Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko na mnie najnowszy odcinek TWD nie zrobił żadnego pozytywnego wrażenia?

 

Po pierwsze ofiary Negana. Dlaczego ekipa zabiła dwie postacie, które mogły się wykazać, a tqki śmierdzący Dixon nadal żyje. Tortury na Ricku po pięciu minutach były już nudne. Po śmierci Glenna nie mogę się pozbierać. Dalej była już nuda

 

Moim zdaniem twórcy niepotrzebnie napełniali balon, odcinek nie co przesadzony. Mogli to zaprezentować inaczej.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, nadawanie premiery w 30 minut po rozpoczęciu jej w USA to wreszcie jest to co powinno dziać się od dawna. W ten sposób Fox o 3 w nocy miał prawie 18 tyś widzów :) W ten sposób dla wszystkich którzy mają w tv Fox straciło sens pobieranie dziś po południu tego odcinka z sieci. Wreszcie ktoś zaczął myśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, nadawanie premiery w 30 minut po rozpoczęciu jej w USA to wreszcie jest to co powinno dziać się od dawna. W ten sposób Fox o 3 w nocy miał prawie 18 tyś widzów :) W ten sposób dla wszystkich którzy mają w tv Fox straciło sens pobieranie dziś po południu tego odcinka z sieci. Wreszcie ktoś zaczął myśleć :)

A jaki to udział w całości oglądających wtedy telewizję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to The Walking Dead się skończyło. Nie zachwyca mnie tam nic.

 

Ani nie mam już tego uczucia niecierpliwości z czekaniem na kolejny odcinek i na to co będzie dalej. Tak było do końca IV sezonu. Później zrobiła się z tego taka telenowela o konflikcie grupy Ricka z drugą inną napotkaną. Nawet ci sztywni coraz rzadziej się pokazywali, stali się mniej naturalni i akcji jeden na jeden z nimi też za mało. A na dodatek ma być jeszcze 8. sezon. Ciekawe ile jeszcze ich będzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą to ciągnąc w nieskończoność.  :D

Ale też mam takie dziwne uczucie od 5 sezonu może dlatego, że sezony 1-4 oglądałem zdecydowanie częściej od reszty.

 

 

Ale mam złą i dobrą wiadomość.

 

Zła jest taka, że dzisiejsza nocna przedpremiera według ramówki była tylko wyjątkiem. 

 

Dobra wiadomość jest taka, że maratony w poniedziałki TWD zostają. Będzie to tak wyglądało: o 22:00 premiera odcinka, o 23:00 FOX zamienia się w taki FOX+1 czyli powtarzają to co było godzinę wcześniej, potem od 00:00 będą dwa odcinki do tyłu, potem jeden do tyłu, a potem znów powtórka premierowego.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest.

Obejrzałem odcinek ponownie i po części zmieniam swoje zdanie. To było bardziej epickie niż w komiksie (zeszyt 100). Może moja poprzednia opinia była spowodowana zarwaną nocką?

Również uważam, że Jeffrey Dean Morgan to dobry wybór na Negana, chociaż jak na razie Gubernator jest dla mnie lepszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądałem jeszcze tego odcinka 

 

 

Miałem nie zerknąć kto zginie, ale w koncu nie wytrzymałem. :mrgreen: NIe oglądałem tego, ale sama wiadomość o śmierci mnie mocno zdołowała. Zwłaszcza tego drugiego, był moim ulubionym bohaterem. Podobnie byłem zrozpaczony gdy zginął Hershel.

 

Jeśli nie chcecie znać fabuły to nie czytajcie nastepnego posta @basketbala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...