Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za podpowiedzi. :hello:

 

@tweed77 - ja już mam zestaw (karta+nCAM), więc kupować kolejnej nie będę. :wink:

 

A znacie jakiś konkretny, w miarę tani (najtańszy) STB z CI? ARIVIA - już wiem, ale ponieważ sparzyłem się na Ferdku (afera z HF8800 i datą sprzed paru lat), więc wolałbym inną firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti - Piszę z telefonu gdzie na klawiaturze nie mam wszystkich "ogonkow" - Nokia N8

 

Masz, masz... ;)

Też miałem Nokię N8 (w sumie to mam ją nadal, służy mi obecnie tylko jako budzik ;)) i bez żadnych problemów pisałem na niej stosując wszystkie polskie "ogonki". Wystarczy tylko odrobina chęci. ;)

 

To tak na marginesie. Koniec off-topic. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  • Dekoder z czytnikiem kart Conax, wkładasz samą kartę i cały pakiet Darmowy i większość Domowego powinna działać. Z Domowego na pewno nie działa na tą chwilę Eurosport 1 i Disney XD, reszta o ile pamiętam chodzi.

 

Dlaczego Eurosport 1 i Disney XD nie działają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tu masz oficjalną rozpiskę: http://ncplus.pl/sklep/dokumenty/MIX/Parametry%20nadawania%20kana%C5%82%C3%B3w.pdf Nie ma w niej Eurosportu 1 SD więc sprawdź, czy przypadkiem wersja HD nie świeci w pakiecie Domowym, bo coś mi świta, że tak jest od kiedy usunęli Eurosport 1 SD z listy programów na swoich dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa.Zaznaczam, że mam starą kartę jeszcze z czasów SD i dekoder firmy TechniSat. Czy ma to coś wspólnego z parowaniem i nieparowaniem ??

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz starą kartę z czasów SD to na pewno żaden Eurosport nie działa, chyba że operator to umożliwi. Eurosport 1 HD działa na karcie z oferty TNK HD i NNK (pakiet Domowy- 20zł),Eurosport2 HD działa w pakiecie Extra HD(60 zł miesięcznie), zaś Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD działają na kartach w ofercie nc+na kartę (pakiet Domowy+).Tutaj cena 20 lub 25 zł.

Oczywiście podstawą jest kupno dobrego dekodera z odpowiednią kartą.

Edytowane przez otsenre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie ten dział, o ile wiem w TNK HD i N na Kartę nigdy nie było Technisatów. A jedyne oferty prepaid w których jest Eurosport, to właśnie te dwie oraz NC+ MIX i NC+ na kartę z pakietem Domowym+ HD.

 

I tak, ma to również związek z parowaniem, bo aktualnie wszystkie Eurosporty są parowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem TNK SD jako jeden z pierwszych i mogę napisać,że do karty wielkości SIM ,dostałem dekoder firmy Technisat,którego teraz już nie używam,bo nie odbierał programów w jakości HD ,dlatego wymieniłem go na inny Technisat,bo potrzebowałem wejście do karty wielkości karty SIM.

Edytowane przez apator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domowym oficjalnie są (były) wersje SD tych programów, a w premium są oficjalnie wersje HD. Ale NC+ o ile się nie mylę usunęła ze swojej listy programów wszystkie powyższe stacje w wersji SD i dlatego też wersje HD są w tej chwili od pakietu Domowego.

 

A generalnie chodzi o to, że niezły mają tam bajzel. Najwyraźniej nie tylko na powyższej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mają bałagan, mogli by to już uaktualnić bo nawet w pakiecie Domowym HD widnieje TV4 jako SD a działa bez problemu TV4 w wersji HD.

 

Tym bardziej że jest promocja na kanały NSport+ HD, Ale Kino+ HD, MiniMini+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, TeleTOON+ HD, TVP Sport HD, AXN HD, Disney Channel HD, Discovery Channel HD.

https://satkurier.pl/news/126491/dodatkowe-kanaly-hd-w-smart-hd-tnk-hd-i-nnk.html

 

Trochę okroili pakiet Premium HD więc mogli by wzbogacić go o kanały z pakietu Extra HD

 

Mogli by w pakiecie Premium HD dać Eurosport 2 HD za Eurosport 1 HD który jest w Domowym HD.

Tak samo mogli by zamiast Discovery HD który jest już w pakiecie Domowym HD dać do pakietu Premium Discovery Turbo Xtra HD.

 

Sam pakiet Extra HD zawiera też parę ciekawych kanałów np. paczka BBC - National Geographic HD - Paramount Channel HD - VH1 - Fox HD - Fox Comedy HD i parę innych. 20 zł jest wart na doładowanie jako trzeci pakiet.

 

Ogólnie jak ktoś nie chce wiązać się umową na pakiet Extra HD ( 60 zł ) w NC+ to oferta na doładowanie prepaid jest całkiem dobra w cenie 60 zł. Doładowujesz oglądasz a jak nie to zawsze możesz mieć pakiet bez opłat ważny 1 miesiąc w N na Kartę a 12 miesięcy w TNK HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@exmartino - karta Smart HD zadziała w każdym module Conax - do kupienia na znanym portalu aukcyjnym. Ceny od 50 - 150 zł.

Zadziała karta z modułem w TV - oczywiście jak tuner ma wbudowany tuner sat - dvb-s2. Z tego co widzę to jest wersja z tunerem sat.

 

Na dekoderach Ferguson Ariva karta zadziała w czytniku i zrobisz multiroom na dwa dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Baaaaaardzo rzadko. W zeszłym roku ktoś sprzedawał moduły TNK HD (nówki nieotwierane) po 239 zeta na alledrogo, a chyba w 2013 (albo 2014) były dostępne dekodery ITI-2850 w ofercie TNK HD (też nowe i w rozsądnej cenie) w AWHANDEL w całkiem sporej ilości, ale w opakowaniach zastępczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...