Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Tweeed ;) NNK HD i nie ma porażki:D a teraz serio to bardzo ale to bardzo duzo ofert na karte  wypchali i klient sie bardzo gubi.

Ja kojaze dobrze TNK HD i NNK HD a te całe mixy>>wg mnie to wychodzi ze umowa tak mi we łbie sie uciera.Jak z telefonią na  mix umowa na xxx doladowan;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie TNK HD (pakiet Darmowy) dekoder tzw. mydelmniczka i pierwszy raz od 3 lat mam kłopot z uprawnieniami. Jeszcze są na luty.

 

Sprawa wyjaśniona mineło 12 miesięcy od doładowania i dlatego nie mam uprawnień.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie posiadam dekoder na N na kartę sd Technisat, który z tego co się orientuję za kilka miesięcy przestanie działać.

Na stronie NC+ jesli chodzi o telewizję na kartę widzę  aktualnie ofertę dekoder za 99 zł, miesiąc gratis i potem ok 60zł co trzy miesiące i miesiąc gratis. Pytanie czy jest jeszcze jakaś tańsza opcja, np dłuższy okres darmowych kanałów podstawowych po doładowaniu? Innego dekodera nie posiadam.

Dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder nie przestanie działać, jak masz n na kartę to też powinno działać. W październiku 2016r. kończy się oferta TNK SD. Z TNK SD możesz migrować do SMART HD+. Tam też działają kopie SD programów HD i nie sądzę, że od razu znikną z satelity. Prawdopodobnie będziesz mógł dalej oglądać programy po doładowaniu aż do czasu wyłączenia kopii SD a to nie wiadomo kiedy się stanie. Tendencja jest taka, że będzie coraz więcej programów HD i kiedyś to nastąpi ale to równie dobrze może być za parę lat. Technologia idzie do przodu. Problem w innych ofertach jest taki, że programy "darmowe" działają tylko miesiąc po doładowaniu. Wyjątkiem jest tu TNK HD, czasami jeszcze gdzieś możesz dostać taką kartę z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zauwazam nieuczciwe praktyki (przypadki?) wyłączania kart w systemie. W sobotę jedna, wczoraj druga ...karty nagle traca uprawnienia z 0400 na 0000  i koniecznay kontakt z BOK lub doradca nc+. Karty w okresie pakietu bez opłat...

Niezbyt to miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie dzisiaj spotkał to samo. Oglądam TVP1 i naraz sygnał kodowany. Oczywiście 20min aż ktoś się odezwie na BOK i karta po wysłaniu działa dalej.

ps. pytałem o Eurosport 2 w promocji...............nic nie wiedzą....................... na dzień dzisiejszy promo jest tylko na te kanały co SMART HD+. SZKODA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też co jakiś czas dzwonią i wciskają ofertę z papierkiem, a ja co róż muszę im odmawiać, nawet byłem u dystrybutora czy coś można w tym temacie zrobić usunąć numer z bazy itd to powiedział że jedynym sposobem jest odrzucanie połączeń, swoją drogą to najtańsza oferta na Rynku to obecnie TV Mobilna za 14,99

 

i jest dostęp do Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film, i Polsat News czyli większość kanałów Polsatu jest dostępna w ramach tej usługi a których brakuje w TNK HD, dodatkowo zyskuje się dostęp do Rock Radia i Radia ESKA Rock nie dostępnych z satelit Astra i Hot Bird, łącznie jest 41 kanałów bez anteny satelitarnej co jest wygodne choćby na działce :) dawno już nie doładowywałem bo nie widzę takiej potrzeby i korzystam tylko z tego podstawowego pakietu bez opłat :) ale ze znajomym porównywaliśmy ofertę TNK HD z Ofertą lokalnej tv kablowej w Zgierzu gdzie wszystkie pakiety to byłby koszt ponad 60 zł a i tak nie ma wszystkich stacji bo nie mają Łącza światłowodowego więc nie mogą zaoferować niczego z poza satelity i DVB-T, więc w tym wypadku lepiej się opłaci TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...