Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Aktywowałem ostatnio kartę niby z oferty Świat HD z dekodera BSKA :

Pakiet Domowy HD ważny miesiąc.

Pakiet Premium HD ważny miesiąc.

Pakiet bez Opłat ważny rok :)

okazało się że to karta z oferty TNK HD.

 

Bez problemu przechodzą uprawnienia także na karty TNK HD - N na kartę po doładowaniu :)

 

Szukać szukać i jeszcze raz szukać.

Warto się też po lombardach rozejrzeć bo za grosze można kupić. Sprawdzić żaden problem w internecie na stronie TNK HD.

Kupiłem używany ADB2850ST z kartą TNK HD ( 12 miesięcy za free bez opłat ) za 35 zł. Komplet z pilotem i zasilaczem dwa tygodnie temu :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezłego farta z tą kartą miałeś. Mi się jeszcze taki rodzynek nie trafił.

 

Dziwny jest tylko czas ważności płatnych pakietów. W TNK HD były chyba tylko karty z trzema miesiącami na start... I może z dwoma z dekoderami ITI-5800S.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedługo niestety utracimy dostęp do jednego kanału będącego w pakiecie Bez Opłat. Mam na myśli Orange Sport, coś za niego dadzą? 

 

Wątpię by coś wstawili, no może Active Family. W TNK HD macie kanały sportowe w wyższych pakietach, a Orange Sport był to kanał, który nic nie pokazywał, więc na coś ekstra nie liczcie.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Jak wyjmę kartę TNK HD z dedykowanego modułu i włożę ją samą do czytnika kart w dekoderze Ferguson Ariva 202E to będę obierał kanały z pakietu Bez Opłat oferty TNK HD, czy Smart HD+? 

Obecnie mam na tym module aktywny pakiet Bez Opłat i chciałbym jej używać jako uzupełnienie do oferty Cyfrowego Polsatu, miałbym wtedy dostęp do TVP ABC, Orange Sport i Puls 2.

Pytam, bo pakiety bez opłat TNK HD i Smart HD+ różnią się programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał dostęp do tych kanałow ktore są w TNK HD i Smart HD jednoczesnie.

 

Z oferty TNK HD będzie działac cały pakiet bez opłat, prawie cały pakiet Domowy HD i kilka kanałow z wyższych pakietow oczywiscie po ich opłaceniu.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @tweed77 - cały pakiet bez opłat jest nieparowany i będzie działał na samej karcie. Sam tak używam, jak nastaje sezon na wyłączenie płatnej TV. Z pakietu Domowego HD nie działa Eurosport 1 i Disney XD. Z pakietu Premium HD z samej karty DZIAŁAJĄ (na tą chwilę): TVP HD, nSport+ HD, Discovery HD, AMC, Nat Geo Wild HD i Romance TV (część z nich jest promocyjnie w Domowym HD). W Ekstra HD działają: wszystkie tematyczne z plusem (też dostępne promocyjnie), Sci-Fi, AXN HD i o ile się nie mylę AXN Spin HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, na module TNK HD mam aktywny jedynie Pakiet Bez Opłat.

 

Czy pakiety Bez Opłat TNK HD i Smart HD+ różnią się ofertą kanałową? Bo gdzieś słyszałem, że zostały one zrównane.

 

Bo ze strony Smart HD+ wynika, że w pakiecie bez opłat nie ma TVP ABC i Orange Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz info:
https://satkurier.pl/news/115276/wiecej-kanalow-w-pakiecie-bez-oplat-w-tnk-hd-i-nnk.html

Poza tym, Orange Sport ma być wyłączony z końcem tego roku.

Taki problem i ciężko włożyć kartę z modułu do czytnika, żeby sprawdzić, co będzie działać?

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o HD. O dziwo, wkrótce po moim wpisie EPG pojawiło się na TVP2 i Polsacie. Na ESP1 w dalszym ciągu pusty pasek.

Znów problemy z EPG na Polsat HD, TVP2 HD i Eurosport1 HD. I jeszcze na AXN HD. ITI X8 HD. Macie tak samo?

Znów problemy z EPG na Polsat HD, TVP2 HD i Eurosport1 HD. I jeszcze na AXN HD. ITI X8 HD. Macie tak samo?

Mam wrażenie, że ktoś kto odpowiada za EPG reaguje na wpisy. 

Dzięki :)   Poproszę jeszcze o TVP2 i Eurosport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...