Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można bezkarnie zerwać umowę z Cyfrą+ i Cyfrowym Polsatem z powodu zmiany Club TV w CBS Drama ?

Na infolinii Cyfry+ powiedzieli mi ,że: "nie ma takiej możliwośći ponieważ ramówka zmieniła się troszkę w 50% , a to nie Cyfra+ zmieniła tylko producent." - Taką informację odtrzymałem od Cyfry+

Mam prośbę czy ktoś może odpisać z SatKuriera i czy ktoś już zerwał umowe z C+ lub CP?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sądził,że ZR przestała nadawać lub nadaje nadal z uwagi na CP czy C+ jest w dużym błędzie.Jest osobnym kanałem w stajni CBS czy Chello Zone a to jej angielska strona http://www.zoneromantica.tv/ i z tego względu przy jej zakończeniu/nie ma zamiennika/ nadawania u nas byłby powód do zerwania umowy.Pozostałe są zamienione.Wykaz wszystkich kanałów na dole.Papier podobno wszystko przyjmie ale przy zachowaniu ZR to daremny trud i syzyfowa praca.Ale życzę powodzenia niech poczta trochę na naiwnych zarobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec nadawania nie przez C+ czy CP ale przez nadawce i zamieniony przez niego na CBS Drama a to inaczej wygląda to po pierwsze.Po drugie Wiki nie jest wyrocznią i nie można traktować jako dokumentu dającego podstawę do jakichkolwiek roszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem podobnie jak MisiekPB (na poprzedniej stronie)

 

Do wszystkich, ktorzy dzwonia do cyfry z pytaniem czy moga rozwiazac umowe - pytanie mam ja - jakiej odpowiedzi od nich oczekujecie ?

Ze tak poprostu Wam powiedza ze mozecie wyslanym wypowiedzeniem sie od nich uwolnic ?

 

Jestescie tak naiwni, ze nawet jak bylibyscie zlodziejami to zapytacie czy mozecie cos ukrasc w sklepie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Regulamin mówi:

Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących

poza kontrolą Operatora CYFRY+...

 

Nie masz zatem @Marek racji.

Nie ma znaczenia że to nie C+ zakończyła nadawania [i tak nie ich kanał].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem wypowiedzenie powołując się na artykuł 7 paragraf 1. W tym paragrafie wyszczególnione są przypadki gdy kanał zostaje zastąpiony podobnym kanałem, kanał przestaje nadawać nie z winy Cyfry i jeszcze kilka innych. Polecam wszystkim DOKŁADNĄ lekturę tego paragrafu. Według mnie sytuacja z Club TV idealnie pasuje do tego punktu. Napiszę co mi odpowiedzieli.

 

Jeśli chodzi o pytanie na infolinii czy można wypowiedzieć umowę:

1. Rzadko który pracownik (każdej platformy) na infolinii jest kompetentny

2. Oczywistym jest, że chcą zniechęcić werbalnie jak najwięcej osób do składania wypowiedzeń, według mnie infolinia to ostatnie miejsce gdzie należy zadawać takie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem odnośnie zmiany Club TV w CBS Drama i dostałem taką odpowiedź na forum SK

"w opinii CP i wiekszosci osób śledzących watek CP nie zaprzestał swiadczena uslug jakie Ci zagwarantował w umowie, bo masz w PWU Club TV i masz go w dalszym ciągu w odświeżonej wersji - krzyczac nie zmienisz rzeczywistosci..... - winy CP byc nie może, bo w dalszym ciągu wywiązuje się z umowy jaką podpisaleś z platformą"

Czy tak smo może być w przypadku Cyfry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie doszło do zmiany tematyki kanału.

ClubTV nadawał same reality show głownie z USA.

Zakończył nadawanie i w jego miejsce powstał CBS Drama.

CBS Drama pokazuje seriale i filmy o tematyce obyczajowej np: Dynastia od 1 odcinka :)

CBS Drama to taki MIX Romantica i ClubTV

Dlatego wg. mnie mam prawo zerwać umowę.

 

Co ciekawe strona club TV nadal działa

http://www.club-tv.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem (30.11) że Kanał Zone Romantica zostaje i będzie nadawał równoległe z CBS Action to większość się śmiała...

CBS Drama to rebranding z Club TV i tu można zapomnieć o rozwiązaniu umowy - nawet UOKiK nikomu nie pomoże...koncesja jest ta sama! Tyle że poczta zarobi :lol2:

Można napisać że są działania w sprawie nadawania jednego kanału HD z "grupy" CBS ale :censored: i :lol2: Znowu trzeba czekać na efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zone Romantica został wyłączony. Chello już go nie nadaje. Choć nadal jest i w C+ i CP.

 

A co do CBS Drama to nie jest to przemianowanie tylko zastąpienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie takiego kanału już nie ma.

 

Oficjalnie to na stronie cyfry jako kanał filmowy, nr kanału na dekoderze 54...

 

 

Poza tym nie dyskutuję z [beep]em bo sprowadzi mnie do własnego poziomu i pokona doświadczeniem....

 

 

OFF TOOOOOP Soory! :lol2:

 

Chello nie nadaje - talibowie nadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...