Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W marcu na kanale FOX nowy serial twórców Homeland „Tyran” oraz 4 sezon serialu „Homeland”.

Raczej niezbyt dobry będzie ten nowy serial, taka polityczna dynastia, ale plus dla FOX że to kolejna nowa produkcja do sprawdzenia.

Na marginesie, Backstroma też skreślałem przed obejrzeniem, a po dwóch odcinkach stwierdzam że bardzo mi się podoba, więc zobaczymy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Homeland, to mogliby się bardziej postarać, bo serial jest świetny, niestety mało popularny w Polsce, a cały sezon obejrzałem przed zakończeniem się go i pojawieniem się ostatnich odcinków w Seriale+, z polskim lektorem oczywiście. Obecność w FOX HD jest chyba dla tych, co nie korzystają z pewnych źródeł w Internecie czy nie mają własnie VOD+. Chociaż emisja powinna być szybciej w normalnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dla mnie, bo piractwa nie akceptuję. ;)

Nie jesteś sam :). Czytałem różne opinie na temat najnowszego sezonu Homeland, ale chętnie sam się przekonam. Mam nadzieję, że nie zmierzają w nicość jak choćby Dexter :).

 

Jak dla mnie, to najlepszy sezon Homeland ze wszystkich. Jest akcja. Jest napięcie. Z niecierpliwością czeka się na następny odcinek. Polecam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie fajnie, że się podnieśli bo po jednym słabszym sezonie (3) dużo ludzi już mówiło że serial się nie podniesie i powinni już skończyć.

Też czekam na jakiekolwiek info o Better Call Saul ale boję się że możemy się nie doczekać... FOX emitował Breaking Bad na naszych rynkach ale niedawno w wielu krajach MGM został zastąpiony przez AMC i ich produkcje są wyświetlane na ich własnym kanale... U nas niestety MGM dalej działa i nic nie wiadomo czy AMC planuje do nas wejść, możliwe że stoją w rozkroku i wejść nie planują, ale Better Call Saul nie dają FOXowi by mieli co emitować gdyby zmienili zdanie.

Takie tam moje gdybanie, ktoś coś wie może, ktoś zna się bardziej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy ktos cos wie, na temat nowego serialu majacego pojawic sie wkrotce w stacji, cos w tytule "Miasteczko Wayward Pines" na filmwebie znalazlem pod org. tytulem, zapowiada sie ciekawie.http://www.filmweb.pl/serial/Wayward+Pines-2015-677970

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...