Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie strasz, nie strasz bo się ...

 

Najwyżej odpowiedzą mi że na w moim przypadku nie ma podstawy do rozwiązania umowy z powodu o którym piszę :curious:

 

Co nie zmienia faktu że zgodziłem się podwyższyć pakiet z powodu tego że chciałem oglądać seriale z ZONE R. A teraz nie mam do niego dostępu :(:D Więc wypowiedzenie będą zmuszeni uznać. Wyczekuję 3 grudnia :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę bo Ci naliczą karę. Nie masz podstaw do wypowiedzenia umowy. Z pakietu / nowego/też już nie możesz zrezygnować do końca umowy. Miałeś na to 10 dni/ umowa telefoniczna/-o ile się nie mylę. Teraz musisz czekać na fuzję i ewentualnie wyłączenie jakiegoś kanału :mrgreen:

 

Cyfra kary nie nalicza. Chciałem rok temu zerwać umowę tak sobie to stwierdzili że nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorkowym TO i OWO jest notka która potwierdza że od 3.12 kanały ZONE znikną - w zamian zostaną załączone kanały z siatki CBS (nowe kanały są już ujęte w nowym programie).Dzwoniłem z tą informacją do Cyfry -pani łgała mi w żywe oczy że żadnych zmian nie będzie, a gazeta po prostu kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

W sierpniu przedłużyłem ofertę na rok Canal + Optimum HD. Wcześniej również posiadałem taki sam.

Czy z racji zmiany oferty programowej mogę teraz po 3 grudnia wysłać im wypowiedzenie ?? Oczywiście w kwestii ugrania czegoś jeszcze dodatkowego lub obniżenia opłat bo aktualnie płacę 80 zł to trochę dużo więcej chyba niż aktualnie w promocji jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem 30.11 do Cyfry z zapytaniem nt. usuniecia programu Zone romantica z oferty od 03.12 i mozliwosci rozwiazania umowy. Konsultant powiedzial, ze w tym momencie nic nie wie. potwierdzil w systemie mojego maila z zapytaniem i powiedzial, ze na pewno odpisza jakie jest stanowisko firmy w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Konsultant ma obowiązek znać regulamin więc powinien abonentowi powiedzieć że można wypowiedzieć umowę.

A jeśli tego nie robi to po prostu ściemnia i to jest zasłona dymna.

A zaprzestanie nadawania Zone Romantica jest faktem bo oficjalnie przedstawił to nadawca kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

777, podam Ci przykład: oficjalnie TVN Warszawa miał zostać wyłączony z dniem 1.1.2012r. Nie został.

 

Więc póki nie dostaniemy oficjalnej informacji z góry, że kanał zniknął, to musimy mówić, że nie wiemy nic na temat wyłączenia.

 

Poza tym przeczytaj co kolega marty napisał, że konsultant powiedział, że nic nie wie na ten temat, a nie, że nie może wypowiedzieć umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak nic nie wiecie skoro nadawca ogłosił to oficjalnie.

Co do wypowiedzenia to możecie dopowiedzieć że można jeśli faktycznie stanie się tak jak zapowiada nadawca kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja rozumiem że jesteście zobligowani by trzymać się oficjalnej linii.

 

W każdym razie jeśli zniknie ten kanał to wypowiadać można.

Ciekawsze jest to co C+ będzie oferować żeby zatrzymać klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nawiązując do tematu, umowę podpisywałem 02.12.2011 SUPERPREMIUM w promocji TLSP i w związku z wycofaniem kanału ZONE ROMANTICA mogę w poniedziałek wysłać wypowiedzenie?

Prosiłbym link do pisma które należy wysłać.

Skoro jest okazja można skorzystać bo przestałem być zadowolony z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak

 

Wypowiadam umowę zawartą XXX między Cyfra+ a MNĄ.

Powodem rezygnacji jest wycofanie w dniu 3.12.1012 z oferty kanału Zone Romantica i nie zastąpienie go kanałem o podobnej tematyce.

W związku z tym przysługuje mi prawo do wypowiedzenia umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca.

 

Dane do umowy nr karty, dekodera

 

Podpis

 

Aha jeszcze podajcie adres do wysyłki, jutro skocze na poczte i wyśle polecony priorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...