Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W NC+ chyba się włączył tryb gaszenia pożaru, bo już zaczynają wydzwaniać do użytkowników TNK HD czy by nie przeszli na abonament. Nawet nie pytałem o ofertę, jak mi gościu powiedział, że chce mi zaoferować ofertę abonamentową powiedziałem, że absolutnie nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ chyba się włączył tryb gaszenia pożaru, bo już zaczynają wydzwaniać do użytkowników TNK HD czy by nie przeszli na abonament. Nawet nie pytałem o ofertę, jak mi gościu powiedział, że chce mi zaoferować ofertę abonamentową powiedziałem, że absolutnie nie jestem zainteresowany.

Od dawna co jakiś czas dzwonią, przynajmniej na numer gdzie aktywowałem NNK, więc nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, może komuś się przyda. Na znanym portalu aukcyjnym jest licytacja karty TNK HD.

Ostatnio to dosyć deficytowy towar, a za rok będzie to już jedyna możliwość na roczny pakiet bez opłat. W przypadku tego pakietu parowanie w niczym nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to się tak średnio opłaca w tej cenie. Zysk przychodzi dopiero po 12-13 miesiącach i przez cały czas mamy o ok. połowę mniej programów.

 

Za kartę TNK HD zapłacisz 139 zł + 1 doładowanie (19,90 zł) + najtańsza przesyłka = 166,90 zł co daje nam 13 miesięcy po 12,83 zł / miesiąc i mamy 24 programy w tym 7 HD.

Za kartę SMART HD+ z wysyłką zapłacimy 39 zł (1 miesiąc full pakiet) + doładowanie na 12 miesięcy za 180 zł = 16,84 zł / miesiąc i mamy ok. 40 programów w tym min. 11 HD.

 

Różnica to 4,01 zł na miesiąc a programów jest ok. 2x więcej, a trzeba liczyć, że po październiku 2016r. powinno być więcej w HD, bo oferta się cały czas zmienia a info na stronie jest nieaktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytacja karty TNK HD zakończyła się na 103,51 zł. Kupowanie takiej karty do użytku w Polsce jest bez sensu, bo mamy dvb-t. Natomiast do odbioru podstawowych polskich kanałów za granicą jest to idealne rozwiązanie. I to dlatego karty TNK HD (wcześniej TNK SD) osiągają tak wysokie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam za to adb2850st z tnk hd z pakietem 12 miesięcy bez opłat. Sporadycznie używany jest ;)

Jak ktos chętny jest to pisac na PW

Taka ciekawostka, może komuś się przyda. Na znanym portalu aukcyjnym jest licytacja karty TNK HD.

Ostatnio to dosyć deficytowy towar, a za rok będzie to już jedyna możliwość na roczny pakiet bez opłat. W przypadku tego pakietu parowanie w niczym nie przeszkadza.

Za 8 miesięcy po wyłączeniu TNK SD - cena TNK HD z pakietem 12 miesięcy bez opłat wzrosnie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytacja karty TNK HD zakończyła się na 103,51 zł. Kupowanie takiej karty do użytku w Polsce jest bez sensu, bo mamy dvb-t. Natomiast do odbioru podstawowych polskich kanałów za granicą jest to idealne rozwiązanie. I to dlatego karty TNK HD (wcześniej TNK SD) osiągają tak wysokie ceny.

Wystawiałem na olx.pl kartę TNK SD za cenę o połowę niższą i nie było chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiałem na olx.pl kartę TNK SD za cenę o połowę niższą i nie było chętnych.

Jeszcze rok temu za kartę TNK SD (aktywowaną na starych zasadach) można było wziąć spokojnie 60-70 zł. Moja poszła do Niemiec. Teraz to wiesz ... Kto kupi kartę, która za pół roku zgaśnie. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to tak:

Kupując ten zestaw i korzystając z niego przez 24 miesiące zapłacisz 719 zł, średnio ok. 30 zł/miesiąc.

Biorąc CP na 24 miesiące (6 gratis) z pakietem familijnym zapłacisz średnio 31 zł/miesiąc.

TNK HD wypadnie minimalnie taniej, ale oferując gorszy pakiet kanałów. W CP przez 6 miesięcy będziesz miał pakiet Max HD, który ma kilka dobrych kanałów.

Po tym okresie zostanie Ci dekoder TNK HD, ale nada się on tylko do korzystania z oferty TNK HD. W przypadku CP po skończeniu umowy będziesz mógł podpisać aneks na rok z 5 miesiącami gratis, co da jeszcze lepszą średnią cenę abonamentu.

Dekodery polsatu mają też lepszy soft. Ustawisz m.in. własną listę kanałów.

Możesz też kupić SmartHD+ oraz dekoder z wolnego rynku. Wyjdzie jeszcze taniej.

 

Pozostaje jeszcze kwestia rocznego pakietu bez opłat. W tym aspekcie TNK HD jest atrakcyjna. Płacisz 299 zł i przez 15 miesięcy masz dostęp do wszystkich podstawowych kanałów, a potem tylko 20 zł/rok.

 

Zwróć jeszcze uwagę na to, że na tym dekoderze nie stracisz. TNK HD jest towarem bardzo poszukiwanym. Jak już nie będziesz chciał korzystać, to sprzedasz za 200-300 zł na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze aspekt braku umowy wiązania się abonamentem.

 

Doładowujesz kiedy chcesz i ile chcesz.

Ponadto na dzień dzisiejszy w TNK HD jest jeszcze promocja na kanały Ale Kino, Planete, Mini Mini, Kuchnia, Domo - działają w pakiecie Domowym.

 

Dekoder ABD2850ST możesz przerobić na linux - E2 - mając go na własność - po przeróbce karta z takiego zestawu działa na pakiet bez opłat oraz pakiet Domowy na doładowanie bez problemu.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doładowujesz kiedy chcesz i ile chcesz.

Ponadto na dzień dzisiejszy w TNK HD jest jeszcze promocja na kanały Ale Kino, Planete, Mini Mini, Kuchnia, Domo - działają w pakiecie Domowym HD.

U mnie w pakiecie domowym HD nie działają te kanaly,teraz sprawdzam w Arivie Combo i tych kanałów brak na początku myślałem, że są parowane ale to nie to i widocznie ta promocja mnie nie obejmuje. Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/124500/tnk-hd-dodatkowe-kanaly-w-domowym-hd.html

 

Może już się skończyła promocja w styczniu jeszcze była dla posiadaczy TNK HD,

 

@robsat Jak masz NC+ Mix to w pakiecie Domowym HD+ powinieneś mieć:

http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tą promocję to tak zaraz na początku stycznia została zakończona.Jedynie co pozostało z plusem to Nsport+HD/Sd

W ncmix na abonament te kanaly są w pakiecie a prepaid obecnie dostępne za dodatkowe 15zł do pakietu domowego.

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...