Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

MUFCs last 11 home games at HT:

0-0 MCFC

0-0 Boro

0-0 CSKA

0-0 WBA

0-0 PSV

0-0 WHU

0-1 Norwich

0-0 Chelsea

0-0 Swansea

0-0 SheffUd

0-0 S'ton

 

Ale statystyka.  To pokazuje dramatyczny poziom MU. Na dokładkę:

None of the other 91 PL/FL clubs have had fewer shots on target at home than ManUtd (35) in the league this season.

 

Najmniej strzałów w domowych meczach spośród 91 klubów.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz w wykonaniu MU był dramatem jeśli chodzi o grę. Kopanina jak w Ekstraklasie. Zresztą nie tylko wczorajszy. Van Gaal jedno, ale od dobrych kilku lat nie potrafią zakontraktować zawodnika "robiącego różnicę". Sam Holender wydał na transfery 300 mln euro!!! Moyes około "stówki", wiec niedługo suma sięgnie pół miliarda, a drużyny jak nie było, tak nie ma.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to świadczy dobrze o poziomie BPL? Moim zdaniem nie. Wielkie firmy w kryzysie- Liverpool, Chelsea czy MU i dlatego tak przeciętna drużyna jak Leicester może być tak wysoko. Prawie jak w polskiej lidze Piast Gliwice :).

Idąc tym tokiem rozumowania kryzys mamy nie tylko w BPL. Jak długo była na szczycie Celta w La Liga? nadal wysoko jest Eibar, w Ligue 1 Angers i Nice, w Serie A wysoko Sassuolo, w Bundeslidze Hertha itd itp

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej o częstotliwość grania. Angole każde krajowe rozgrywki traktują prestiżowo, więc za[beep]zielają na trzech frontach, a pucharowicze na czterech. Zwyczajnie zmęczenie materiału.
Inna, lecz bardzo ważna sprawa, to polityka transferowa. Stanowisko skauta czy dyrektora sportowego, to prawdziwa pięta achillesowa angielskiego futbolu. Płacą dziesiątki mln funtów za średniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania kryzys mamy nie tylko w BPL. Jak długo była na szczycie Celta w La Liga? nadal wysoko jest Eibar, w Ligue 1 Angers i Nice, w Serie A wysoko Sassuolo, w Bundeslidze Hertha itd itp

W Celcie  brak  Nolito   a atak jest ustawiony pod  niego.  Gdy go nie ma  to nie ma Celty. Jednak Copa Del Rey to inne rozgrywki.     Eibar  to nowa ekipa grają  drugi rok w lidze nie wszyscy jesacze ich ogarnęli ale ich stadion to tragedia  . Tam są takie warunki że rogu nie można niemal wygodnie strzelić.  Deportivo wysoko a w Copa Del rey dostali od 3 ligowca  zapewne licza na 5 miejsce w lidze. Transfery też swoje robią na niekorzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po porażce może wraca temat że posada Louisa van Gala znów  zawisła na włosku. A wczorajsze dwa mecze Swansea wygrała a w bramce Fabiański. 

 

Niestety ale Arsenal przegrał 1:0 z Chelsea, w sobotę Norwich zapewniło dużo emocji przegrywając z Liverpoolem 4:5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się okazało dzisiaj mamy w ogóle bardzo dobry dzień w Premier League. Oprócz wstydliwej porażki The Citizens, Liverpool zremisował 2-2 "wygrany" mecz ze słabiutkim Sunderlandem, w którym FCL prowadzili 2-0. Do kompletu zwycięstwo Newcastle (1-0 z WBA), dzięki któremu opuścili strefę spadkową, wygrana Evertonu ze Stoke (0-3), Aston Villi z Norwich (2-0). Jedynie lekkim cieniem na dzisiejszych wynikach kładzie się wynik Tottenhamu, który niestety jednym golem wygrał z Watfordem. Jeszcze tylko dziś zwycięstwo WHU i w zasadzie nie będzie do czego się w dzisiejszych meczach przyczepić :mrgreen: Jutro oczekuję zwycięstwa Kanonierów i kolejnego remisu w kiedyś prestiżowym spotkaniu smerfów z diabełkami :twisted:

 

Od zawsze podoba mi się gra Johnsona i byłem zdziwiony, że po zmianach, głównie kasowych, w City tak bez żalu się z nim rozstali. Tak samo rozwój Richardsa mocno spowolnili, a mógł być też już teraz na dużo wyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester coraz bliżej mistrzostwa Anglii, kto by się spodziewał. Patrząc jak w kratkę grają faworyci, to nie widzę kandydata do wyprzedzenia Leicester na finiszu. :)

W pełni się z tym zgadzam. Niestety ta bardzo przeciętna drużyna pokazuje jak nisko upadła Premier League. Nawet przy tak słabej konkurencji Arsenal prawdopodobnie nie wywalczy tytułu. Jeśli nie w tym roku, to już chyba nigdy :). Dobrze, że z MC odchodzi Pellegrini, bo nie potrafi wykrzesać z najlepszej personalnie drużyny w Anglii niczego ciekawego. Będę zdziwiony, jeśli Guardiola w cuglach nie wygra mistrzostwa w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się podoba. Poprzednia była fajniejsza. To samo intro. Poprzednie wstępniaki podobały mi się bardziej. Moje ulubione? Zdecydowanie te:

