Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A poinformował Cię o takim zamiarze operator? Czy zmiana ta miała miejsce?

Czytałeś co mówi regulamin w tej kwestii? Co na swoich stronach w tej kwestii mówi UOKiK edukując obywateli? Bo już nie mówię o tym, co my tutaj piszemy tyle lat w tym temacie. Teraz swoją gorącą głowę ostudź i wyedukuj używając wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że w momencie przejścia na SD rozwiązuję umowę...

 

 

Operator gwarantuje konkretnie kanały poprzez ich nazwę (z zastrzeżeniem możliwości rebrandingu) a nie jakość. Nawet jeśli kanał zachowa nazwę i zmienić format nadawania na SD nie możesz rozwiązać umowy - ani też nawet w przypadku zmiany nazwy z Filmbox Extra HD na Filmbox Extra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownika @sandra pomijam bo tu ktoś ewidentnie robi sobie jaja, ale do pozostałych co myślą że CP i nc+ nic nie mają do rebrandingu to szczerze współczuję. To jest proste jak budowa cepa i jeżeli prawnicy operatorów uznają, że zmiana HD na SD będzie podstawą do wcześniejszego rozwiązania umowy (a według UOKiKu jest) to odbędzie się to tak jak pisane było wcześniej przez rebranding. Oni czyt. nadawcy-operatorzy też ze sobą współpracują i potrafią się dogadać aby nie stracić abonentów, przykład Universalu powinien ostudzić głowy niektórym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownika @sandra pomijam bo tu ktoś ewidentnie robi sobie jaja, ale do pozostałych co myślą że CP i nc+ nic nie mają do rebrandingu to szczerze współczuję. To jest proste jak budowa cepa i jeżeli prawnicy operatorów uznają, że zmiana HD na SD będzie podstawą do wcześniejszego rozwiązania umowy (a według UOKiKu jest) to odbędzie się to tak jak pisane było wcześniej przez rebranding. Oni czyt. nadawcy-operatorzy też ze sobą współpracują i potrafią się dogadać aby nie stracić abonentów, przykład Universalu powinien ostudzić głowy niektórym.

a co z Universalem? Przecież kończą nadawanie i bedzie możliwoś rozwiązania umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z Universalem? Przecież kończą nadawanie i bedzie możliwoś rozwiązania umowy...

 

Kończą, ale nie tak jak planowali bo zbiegało się to z wprowadzeniem ustawy abonamentowej... więc się "dogadali" na późniejszy termin, kiedy pierwsze wzburzenie ludzi już minie. Teraz to już nieważne, ale takie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Dokładna data wyłączenia kanału na danej platformie zależy od indywidualnych ustaleń NBCUniversal z operatorami - poinformowała serwis satkurier.pl Eliza Świderska, PR Manager Poland w NBCUniversal.

 

 

Ja bym był ostrożny, bo kto wie, czy faktycznie kanał zniknie wraz z końcem tego. Równie dobrze mogą go sztucznie podtrzymywać przy życiu tak jak to miało miejsce kiedyś z Zone Romantica, lub w ostateczności zdecydować się na rebranding Universal Channel na coś nowego. Opcji jest kilka, a myślę, że operatorzy płatnej TV nie pozwolą uciec swoim abonentom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak może być, opcji jest wiele ale zdecydowane działania operatorów co do przesunięcia ewentualnego zakończenia emisji kanału wynikało ze zbiegania się tego terminu z data wejścia ustawy i obawą przed nasilonym niż normalnie wykorzystywaniem tego powodu do rozwiazania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wczoraj pojechalem do APS-u oddalonego od mojego miejsca zamieszkania o 15km po tą tabelę z kanałami gwarantowanymi. Facet mnie wyśmiał i powiedział, że nie mają prawa/nie mogą wydrukować mi kopii tego g***a i żebym poszukał w internecie. Wyglądał na takiego, który myśli, że się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...