Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin usługi określający zasady i zakres usługi dostępny na stronie www CP. Twoja usługa nie uległa zmianie. Nadal masz dostęp do tego co masz wykupione w ramach umowy. Pakiet VOD może być dostępny na jednym lub 100 a nawet 1000 kanałach i zmiana ilości tych kanałów nie zmienia warunków umowy. Ty masz mieć dostęp do bazy filmów podanej w EPG i na stronie www CP w cyklu miesięcznym. Nadal masz dostęp do usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w związku z usunięciem kanałów w wersji SD (AXN, Discovery Channel, Eurosport, Eurosport 2, Fox, Fox Life, History, ID, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Polsat, Polsat Film, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TLC, TVN, TVP1, TVP2, TVN7 oraz Universal Channel) MAM PRAWO DO ROZWIĄZANIA UMOWY zawartej w styczniu 2013) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypowiesz umowę przy np. wyrzuceniu dwóch kanałów z dziesięciu to przecież w nowej umowie nie będziesz już miał gwarantowanych kanałów SD do wyrzucenia. Więc co to za różnica czy wyleci 1, 2 ... czy 10 kanałów naraz. To chyba logiczne, że kanały SD mające swoje odpowiedniki HD przy nowych umowach nie będą gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę poczekać, aż wyrzuca inny program w późniejszym czasie i wtedy wypowiadać umowę. IMO dla CP najkorzystniej byłoby wywalić te programy w tej chwili. Wielu ludzi leci na darmowych miesiącach po wyrzuceniu wersji SD sundance ch, cinemax, hbo, więc nawet po wypowiedzeniu nie będzie to dla nich wielki zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cabott

Ja myślę że nie tak wielu- CP ma 3,5 mln. abonentów a podejrzewam że takich inteligentów jak my :wink: jest góra kilka/kilkanaście tys. ze wskazaniem na "kilka", ludzi którzy tak bacznie obserwują co się dzieje na liście kanałów jest tyle ile nas tu i na paru innych portalach.Dopóki nie zaglądałem na forum SK też byłem taki tępy jak większość-a nas w stosunku do masy jest malutko, więc jesteśmy praktycznie niezauważalnym problemem dla CP ... i niech tak pozostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

@markar

 

Dostałem właśnie pismo z CP datowane na 25.07.2014 dotyczące zmiany regulaminu świadczenia usług więc zastanawiam się czy to oznacza możliwość zerwania umowy.

Choć w piśmie na końcu jest tylko adnotacja, cyt.

"W zw. z powyzszą zmianą możecie Państwo dokonywać zwrotu sprzętu dekodującego i kart w Autoryzowanych Punktach CP a nie tylko w siedzibie naszej spółki, jak to było dotychczas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o pomoc i wyjaśnienie sprawy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej w Polsacie.

Jeśli podpiszę dzisiaj umowę i Polsat gwarantuje Mistrzostwa w cenie abonamentu, a wiemy że będą to dodatkowe specjalne kanały, to po zakończeniu mistrzostw jak je wyłączą będzie możliwość wypowiedzenia umowy z tego tytułu? Pomijam fakt, że podpisując umowę będę miał 6 miesięcy gratis i nie warto będzie wypowiadać zaraz po mistrzostwach.

 

P.s.

Czy umowę można zawrzeć na okres krótszy niż 24 mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będziesz miał możliwości zerwania umowy z powodu zmiany warunków umowy. Kanały PV1-4 nie są gwarantowane a poza tym wyraźna jest informacja, że są to kanały tylko i wyłącznie na tą imprezę uruchomione przez operatora.

15 miesięczne umowy są dostępne w APS-ach. Opis ofert znajdziesz w wątku dla nowych klientów: viewtopic.php?f=7&t=432&start=2700#p970717

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...