Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat nie był rebranding. ;) Zone Romantica później wyłączona (sztucznie utrzymywana) uprawniała do odstąpienia od umowy. Nie zmienia to faktu, że nadawcy i operatorzy ostatnio wszystko nazywają rebrandingiem, choć z daleka śmierdzi czymś zgoła innym.

A, nie - pomyliłem się. To był kanał ClubTV zamieniony na CBS Drama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś w swoich sprawach do CP i przy okazji to ja Panią z partyline uświadomiłem o zaprzestaniu emisji animal planet, wręcz odbylem rozmowe o charakterze edukacyjnym informując konsultantkę z jakich to źródeł zdobyć można informacje branżowe :P(zaproponowałem lekturę satkurier) tak więc czekamy na oficjalne stanowisko CP czy podmianka wpisuje się w definicję rebredingu - tak czy siak jeśli nie to nikt z koniem kopać się po sądach nie będzie...... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, człowiek, który postradal wszystkie rozumy. Ty myślisz, ze dzwoniąc na infolinię rozmawiasz z Solorzem albo jakimś rzecznikiem prasowym? Ludzie, którzy tam pracują nie mają informacji o takich rzeczach, a nawet jeśli mają z takich portali jak ten to nie mogą mówić o tym, bo mają swoje standardy i już. O wycofaniu kanałów albo o nowościach taki konsultant dowiaduje się na 15 minut przed rozpoczęciem pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwał się ten, który wszystkie rozumy pozjadał. Człowiek na infolinii powinien takie informacje posiadać. Inna kwestia, czy taki konsultant będzie je potwierdzał. W starej n często było tak, że do czasu oficjalnego info ze strony operatora, wszelakie zmiany nie były potwierdzane, ani na forum, ani na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, właśnie tak jest jak druga część Twojego postu. Dopóki nie potwierdzi tego osoba decyzyjna typu rzecznik itp konsultant nie ma prawa mówić o takich rzeczach nawet jeśli wyczytał to na forum branżowym. A po drugie większość konsultantów to nie pasjonaci i po robocie nie przesiadują nad robotą, wiec i nie czytają takich forów, bo wszystko co muszą wiedzieć mają w skryptach czy na komputerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak akurat konsultant, który jest studentem i dorabia sobie na zleceniówce, będzie przesiadywał w necie śledząc wszystkie strony i fora medialno-satelitarne. Marzenie ściętej głowy :)

Wiem co mówię, bo sam pracowałem kilka lat temu jako student na infolinii CP 6 miesięcy. To była tylko chwilowa praca dopóki się nie dostało czegoś lepszego. Takie nastawienie ma do dziś pewnie 70% konsultantów pracujących na wszystkich infoliniach w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, człowiek, który postradal wszystkie rozumy. Ty myślisz, ze dzwoniąc na infolinię rozmawiasz z Solorzem albo jakimś rzecznikiem prasowym? Ludzie, którzy tam pracują nie mają informacji o takich rzeczach, a nawet jeśli mają z takich portali jak ten to nie mogą mówić o tym, bo mają swoje standardy i już. O wycofaniu kanałów albo o nowościach taki konsultant dowiaduje się na 15 minut przed rozpoczęciem pracy.

Postradał czy pozjadał rozumy sam pracowałem na infolinii orange i aby w tej branży osiągać przyzwoite wyniki wiedzę musisz mieć większą niż osoby czytające branżowe fora - inaczej nie ma szans na zarobek bez posiadania kompetencji gdy opowiadasz o produktach które sprzedajesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii ogólnej, na którą dzwoniłeś sprzedaży jest niewiele, więc prowizji dodatkowej za sprzedaż nie masz, więc poglębianie takiej wiedzy jest niepotrzebne. Wiem, bo pracowałem zarówno na infolinii CP jak i na infolinii sprzedażowej Orange gdzie tylko się sprzedawalo. Tak jak pisałem, dopóki konsultant nie ma w swoich skryptach wpisane, że coś się zmienia od swojego przełożonego to pod groźbą zwolnienia nie ma prawa powiedzieć o tym o czym wyczytał w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E-magazynie nc+ pisza tak o Fox Comedy, "To nowa odsłona kanału Fox Life HD". Wiec już sobie sprawę wypowiedzeń sami załatwili, ze nie można. Pewnie CP podobnie postapi. Tylko ja się zapytam, jaka to jest ta nowa odsłona kanału Fox Life, jak to całkiem nowy kanał, profil stacji calkiem inny, co z tego ze czesc seriali przeniesiona na główny Fox, jak programów rozrywkowych i tu i tu już brak. ? Rzecznik Praw Konsumenta i UOKiK ! Bo za niedługo dojdzie do tego ze usunięty kanał nazwa rebrandingiem, (jak tu ktoś na forum już wspomniał) i tez nie będzie mozliwosci odstąpienia od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...