Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy ostatni odcinek 22.11.63 rozpoczął się już o 20:54 byleby zdążyć na The Walking Dead o 22:00. Ale jeśli reklam będzie tyle co normalnie to i tak małe spóźnienie będzie.

 

A tak w ogóle to idealna data na emisję ostatniego odcinka jest wtorek bo jutro jest 22.11. i 53 rocznica zamachu na JFK.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dają TWD również o 23:00 bo ta 22 średnio mi pasuje. Dzięki temu dziś skorzystałem i obejrzałem od razu, zamiast czekać kilka dni aż pojawi się w nc+ go w kolekcji FOXa.

Jeszcze gdyby tak dawali wszystkie seriale jak ten - dzień po premierze w USA, to by było w ogóle fajnie.

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby i o 23:00 ktoś nie mógł a mógł trochę później to jest jeszcze powtórka tej samej nocy o 2:25. :wink: A wcześniej emisja 2 poprzednich odcinków, żeby jeszcze można było sobie przypomnieć co było przed.

 

Patrząc po ramówce, w tej serii przynajmniej na razie dość często zdarzają się trochę dłuższe odcinki, wczoraj skończył się o 22:55, za tydzień następna pozycja w ramówce o 23:05, za tydzień o 23:20.

 

W wczoraj nawet ograniczyli rzeczywiście reklamy, żeby widownia się nie przestraszyła, że nie ma TWD o 22:00 :D.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ramówka FOX została trochę urozmaicona. Dodano w emisji serial Simpsonowie.

I pewnie oczywiście nie są to najnowsze odcinki. Bo po co?!  :crazy:

 

W emisji jest już 28. sezon, a oni wciąż katują nas starymi.

 

To trochę przykre, że taki serial-legenda jest tak olewany przez swoją własną stację! Żadnej większej promocji, a w ramówce są jak chcą. Bez stałej pory emisji i bez regularnie najnowszych odcinków.

 

FOX Comedy to też porażka. Wybrane stare seriale, które lecą jak z taśmy. Nic dziwnego, że i jego wyniki są słabe po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie oczywiście nie są to najnowsze odcinki. Bo po co?!  :crazy:

 

W emisji jest już 28. sezon, a oni wciąż katują nas starymi.

 

To trochę przykre, że taki serial-legenda jest tak olewany przez swoją własną stację! Żadnej większej promocji, a w ramówce są jak chcą. Bez stałej pory emisji i bez regularnie najnowszych odcinków.

 

FOX Comedy to też porażka. Wybrane stare seriale, które lecą jak z taśmy. Nic dziwnego, że i jego wyniki są słabe po prostu.

Ostatnio ten serial był tylko w FOX Comedy do którego ja akurat dostępu nie mam.

 

Emisję zaczeli od 24 seoznu choć mogliby zacząć dla mnie i od 1 serii bo i tak między 6:00 a 20:00 lecą tylko maraotny z Dr Housem, Z Archiwum X i Koścmi.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Fox nie zajmuje się produkcją, nie ma studia produkcyjnego, jak np. AMC, CBS, czy TNT. Fox zleca produkcje, najczęściej siostrzanemu 20th Century Fox, ale także innym wytwórniom jak np. Warner czy Universal.

Jest to ważne, żeby potem nie pisać głupot w stylu "Lucyfer to serial Foxa, a u nas ciągle nie ma" Serial Lucyfer powstał na zlecenie Foxa, a wyprodukował go Warner i to on ma międzynarodowe prawa do dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX i 20th Century Fox i firmy pod nią i tak należą do jednego wielkiego 21st Century Fox. Więc POTOCZNIE można powiedzieć, że chociażby The Simpsons to ich serial. Nie ma co się czepiać i wygrzebywać aż takich szczegółów.

 

W przypadku produkcji zleconych, to oczywiste że nie można mówić, że coś zrobione np. przez CBS dla HBO jest produkcją HBO chociażby. Ale jak coś zrobiło 20th Century Fox Television dla swojego FOX-a, to śmiało można powiedzieć, że to jest ich serial.

 

A ten serial to właśnie znak rozpoznawalny dla FOX-a. A oni to olewają. Już jak sam kanał startował w Polsce, to liczyłem że będą szli równo z USA, a po tylu latach nadawania do dziś nigdy tak mie było i pewnie już nie będzie.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, to już Fox nie ma praw do emisji w Polsce sezonów 16-20 (tych, które otrzymały lektora Łukomskiego). A Fox nie emitował przez 2 lata Simpsonów, z racji z tego że prawa przeniesiono do siostrzanego kanału - teraz próbują nadrobić braki w oglądalności.

 

Moim skromnym zdaniem, Fox powinien ruszyć zada i wydać te 50 kafli, które idzie na tłumaczenie serialu i zlecić dubbing na próbę. Film Simpsonów z dubbingiem, aż tragicznie tak nie wypadł jak się nam wydaje. Wiadomo, że trzeba będzie Master Filmowi powierzyć zdubbingowanie serialu i wykorzystać na maksa obsadę z dubbingu filmu, poza śp. Joanną Wizmur, która już nie żyje.

 

Fox powinien też wyemitować Futuramę z dubbingiem odkupionym od Viacoma (a dokładnie od Comedy Central). Wystarczająco naoglądałem się w wersji lektorskiej tego serialu. Dajmy szansę wersji zdubbingowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...