Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na portalu wirtualnemedia_pl, jest artykuł o abonamencie RTV i tam jest taki fragment. Czyżby kanały E!, 13 Ulica i Sci Fi, tylko do września były by w Cyfrowym Polsacie?

Od 31 sierpnia br. z Cyfrowego Polsatu znikną kanały firmowane przez stację Universal Channel. Ponieważ była to oferta gwarantowana, więc użytkownicy pakietów obejmujących tego nadawcę będą mogli zerwać umowę z Cyfrowym Polsatem nie płacąc przewidzianych kar. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi człon sugeruje nadzieję, że ludzie nie skorzystają z możliwości jakie da wyłączenie kanału. Także po co straszysz? :)

Jestem daleko od straszenia, ale lata spędzone w korporacjach i wiedza o PR to sugeruje.

Maile i telefony w CP i Universal są teraz rozgrzane do czerwoności plus armia prawników zagoniona do roboty na pełnych obrotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Osoby, które mają ten kanał gwarantowany umową będą mogły skorzystać z prawa do rozwiązania jej bez ponoszenia konsekwencji, jednak mamy nadzieję, że tak się nie stanie - mówi Business Insider Polska Olga Zomer, rzecznik prasowa Cyfrowego Polsatu."

 

Jeśli mówisz o tym cytacie, to drugi człon zdania sugeruje, że CP tak łatwo nie pozwoli wyłączyć tego kanału.

 

@swojadroga nic takiego to zdanie nie sugeruje

Fajnie ze masz doświadczenie w korpo i pr ale dla mnie to zdanie to tylko i wyłącznie suchy komunikat przyprawiony dyplomacją i kurtuazją

 

W porównaniu do NC+ macie już nawet OFICJALNE stanowisko platformy (rzecznika we własnej osobie ) a dalej doszukujecie się problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Maile i telefony w CP i Universal są teraz rozgrzane do czerwoności plus armia prawników zagoniona do roboty na pełnych obrotach.

To skoro tak jest, to pozwalają sobie na gwarantowanie UC HD przy przedłużaniu umowy? Przecież to się kupy nie trzyma. Ja przykładowo dostałem teraz umowę 12/3(w sumie gdybym wiedział, że UC jest gwarantowane, to wolałbym 15/3 a po wypowiedzeniu skorzystałbym z 12/3 :D), przejdą mi 3 darmowe miesiące i znowu dostanę 3 darmowe miesiące z nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga nic takiego to zdanie nie sugeruje

Fajnie ze masz doświadczenie w korpo i pr ale dla mnie to zdanie to tylko i wyłącznie suchy komunikat przyprawiony dyplomacją i kurtuazją

 

W porównaniu do NC+ macie już nawet OFICJALNE stanowisko platformy (rzecznika we własnej osobie ) a dalej doszukujecie się problemów

I będzie to trwało i trwało... aż do usunięcia kanału UC... i pewnie później też... :crazy::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstaje szereg historii, a tutaj "pachnie" mi zwyczajnym niedopatrzeniem ze strony CP. Po prostu jest możliwość, że nie zmodyfikowali umów i będzie to działać do momentu, aż ktoś się zorientuje. Także Ci co załapali się w ciągu ostatnich dni na ten kanał w gwarantowanych, będą mieć prawdopodobnie "szczęśliwy los" i podwójną promocję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz glupt.Nawet na swoim profilu na FB 2 dni temu napisali,że 31 sierpnia kończą nadawanie.

Ogarnij sie człowieku

 

"Universal Channel będzie dostępny na polskim rynku do końca 2017 r., ale dajemy naszym klientom biznesowym możliwość wcześniejszej rezygnacji z kanału. - Informuje Eliza Świderska"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam niestety złe wieści :(

aby zaczerpnąć wiadomości z pewnego źródła napisałem maila bezpośrednio do U CH,właśnie dostałem odpowiedź:

 

Potwierdzam informację, że Universal Channel będzie dostępny w Polsce do końca 2017 roku.

Prosimy o kontakt z operatorem w sprawie daty zakończenia emisji kanału na jego platformie.

krótko mówiąc duDa mokra :(  3 miechy dodatkowej daniny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problem napisać do rzecznik Universal Channel

jesli kontakt jest dostępny i tak tez zrobiłem

 

Niestety dla wielu to prawdziwe info oto odpowiedz w całości

 

"Dzień dobry Panie Dariuszu, Universal Channel będzie dostępny w Polsce do końca 2017 roku. Brak informacji od operatora, to prawdopodobnie tylko kwestia przepływu informacji - bardzo prosimy o cierpliwość i ponowny kontakt z operatorem w prawie daty zakończenia emisji kanału na jego platformie. Pozdrawiam, Eliza Świderska PR Manager Poland "

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...