Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Usunąłem to z newsa. Jestem na urlopie, więc nie wiem na bazie czego to zostało dopisane, być może w redakcji wiedzą coś więcej, przekazałem aby to wyjaśniono i ew. dodano z powrotem wraz z precyzyjnym wyjaśnieniem, jeśli ta promocja miała się też skończyć (bo np. redakcja dostała taką informację od operatora). Póki co jednak kanały działają, więc obecność TNK HD/NNK była błędna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mam na to żadnych dowodów ale z mojego doświadczenia w branży IT wiem, że gdyby mieli te dane kanały wyłączyć to zrobili by to dzisiaj także dla TNK HD i NNK HD. Nie wiem jak sprawa wygląda prawnie, ale moim zdaniem obecnie najrozsądniejsze było by połączenie ofert "modułowych" NC+ Na karte, NNK HD i TNK HD w jedną ofertę programową dodanie ATM Rozrywki i Active Family oraz NSportu HD do oferty NC+ na kartę i stworzenie jednej oferty w cenie troszke wyższej czyli 24,90/msc i 59,90/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym łączeniem ofert to nie tak łatwo, zresztą mając TNK HD z modułem nie poszedł bym w dedykowany dekoder z N na kartę, ofert namnożyli i teraz duży problem mają, moim zdaniem ujednolicić oferty i mieli by z górki, wszystkie te oferty z parowanymi kanałami, ale znając życie wielkich zmian nie będzie, w NC+ liczy się abonament i oferty przed płacone to zło konieczne, zgasić tego nie mogą a zysk też z nich niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] oferty przed płacone to zło konieczne, zgasić tego nie mogą a zysk też z nich niewielki.

Nie wiem jak Wy ale jest mnóstwo ludzi, którym takie oferty odpowiadają. Szczególnie, że nie wszyscy są wymagający i taki pakiet za 20zł na miesiąc wystarczy a od bidy i następny miesiąc też będą działać podstawowe programy. A jak ktoś ma starą kartę to pakiet darmowy mu działa rok... Pół Polski ma dekoder i telefony na kartę. Pierwsze co się rezygnuje w przypadku problemów finansowych to wszelkie abonamenty i telefoniczne i telewizyjne. Także sądzę, że oferty na kartę są i będą jeszcze długo. Inna sprawa, że są bardzo rozbite - ofert jest co najmniej kilka (NNK, TNK SD, TNK HD, NC+ Mix, Smart HD+). Pogubić się idzie, powinni to ujednolicić. I zrobić porządek na stronach www, bo w tej chwili jest totalny bajzel.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jest bajzel totalny a ofert jest jeszcze więcej bo jest jeszcze NC+NaKarte. Uważam że powinni ujednolicić jedna stawka jedna oferta dla wszystkich nie ważne czy moduł czy karta bez żadnych pakietów dodatkowych 19,90zł/msc jedna strona internetowa na której będzie aktualna lista kanałów. I podkreślam właściwe przypisanie wszystkie kanały płatne plus wszystkie kanały FTA w osobnym zestawieniu jako niegwarantowane z wyraźnym rozdzieleniem za co się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Dla operatora sat liczy się umowa na abonament bo ma pewny zysk i w statystykach ładnie wygląda. Nawet jak klient nie płaci abonamentu to o tak sciągnie w taki czy inny sposob.

Prepaid to dla operatora sat to loteria - klient płaci albo i nie. Za tzw. "Kątent" operator sat musi zapłacic a zysku z prepaid przewidziec się nie da.

 

Dla Kowalskiego prepaid idealna sprawa - płaci jak chce oglądac i ma finansowe możliwosci.

 

Operatorzy sat i kablowki i tak są na uprzywilejowanej pozycji. Wciskają co chcą na ich sprzęcie i nie ma zmiłuj się.

Podobno to dla dobra klienta lecz jak wiadomo dla dobra ich samych.

 

Takie życie lecz zapominają że to oni żyją z naszych pieniędzy a nie odwrotnie, więc niech zaczną szanowac klienta.

 

Miałem abonament przez kilka lat na przemian z prepaid.

Aktualnie karta TNK HD ( adb5800 - bska ) i 2 dekodery na linux - E2 i to najlepsza kombinacja w domu.

Jak będę chciał abonament to przejdę z NC+ Mix ( bska ) na abonament choc to mało realne jest :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Możesz wziąć abonament, ale: tracisz wpłacone środki, nie ma powrotu z abonamentu do prepaida. Jeśli masz TNK HD lub NNK, to możesz opłacić pakiety Premium i Ekstra za 59,70.

 

Jeśli to za drogo i rzeczywiście masz TNK HD z rocznym pakietem darmowym, to moim zdaniem TNK HD na półkę (nawet nie wiesz, kiedy Ci się przyda, a się przyda), i kupuj NC+ na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadała by mi oferta nc+ telewizja na kartę tyle że nie chcę tego ich tunera i stąd moje poniższe pytania ? 

 

1. Czy są oferowane karty nc+ telewizja na karte z MODUŁEM cam ? 

 

2. Czy mając nc+ mix z modułem cam  można przejść na ofertę nc+ telewizja na kartę ?

 

3. Czy mając nnk z modułem cam można przejść na ofertę nc+ telewizja na kartę ?

 

4. Jakaś inna możliwość posiadania oferty nc+ telewizja na kartę z modułem żeby można było używać we własnym tunerze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadała by mi oferta nc+ telewizja na kartę tyle że nie chcę tego ich tunera i stąd moje poniższe pytania ? 

 

1. Czy są oferowane karty nc+ telewizja na karte z MODUŁEM cam ? 

 

2. Czy mając nc+ mix z modułem cam  można przejść na ofertę nc+ telewizja na kartę ?

 

3. Czy mając nnk z modułem cam można przejść na ofertę nc+ telewizja na kartę ?

 

4. Jakaś inna możliwość posiadania oferty nc+ telewizja na kartę z modułem żeby można było używać we własnym tunerze ? 

1.Nie wiem

2.Tak

3.Nie

4.Nie

5.Polecam kartę z tunerów BSKA lub BSLA . Tyle jeśli chodzi o to forum . Reszta na google :wink:

 

kaspian0007

Ja bym jeszcze pomyslał o e2;) i wtedy średnia wychodzi 30zika:P

Jak dobrze policzy to i więcej  :twisted:  :wink:

Pytanie kiedy aktywuje zestaw :mrgreen:

Edytowane przez maly1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...