Skocz do zawartości

Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W 9. serii ZAX, FOX kupił lektora od Tele5. Dziwnie się to razem kompiluje - obraz HD i dźwięk z Tele5, ale klimat mimo wszystko fajny. :P

Lektorem jest Maciej Szklarz. 

 

Mimo wszystko szkoda, że nie Gudowski, bo mielibyśmy ładny komplecik. 

 

Osiem sezonów z Gudowskim, a tu na koniec przysolili lektora z Tele5, eh... myślałem że pociągną z Gudowskim już do końca. Tym bardziej, że nagrywali z nim sezony, które już wcześniej czytał Szklarz dla Tele5. 

 

Może jeszcze nie wszystko stracone. Pamiętam, że chyba niektóre sezony/odcinki "Family Guya" najpierw czytał Knapik, a później już ktoś inny (albo na odwrót?). Może i w tym przypadku zrobią kiedyś tak samo. Oby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 9. serii ZAX, FOX kupił lektora od Tele5. Dziwnie się to razem kompiluje - obraz HD i dźwięk z Tele5, ale klimat mimo wszystko fajny. :P

To nie pierwszy raz kiedy na FOX leci lektor z Tele5. Prawe na samym początku nadawania FOXa w Polsce (jeszcze jak nie tłumaczyli tytułów seriali) emitowali serial This is not my life właśnie z lektorem z Tele5 z przetłumaczonym tytułem.

 

 

Osiem sezonów z Gudowskim, a tu na koniec przysolili lektora z Tele5, eh... myślałem że pociągną z Gudowskim już do końca. Tym bardziej, że nagrywali z nim sezony, które już wcześniej czytał Szklarz dla Tele5. 

 

FOX zlecił nagranie lektora tylko do premierowego 10 sezonu The X Files. Sezony 1-8 mają lektora z TVP bo te sezony były emitowane w TVP. Sezon 9 ma lektora z Tele5 bo nie miał nigdy premiery w TVP.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Masz rację. Nawet nie wiedziałem, że po latach ósmy sezon został jednak wyemitowany w TVP. Ubzdurało mi się, że i ósmy miał swoją premierę dopiero w Tele5. Faktycznie teraz to zaczyna mieć wszystko ręce i nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wyjaśni dziwne numerowanie odc Z Archiwum X nadawanych po 18-stej? no chyba, że EPG na Pace szwankuje ale nie sądzę.

To samo pytanie odnośnie Agentki Carter sezon 2 odc 1 i 2 które miały byc wczoraj wieczorem. Nastawiłem nagrywanie, potem zerknąłem i co widzę? widzę The Walking Dead.

To co oni wyprawiają to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox dalej swoje jezeli chodzi o Archiwum X sezon 9.

Wczoraj wyemitowali odc Audrey Pauley jako odc 13, a jest to w rzeczywistości odc 11.

Podobnie Przerażające Potwory dali jako odc 12 a jest to odc 14.

Co dziwne na swojej stronie taka numerację mają w programie.

Patrzę dziś w program Fox po 18-stej i juz widzę, że pominą odc pod tyt. Pod Powierzchnią który ma numer 12.

Jakiś absurd.

 

Edit

Na Twitterze mi napisali, że nie pokazują po kolei bo mają takie ograniczenia licencyjne. No hit jakich mało, właściciel praw zabronił pokazać po kolei odcinki lol

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatni odcinek 6 sezonu serialu The Walking Dead ma być wyemitowany w AMC w dwóch wersjach: ocenzurowanej i w wersji bez cenzury, ponieważ w finale dojdzie nowy antagonista, który w komiksie często nadużywał wulgarnych słów.

 

Jestem ciekaw, jaką wersję wyemituje polski FOX, oby się postarali i np. Wersję ocenzurowaną wyemitowali o 22, a wersję bez cenzury o 23:20, według mnie byłoby to najlepszym rozwiązaniem.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie kiedy mniej więcej wyemitują u nas czwarty sezon serialu Zawód: Amerykanin / The Americans (???)

 

Wiem, że kolejne premiery odcinków 4. sezonu są właśnie wyświetlane w Stanach Zjednoczonych. Ciekawe kiedy u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Bo po obejrzeniu dwóch pierwszych z tego 6. sezonu całkiem mi się odechciało to oglądać, więc też już nie nagrywałem tego. A później niby jakaś akcja była. Także może w końcu uda się to zmęczyć.

Pierwsza część 6 sezonu czyli bodajże pierwsze 8 odcinków spokojnych, może nawet trochę nudnych. Potem jest niezła akcja do samego końca. Polecam oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy wiadomo może czy będzie powtórka całego ostatniego sezonu The Walking Dead? :)

Emisja od poniedziałku po 2 odcinki 00:15.

 

Tak oglądałem wybrane odcinki serialu "22.11.63" bo zapominałem ciągle, ale obejrzałem tydzień temu odcinek 8 i wczoraj ostatni 9 i jestem pod wrażeniem (mimo nie obejrzenia większosci poprzednich odcinków)tego serialu, a odcinek 9 to był w ogóle rewelacyjny, polecam zobaczyć. Jeszcze w tym tygodniu będzie w FOX- ie powtórka 8 odcinka dziś o 22:55 i 9 odcinka dziś o 23:55 i w czwartek o 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat obejrzałem "22.11.63" przez Fox Play (z tego co kojarzę serwis jest dostępny tylko dla abonentów Vectry i Toyi) i zgadzam się z powyższą opinią. Serial rewelacyjny, świetnie zbudowany klimat, dobra gra aktorska, a co najważniejsze, ciekawa i pomysłowa fabuła od początku do końca. I co najważniejsze, szczególnie dla osób nie mających tyle czasu - 9 odcinków to całość serialu, nie będzie żadnej kontynuacji, kolejnych sezonów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasza opinia nt. pilota serialu "Outcast"?

 

Jak dla mnie średnio, może później się rozkręci. Co do końcówki...

 

Nie wiem, jak to było w komiksie, ale zaskoczył mnie ten cliffhanger. Jestem ciekaw, jak zareaguje główny bohater na to, że jego siostra została opętana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...