Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Również czekam na ten serial. Nigdy nie byłem fanem filmów i seriali Marvela. Dopiero Daredevil, który obejrzałem podczas darmowego miesiąca na Netflixie, mnie przekonał. A Legion zapowiada się naprawdę dobrze.

 

A co do TWD, cóż... mam nadzieję, że serial zakończą na ósmym sezonie, gdy skończy się

Wojna Zbawcy vs. Aleksandria, Hilltop, Królestwo

.

Aktualnie można zauważyć, że ostatnio tak na prawdę tylko Jeffrey Dean Morgan jest bardzo zaangażowany w dalszą produkcję serialu. Sam Andrew Lincoln mówił po zakończeniu szóstego sezonu, że ma tzw. plan B, dotyczący jego dalszej kariery aktorskiej. Pierwsza połowa sezonu nie cieszyła się wysokim zainteresowaniem, a widzów co tydzień ubywało. Szumnie zapowiadany Negan od drugiej połowy szóstego sezonu nie sprawił, że przybyło więcej widzów, było wręcz odwrotnie. Ja sam już nie oglądam tego serialu, skoro już wszystkie moje ulubione postaci wąchają kwiatki od spodu ( w tym te z początku sezonu), a obecny wątek jest kiepski. Po raz kolejny polecam przeczytać komiks, jest bardziej "dojrzały" od serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to bym nie liczył, niestety. Proces jest zgoła odwrotny, nawet w kinie czasem ciężko znaleźć seans z napisami zamiast dubbingu. Społeczeństwo coraz mniej czyta, więc woli lektora czy dubbing. Nawet kanały premium typu HBO często emitują filmy tylko z dubbingiem bez możliwości włączenia napisów. Smutne, ale prawdziwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu coś interesującego na tym kanale, bo niestety ich flagowa produkcja TWD jest coraz nudniejsza.

Chyba, żartujesz pojawienie się Negana spowodowano duży powiew świeżości. Każdy odcinek z jego udziałem jest rewelacyjny.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba skrócić sezon do 10 odcinków. Bo tak przedłużają 

Raczej zrobić 13 jesienią i 13 wiosną. :)

Sam Negan jest intrygujący, ale wiele wątków jest pozbawionych jego udziału i po prostu nudnych. Właściwie coraz częściej łapie się na tym, że oglądam ten serial już tylko z przyzwyczajenia, bez specjalnego zainteresowania.

Rzeczywiście pewne wątki są nudne, zwłaszcza jak czasami jedzie obyczajówką, ale gdy odcinek jest z Neganem i on rzuca swoimi tekstami to jest mega. Oby jak najdłużej utrzymał się żywy.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem, że nie nadaje. Jedynie jest ostrzeżenie, że materiał jest dla osób dorosłych (np. przy The Walking Dead, z tego co pamiętam. Nie wiem czy ostatni sezon również to miał, bo olałem tę telenowelę). Tylko, że np. IMDb nie podało jeszcze żadnych takich szczegółów w opisach serialu, stąd moje pytanie. Ponieważ ciekawi mnie czy można ten serial można porównywać do Marvel's Daredevil, Marvel's Jessica Jones i Marvel's Luke Cage od Netflix'a, które są sklasyfikowane na TV-MA właśnie, mimo że te produkcje wchodząc w skład franczyzy Marvel Cinematic Universe, a nowy Legion już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...