Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzieć możesz,wtedy bez konsekwencji ale za TV trzeba będzie zapłacić tą kare adekwatną do ilości mc.

Ja też mam umowe przedłużoną z TV,podpisaną w listopadzie 2011r,a więc zaraz poleci 13 mc.

A jak od 13 mc zerwiesz umowe to za TV 425zł do zapłaty cyfrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i mam pytanie.Czy Zone Romantica znika czy to jest rebranding.?Czasem nie ma takiego zapisu w umowie że cyfra musi wysłać do nas jakieś pismo że Zone znika i wtedy piszemy pisemko?

Przedłużałem umowę 15 marca i mam w aneksie Zone tylko nie wiem czy jak wyśle wypowiedzenie dadzą mi dobra oferte....... :D

BTW:Jakiś wzór by się przydał jak sformułować liścik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z ludźmi przedłużającymi umowy przez telefony w ciągu ostatniego miesiąca czy dwóch?Przecież nikt nas nie informował że od trzeciego grudnia nie będę mógł oglądać mojego ulubionego kanału :) a umowę przedłużyłem ze względu na ten kanał :D Aneks do umowy dostałem po dwóch tygodniach od rozmowy telefonicznej.Umowe przedłużyłem na bardzo dobrych warunkach i nie zamierzam jej teraz wypowiadać,ale niektórzy w podobnej sytuacji mogą czuć się oszukani. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie za 100 pkt.

 

Podpisałem umowę na pakiet START HD w czerwcu ... Któregoś października nie wiem teraz dokładnie którego zadzwonili do mnie z propozycją podniesienia pakietu na KOMPAKT HD. Pakiet podniosłem i w tym miesiącu już miałem opłatę naliczoną z godnie z ceną pakietu Kompakt HD. Jakie regulaminy mnie obowiązują ? Orientujecie się czy uda mi się uwolnić od C+ , a konkretniej od ich sprzętu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowa umowa do mnie nie przyszła ... Puszczę wypowiedzenie i już ... Rozumiem że obowiązuje mnie regulamin z czasu kiedy podpisywałem umowę na START HD, który to określa co znajduje się w poszczególnych pakietach ? Jak dobrze że uda mi się uciec od C+ ... nigdy więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę bo Ci naliczą karę. Nie masz podstaw do wypowiedzenia umowy. Z pakietu / nowego/też już nie możesz zrezygnować do końca umowy. Miałeś na to 10 dni/ umowa telefoniczna/-o ile się nie mylę. Teraz musisz czekać na fuzję i ewentualnie wyłączenie jakiegoś kanału :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...