Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam mętlik w głowie jeśli chodzi i telewizję na kartę HD.

 

Chciałbym kupić nowy zestaw z dekoderem 2850ST.

Jak wyglądają zasady płatności za tę telewizję.

 

Jeśli np. przestanę w pewnym momencie płacić - to czy będę miał dostęp do podstawowych kanałów TVP1 HD, TVP2HD itp. przez czas nieograniczony, czy też muszę co miesiąc minimalnie doładować za 20zł???

 

Czy będę miał dostęp do nagrań na dysku USB czy też po jakimś czasie dekoder zostanie zablokowany??

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007

 

Dziękuję za odpowiedź.

Czy można kupić zestaw TNK HD z dedykowanym dekoderem np. 2850ST?

Czy wszystkie teraz zestawy jakie są sprzedawane są aktywowane tylko w nowej formule  NNK HD?

 

Dzwoniłem do konsultanta http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd

twierdził, że w nowych zestawach można nie płacić tylko jeden miesiąc - potem wszystko staje się nieaktywne.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowego zestawu TNK HD i NNK HD raczej nie ma nigdzie(chyba jakiś cud na all..o). Na tym portalu można czasami kupić taki zestaw przechadzany, ale jest mnóstwo zestawów które są w innej promocji a sprzedający albo nie wiedzą że dany zestaw nie jest z TNK HD albo specjalnie nie chcą wiedzieć. Sprawdzić to można tylko po numerze karty i dekodera i sprawdzeniu na stronie telewizjanakarte.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwujac temat,jeżeli ktoś potrzebowałby zestaw NC+ MIX-a i to BSKA oferta pre-paid całość zapakowana jako nie otwierany moge jeden takowy odstąpić.To sztuka tzw unikalna ale można jak się dawno kupiło i trzymało to się ma  :mrgreen:  Info na PW

Edytowane przez franko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić to można tylko po numerze karty i dekodera i sprawdzeniu na stronie telewizjanakarte.pl

 

Gdzie na stronie można sprawdzić jaki to jest typ oferty?

 

Czyli mam rozumieć, że wszystkie nowe zestawy w drugim miesiącu niepłacenia mogą zablokować dostęp do jakichkolwiek kanałów oraz nagrań z USB.

 

Czyli ta najnowsza oferta też nazywa się TNK HD???

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@proximus

 

dziękuję za odpowiedź

 

W jaki sposób mogę sprawdzić czy używany dekoder z (drugiej ręki) jest w TNK HD - tzn w starej ofercie w której po przestaniu płacenia, przez 12 miesięcy można będzie oglądać kilka podstawowych kanałów i dekoder nie będzie blokował się???

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rejestracja na forum NC+ i mail do moderatora. Mi dwa zestawy sprawdzili i naprostowali przypisanie karty na jednym.

 

A jeśli chodzi o N na kartę (tą z trzema pakietami, ale z jednym miesiącem za darmo), to dekodery na znanym potalu aukcyjnym są, ale z nówek - tylko Opticumy X8 Combo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuję to sprzedawano, były tylko z nboxami 5800, nboxami 2850 i modułami cam, opticum x8 combo i recorderami 5800sx.

Sprawdzić można na stronie telewizjanakarte.pl kolejno klikając x>Oferta: Telewizja na kartę HD>X>twoje konto>zaznaczasz z jakiego zestawu kart pochodzi>dalej>wpisujesz dane karty, numery z dekodera i dokładnie przepisujesz kod>dalej i już masz wszystko.

Jeśli między pakietem domowym a pakietem bez opłat jest rok różnicy to TNK HD, zaś jeśli miesiąc to jest NNK HD.

Jeśli jest tylko data przy pakiecie bez opłat to trzeba odjąć miesiąc i ma się ważność karty w ofercie nc+na kartę(domowy +), zaś jeśli wszędzie pisze że nie aktywne to powinna to być karta po zakończonym okresie promocyjnym w ofercie nc mix, a nie zasilona  w nc+na kartę.

Jeśli z kartą jest coś nie tak tzn, jest po abonamencie itp. to wyskakuje komunikat żeby skontaktować się z operatorem.

Edytowane przez otsenre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bardzo dużo BSLA poszło na przerobkę na Enigmę a karty z nich to już inna sprawa. Karty z BSKA/BSLA działają na tunerze z E2 bardzo dobrze :) . Czesc BSLA razem z kartami wrociła do NC+ na wymianę gwarancyjną i została zutylizowana albo poszła do oferty Swiat HD - NC+ Mix.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, że wszystkie powyższe zgasły. :)

 

Czy może ktoś napisać, jakie duble z Domowego HD i wyższych pakietów zgasły? :)

Witam

 

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jest szansa na pojawienie się TV Republika w ofercie TNK HD? Republika pojawiła się ostatnio w promocji w ofercie SMART HD+. Mam TNK HD z początków TNK z własnym dekoderem i teraz żeby mieć Republikę, musiałbym zmigrować ofertę na umowę na Pakiet Start+ (NC+). Chciałbym zachować ofertę na doładowanie.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym wszystkim chodzi o pakiet bez opłat 12 miesięcy za darmo po ostatnim doładowaniu :) Tym bardziej jak za parę miesięcy przestanie działac oferta TNK SD.

TNK HD z pakietem bez opłat 12 miesięcy karta czy to z modułu - dekodera będzie działac na każdym dekoderze z czytnikiem Conax bo kanały są nieparowane.

Dla tych co za granicą a chcą miec dostęp do polskiej TV to idealne rozwiązanie.

Cyfrowy Dom jak się zorientował o co chodzi to zmienił TNK HD na N na Kartę a tam już tylko 1 miesiąc pakiet bez opłat.

Czyli co mogę wyjąć kartę z modułu i wsadzić do czytnika Conax na przykład Opticum'a, czy Big Sat'a i ma działać?

 

Pytam, ponieważ moi rodzice "przesiadają" się z TnK SD na TnK HD. Kupiłem już "białego kruka" (karta+moduł z rokiem po doładowaniu) i nie wiem jaki sprzęt kupić aby działało. Pierwszego sortu to nie musi być, byle by rodzice nie mieli problemu z odbiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżlei masz moduła z kartą, to opcje masz dwie:

  • Dekoder z czytnikiem kart Conax, wkładasz samą kartę i cały pakiet Darmowy i większość Domowego powinna działać. Z Domowego na pewno nie działa na tą chwilę Eurosport 1 i Disney XD, reszta o ile pamiętam chodzi.
  • Dekoder z gniazdem na moduł i tu można oglądać wszystko.
Ja ze swojej strony mogę napisać, że i sama karta i moduł w Arivie 250 HD combo działały. Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawi @tomkep.

Możesz kupić też kartę TNK HD z dekodera adb2850st z pakietem bez opłat 12 miesięcy za darmo.

Jak kogoś zadowala pakiet bez opłat to zadziała także w dekoderze z czytnikiem Conax np. Opticum, Ariva.

Także z takiej karty będzie działać pakiet Domowy HD (to co w Smart HD) - doładowanie 20 zł na miesiąc.

 

@Barti - Piszę z telefonu gdzie na klawiaturze nie mam wszystkich "ogonkow" - Nokia N8

Edytowane przez tweed77
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...