Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem przelew w piątek rano i gdy w nidzielę rano kanały nie swieciły, to już byłem pewny że dopiero w poniedziałek najwcześniej zadziała.

Włączam dekoder w niedzielny wieczór i widzę że uprawnienia dotarły, co było łatwo zauważyć ponieważ od 2 miesięcy nie świeciły jużkanały z Pakietu Bez Opłat.

Pierwszy raz taka moja sytuacja że placiłem w piątek i uprawnienia w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro puściłeś przelew w piątek rano to jeszcze tego samego dnia popołudniową sesją bankową twoja wpłata dotarła na konto bankowe przypisane do twojej karty i jej zaksięgowanie przez operatora nastąpiło jeszcze do niedzieli. :) Pewnie odbywa się to w sposób automatyczny. :roll: Pozostaje się tylko cieszyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy puścisz przelew w sobotę to raczej nie "wyjdzie" on tego samego dnia, tylko "pójdzie" już w poniedziałek. Sesje bankowe ELIXIR (obsługujące przelewy międzybankowe) odbywają się tylko w dni robocze.

 

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Świecą, bo ani Eurosport 1 SD, ani Travel Channel SD nie są dostępne na oficjalnej liście kanałów, a stare boxy nie mają skanowania satelity. Chociaż Travel jest w pakiecie Ekstra...

 

Z nSportem i chyba jeszcze jakimiś kanałami (Disney HD?) jest podobnie.

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tym wszystkim chodzi o pakiet bez opłat 12 miesięcy za darmo po ostatnim doładowaniu :) Tym bardziej jak za parę miesięcy przestanie działac oferta TNK SD.
TNK HD z pakietem bez opłat 12 miesięcy karta czy to z modułu - dekodera będzie działac na każdym dekoderze z czytnikiem Conax bo kanały są nieparowane.
Dla tych co za granicą a chcą miec dostęp do polskiej TV to idealne rozwiązanie.
Cyfrowy Dom jak się zorientował o co chodzi to zmienił TNK HD na N na Kartę a tam już tylko 1 miesiąc pakiet bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam na działce starą Nokię 9600 i TV kineskopowy i chciałem na miesiąc urlopu uruchomić Domowy HD na module TNK HD (teraz działa pakiet bez opłat). Czy ktoś może mi potwierdzić, czy na Domowym działa Eurosport (po polsku) w wersji SD z transpondera DVB-S? Tuner nie ma niestety DVB-S2. Widzę, że HB nadaje Eurosport SD z 11240, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, że jest on tam po polsku i dla polskich platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...