Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że Homeland wylądował w usłudze VOD (jeszcze wtedy nSeriale) zanim powstał polski FOX. Teraz raczej większość seriali do których prawa do dystrybucji ma FOX ląduje od razu w FOXie.

 

To tak jak z serialami Netflixa. HoC wylądowało w Serialach+ ale kolejnych nowych seriali od Netflixa nigdzie w Polsce nie ma. Pewnie trzymają je już dla polskiej wersji tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że Homeland wylądował w usłudze VOD (jeszcze wtedy nSeriale) zanim powstał polski FOX. Teraz raczej większość seriali do których prawa do dystrybucji ma FOX ląduje od razu w FOXie.

NIe. Fox w Polsce wystartował w listopadzie 2010 roku, a Homeland w nSeriale wylądował w marcu 2012. Co nie zmienia faktu, że teraz rzadko sprzedają innym swoje premierowe produkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mamy być dokładni to sam serial wystartował w 2011 roku, a u nas pojawił się dopiero w 2012. Niewykluczone że wtedy jeszcze FOX miał jakieś umowy z innymi nadawcami. Ważne jest to że seriale, które wcześniej były emitowane premierowo w PL w innych stacjach, później FOX też pokazał m.in. Roswell czy House'a (oczywście nie wszystkie). Teraz praktycznie wszystkie ważniejsze premiery lądują od razu w FOX. Oczywiście mówię tu o serialach, które prawa do dystrybucji ma FOX a nie te które lecą na amerykańskim FOX bo to dwie różne sprawy.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie tyle że np.Outcast jest już zapowiedziany i wiemy że będzie na FOX mimo że w 2016. Archiwum X wiemy że będzie i powinna być podobna polityka jak z Outcast jeśli by faktycznie planowali emisję na FOX polska.

 

Wniosek mój jest taki : Fox polska nie będzie pokazywać Xfiles i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat "House" to produkcja Universalu.

Miałem na myśli Prison Break a wszedł mi House. Ale mniejsza z tym.

 

Co do emisji The X Files to trzeba poczekać. Kontynuacja "24" się pojawiła to może i The X Files się pojawi, a także kontynuacja wspomnianego Prison Break. Trzeba śledzić komunikaty prasowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pokażą odcinek " Home " ? W USA ponoć leciał tylko raz bo podobno zbyt makabryczny.

Jakiś czas temu oglądnąłem ten odcinek bo była plotka że w najnowszym sezonie będzie jakby jego kontynuacja. To była tylko plotka. No faktycznie odcinek dosyć kontrowersyjny ale kontrowersyjny w latach 90-tych. Dzisiaj już chyba mało co jest w stanie zszokować czy oburzyć.

Oglądałem jakiś rip z Pro7. Pomimo że był po jakiejś konwersji a nie "czysty" stream z kanału to jakość niesamowita. I tu obawiam się o jakość na polskim FOX-ie. Wszystkie HD wyglądają tam jakoś dziwnie i nie jest to chyba wina bitrate-u a raczej sprzętu. Na zbliżeniach na twarze widać jakby ziarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora emisji "X-Files" wydaje mi się jednak nietrafiona. Obawiam się po pierwsze cenzury niektórych odcinków.

 

Po drugie "Z archiwum X" najlepiej ogląda się w godzinach wieczornych, czyli przynajmniej tak od 21.30. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX w zwiastunie zapowiada emisję wszystkich odcinków "Z archiwum X". Szkoda, że nie zaczęli kilka miesięcy wcześniej, aby wyrobić się do premiery nowego sezonu.

 

Powtórki będą o 12:35, a od środy 4 listopada rusza także emisja o 6:55 rano. Mam nadzieje, że to nie oznacza żadnego wycinania scen, ale to raczej domena kanałów Universala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...