Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 23:55 na Fox Life transmisja gali Mnet MAMA Asia Awards 2013 - dalby rade ktos to nagrac i wrzucic (linki mozna podeslac na PM)? Nie mam dostepu do zadnego z FOXow, powtorek chyba nie bedzie, bardzo prosze, wielu moich znajomych rowniez chcialoby ta gale obejrzec z polskim komentarzem. Napisalem tutaj z racji tego, ze chyba wiecej zaglada do tego tematu, niz do tematu z FOX Life (tam napisalem dokladniej), a zapewne dostep macie do obydwu kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trawka / Weeds (2005-2012)

 

Ma ktoś może informację kiedy FOX (i czy) zamierza wyemitować ostatni - ósmy sezon tego serialu :?:

 

Nosz ileż można czekać? Mam już zaliczone wszystkie sezony oprócz tego jednego - finałowego. Prawie wszystkie udało mi obejrzeć w TV m.in. na Filmboxie i właśnie w telewizji FOX. Serial pierwsza klasa.

 

Tylko teraz pytanie: When?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to zrobiłem jakiś czas temu, ale wiesz jak to bywa z moderatorami na FB. Prawie nigdy nic nie wiedzą. Liczę na to, że ktoś z forum wie coś więcej na ten temat np. Pawop, który ogarnia te wszystkie prawa telewizyjne, wytwórnie filmowe itp. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś kiedyś zatwierdził głupkowatą wersję tłumaczenia nie znaczy że należy to powielać. No chyba że sam Marvel ma takie wymagania, ale to też ich sprawa że wcześniej pozwolili komuś na spolszczenie skrótu.

 

Jakoś The Walking Dead potrafią emitować z oryginalnym tytułem a nie jako Żywe Trupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa nie jest "głupkowata", bo dokładnie oddaje sens i każdy wie o co chodzi. Marvel kiedyś tego nie pilnował, teraz nareszcie się poprawili i miejmy nadzieję nie będzie sytuacji takiej, że na DVD w pierwszym Iron Manie agencję nazywają tak, w drugim inaczej, a napisy jeszcze inaczej.

 

Poza tym "The Walking Dead" to tylko tytuł, a nie główna oś fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowy mecz fazy Top 16 koszykarskiej Euroligi, pomiędzy zespołem Emporio Armani Mediolan, a Olympiakosem Pireus, będzie transmitowany na antenie FOX Polska.

Początek relacji na żywo, jutro o godz. 20:35. Komentuje, jak zawsze Wojciech Michałowicz.

źródło: http://www.foxtv.pl/programtv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę nieźle zaskoczony jeśli to okaże się prawdą. Przecież ten serial jest produkowany na zlecenie telewizji FX, która należy do FOX-a.

 

To&owo podaje ze drugi sezon serialu Zawód: Amerykanin będzie w AXN

Podali datę premiery?

 

Premiera drugiego sezonu w USA odbędzie się 26 lutego. U nas pewnie kilka miesięcy po (I sezon był w maju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Trawka / Weeds (2005-2012)

 

Ma ktoś może informację kiedy FOX (i czy) zamierza wyemitować ostatni - ósmy sezon tego serialu :?:

 

Nosz ileż można czekać? Mam już zaliczone wszystkie sezony oprócz tego jednego - finałowego. Prawie wszystkie udało mi obejrzeć w TV m.in. na Filmboxie i właśnie w telewizji FOX. Serial pierwsza klasa.

 

Tylko teraz pytanie: When?

Odświeżam^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...