z oferty Hollywood będą mieli 2 kanały nPremium HD(nPremium HD 3 i nPremium HD 4 - odpowiednik nFilm) będą mieli możliwość domówienia pozostałych kanałów nPremium HD i nPremium HD 2 za 10zł miesięcznie i promocja będzie obowiązywać do końca okresu promocyjnego na ofertę Hollywood. Jednocześnie informuję, że z dniem 31.12.2011r zostaną wyłączone kanały TVN HD+1, TCM, CNN, Cartoon Network oraz Boomerang. Natomiast jeżeli chodzi o pojawienie się nowych kanałów w najbliższym czasie, na chwilę obecną nie ma takich informacji.""

 

Wszystko co jest w cudzysłowu to wiadomość którą otrzymałem wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać. Wyraziłem tylko swoje wg źródła sprawdzone informacje. A czy miałem rację czy nie przekonamy się już niebawem. Mnie jako abonentowi n-ki też nie bardzo pasuje to zabieranie programów i jeśli nic nie mają jeszcze dać za to w zamian.

 

Trochę to denerwujące tym bardziej że w cenie 48 zł którą płacę nawet po zabraniu tych kanałów to i tak oferta n-ki bije programowo na głowę inne platformy, począwszy od ilości kanałów, jak i ilości kanałów HD (czy pseudo HD jak kto woli), po najlepsze z całej trójki platform dekodery.

 

Nie mniej z pewnością poprzez wysłanie wypowiedzenia będę chciał coś ugrać przy okazji (pewnie dekoder z nagrywaniem), bo dlaczego mam nie wykorzystać okazji- skoro zabierają te kanały to niech w jakiś sposób to zrekompensują jeśli chcą utrzymać klienta. PROSTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem zabieranie kanalow mi sie nie podoba, jesli ktos ma dzieci to spore pogorszenie oferty, sam tez poczuje w tym wzgledzie niezadowlenie bo tez czesto mam widzow tego segmentu. Chociaz w sumie to moze dobra okazja by jednak sie wypisac z tej zabawy i przeprosic z jakim operatorem kablowym. W n-ce bedzie chyba coraz gorzej, wczesniej myslalem zeby przy takiej okazji przejsc na hollywoda za 68 ale teraz wychodzi ze w standardzie bedzie tylko zubozona wersja npremium wiec czuje sie zniechecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

OliverS-c faktycznie może CN to mała strata bo wg mnie nic nie miał godnego uwagi ale już na Boomerangu leciały często interesujące bajki dla dziecka, podobnie z filmami na TCM- może szału nie było ale od czasu do czasu coś ciekawego jednak dało się oglądać. mnie najbardziej będzie doskwierał brak TVN +1, jednak dość często człowiek oglądał programy z poślizgiem

 

Jeśli chodzi o kablówki dobrze mają Ci którzy mają taki wybór, u mnie niestety spółdzielnia nie wpuszcza żadnego operatora spoza jednej osiedlowej g..nej telewizji, a z drugiej strony miałem kiedyś UPC i szczerze szajs jakich mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...