 

 

 

Można się nad tą ligą pastwić, ale pod względem marketingu i opakowania przez lata Premier League nie miała sobie równych. To intro, które wrzuciłem powyżej mógłbym oglądać przez kwadrans i się nie nudzi. Świetna, dynamiczna melodia, dobry montaż, pomysł i jeszcze przed meczem człowiek jest już solidnie nabuzowany. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie intro które wrzucił @widz666 było najlepsze!!! Ciary znowu są jak je włączyłem. Coś pięknego, a pomyślec, że teraz takie za przeproszeniem gónwo zrobili przed meczami eh ;/

 

@Arkon Man.City najlepsze kadrowo w całej lidze? Poniosło Cię troszeczkę :P Kadrowo dużo lepsza jest Chelsea i dobre kadry ma też Manchester United i Arsenal. City nie ma dobrej kadry, ale to moja opinia. Owszem City ma tych zawodników sporo, ale np zmiennika dla Aguero nie ma, bo sorry, ale Bony? Przemilczmy. W pomocy Silva i Yaya klasa światowa, De Bruyne dobry, ale dla porównania w Arsnealu masz Sancheza, Ozila czy Cazorle więc jak dla mnie różnica na korzyść Arsenalu. Ale pod tym względem zawsze będzie subiektywne zdanie, ile osób tyle opinii, nikt nie jest w stanie tego ocenić miarodajnie, ale dlatego można przynajmniej podyskutować i się posprzeczać o piłce ;)

 

A i żebyście się wszyscy czasem nie zdziwili jak Pep nic z City nie wygra i taką mam nadzieję bo wszyscy dookoła wyszydzają wręcz Pellegriniego, że jest kiepskim trenerem, a on kurde kawał dobrej roboty tam odwalił zdobył mistrza, wygrał bodja Capital One Cup, był w finale FA Cup, w LM wychodził z grupy dwa razy z rzędu czego poprzednicy nie potrafili  nawet. 

 

Oby Man.City zapłaciło za tą pychę i z Pepem nic nie osiągnęło. 

Piszę to jako wielki sympatyk Man.Utd ;)

 

 

P.S. Już nie mogę się doczekać niedzieli 14 lutego!! Arsneal - Leicester i Man.City - Tottenham! Ależ to będzie uczta!! 

Aaa i dzień wcześniej pamiętajcie JUVENTUS - NAPOLI!!! 

Edytowane przez robsonUnitedxD
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko on nie przychodzi, żeby być jednookim wśród ślepców. MC mistrzostwo zdobywa co drugi sezon. Chyba nie po to przychodzi Guardiola. W tym roku w końcu wyszli z grupy LM, pewnie tam sukces się marzy właścicielom, a nie klepanie hurtowe mistrzostwa Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Step by step jak mówił Leo :). Najpierw dominacja w lidze angielskiej, dopiero potem w LM. W zeszłym roku mistrza nie było, w tym raczej też nie będzie mimo znakomitych transferów(De Bruyne, Otamendi czy Sterling). Także mistrzostwo w przyszłym roku będzie sukcesem. Kadrowo MC jest być może najlepszy w BPL, ale gdzie mu do Barcy, Realu czy nawet Bayernu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oby Man.City zapłaciło za tą pychę i z Pepem nic nie osiągnęło. 

Piszę to jako wielki sympatyk Man.Utd ;)

 

 

Wystarczyło to przeczytać i wszystko się wyjaśniło, skąd te negatywy o Manchesterze City.

 

Pellegrini ma ten sam problem co Mancini pod koniec swej przygody z Citizens - nie potrafi wpływać na zespól w sytuacjach kryzysowych. Ta drużyna kompletnie nie istniała w meczu z Leicester. W drugiej połowie grali tą samą żałobę. Pellegrini nic nie wymyślił. Z drugiej strony to błękitni grają od dluższego czasu bardzo przeciętnie. Cudem była wygrana z Sunderlandem.

Dodam też, że City nie jest uzależnione tylko od Aguero, w ofensywie ważna jest forma Davida Silva a ta jest na poziomie amatora. Dodatkowo w obronie największym problemem jest brak Kompanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa identyfikacja graficzna dla Premier League od sezonu 2016/2017 :) Z oczywistych względów.

 

http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2015-16/feb/090216-new-look-for-premier-league-for-2016-2017.html

 

TRAGEDIA! Przecież to wygląda zupełnie niepoważnie. Aż strach pomyśleć jak będzie wyglądała belka wynikowa. Wygląda jakby zamiast Barclays'a nowym sponsorem został Microsoft ze swoimi kaflami. Szkoda, że tak bardzo uderzają w młodzież, w końcu młodzież ma najmniejszą siłę nabywczą. Introsy pewnie tak samo będą słabiutkie.

 

Mój ulubiony intros to też ten z Kasabianem, tak samo jak cała tamtejsza oprawa. Piękne czasy, kiedy PLTVHD był łatwiej dostępny i miał często okna niekodowane. Dobrze, że parę pamiątek na dysku z tamtych czasów mam, YT nie pomaga w archiwizacji bo za koleją blokuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...