Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach C+)-czy można wypowiedzieć umowę?


t_gal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Witam, Wszystkich!

 

Dnia wczorajszego około godziny 13:30 dostałem rachunek z Cyferki wszystko jest w porządku z rachunkami ale dostałem aneks do regulaminu który obowiązuje od 1.01 2010 i pisze mi coś takiego W przypadku braku akceptacji Aneksu przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy o abonament w 14 dni od otrzymania tego pisma Czy to oznacza że mogę rozwiązać umowę bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kanał Religia TV jest objęty regulaminem wiem bo mam ulotką wiec jak zlikwidują ten kanał to będzie można zerwać umową w terminie 14 dni od likwidacji jako powód podając likwidacją z oferty RELIGIA TV (wyjątek stanowią umowy z dodatkami typu TV lub PS3 itp. wtedy to nie jest możliwe :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Chodzi o to że nie mam tych papierów w mieście w którym mieszkam.Tak samo było jak rok temu korzystałem z oferty CP.Usuneli TVN HD+1 i poprostu było podane że np osoby które podpisały umowy do danego dnia miesiąca i roku mogą zerwać umowę, i z racji tego że zmieściłem się w terminach to mogłem zerwać umowę.Tutaj też napewno sa jakieś terminy więc pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że może to nie dotyczy Cyfry+ ale tutaj mamy stanowisko Cyfrowego Polsatu w sprawie kanałów Chello Zone http://tvpolsat.info/news.php?readmore=4639 tylko ciekawi mnie jak podejdzie do sprawy Cyfra+ w sprawie kanału Zone Romantica. Czyżby szykowała się okazja do wypowiedzenia umowy??? Zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zmiana oferty programowej to jak najbardziej chyba będzie można wypowiedzieć...

Jako ciekawostke wklejam ze stronki Polsatu.

 

 

CBS Action nie jest uważany przez Cyfrowy Polsat za następcę Zone Romantica (kanały będą różnic się tematyką, Zone Romantica nadaje telenowele, a CBS Action będzie emitował m.in. seriale sensacyjne). Oznacza to, że rebranding Zone Romantica jest traktowany przez Cyfrowy Polsat jako zakończenie nadawania kanału. CBS Action będzie nową stacją, dlatego właśnie usunięto już Zone Romantica z Promocyjnych Warunków Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...