Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Następująca sytuacja.

W dniu 16.02.2014 podpisałem z CP umowę na 12 m-cy (3 gratis) na Pakiet Fam. MAX HD, Cinemax HD, Pakiet Film HD, VOD, Pakiet Sport HD, IPLA, Pakiet HBO HD z czego te ostatnie dostałem w gratisie na 3 m-ce, czyli do 15.05.2014r. Choć nie musiałem płacić abonamentu przez pierwsze 3 m-ce, zrobiłem zlecenie stałe na uśrednioną z całej umowy kwotę i obecnie mam w Polsacie nadpłacone ok 120 PLN.

Pytanko dotyczy przede wszystkim możliwości złożenia w moim przypadku wypowiedzenia umowy z uwagi na wycofanie kanałów przez Polsat oraz tych nadpłaconych pieniędzy w przypadku tego wypowiedzenia - polsat je zwróci??

I jeszcze jedna kwestia - czy wypowiedzenie wysłane przeze mnie w dniu 30.04 br. listem poleconym będzie obowiązywało od końca bieżącego okresu rozliczeniowego, czyli od 16.05.2014, czy też będę musiał czekać jeszcze miesiąc - pytam bo nie wiem czy mam wyłączać pakiety Sport HD, IPLA, HBO HD za które po upływie 3m-cy musiałbym płacić dodatkową kasę.

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g informacji z forum-jeśli wypowiedzenie jest wysyłane ze względu na usunięcie jakiegoś programu-to decyduje data stempla pocztowego.

Jeśli wypowiedzenie jest wysyłane ze względu na koniec okresu umowy-to data otrzymania przez CP.I jeśli się nie mylę to w tym drugim przypadku okres jest już 2-miesięczny,a nie 3 jak było do tej pory.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane w piątek. Dzisiaj już brak kanałów mimo, że okres rozliczeniowy miałem do 27, a wypowiedzenie dostali nie wcześniej niż 28. Pani konsul po ponad 20 minutowej rozmowie stwierdziła, że to mi zależało na rozwiązaniu umowy i chyba mam to co chciałem. Ja jej na to, że mi o to nie chodzi tylko chcę sprecyzować, skoro rozwiązanie umowy dostają 28 to umowa powinna przestać obowiązywać 27 maja. Wiedziałem, że i tak od nich ucieknę, ale szkoda mi będzie weekendu bez tv no trudno. Tak piszę ku potomności innym, którzy w taki sposób będą chcieli sobie jeszcze z msc pobyć w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i słabo, może i mi już chyba nie zależało. Pani jakaś średnio miła, mi chyba determinacji zabrakło, żeby walczyć o 1 msc, skoro i tak wiedziałem, że uciekam. Chociaż na koniec rozmowy z lekkim uśmiechem spytała a może chciałbym nową umowę a ja jej na to, że ...nie interesuje mnie. Po tym zgaszona zakończyła naszą "miłą" rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dwa razy wysłane wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów i w ten sam dzień kiedy mieli już pismo był telefon z DUKu.

 

@Bastekr1, Bez stresu - raczej zadzwonią.

 

Już przy drugim wypowiedzeniu było mi trochę głupio sępić darmowe miesiące itd. zgodziłem się nawet na multiroom za 10zł - w sumie taniej nie da się dobrać usługi od kiedy weszło multiroom na cztery telewizory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość pisz maile, to dostaniesz tylko rabat :D

 

@bastekr1 - na stronie Poczty Polskiej sprawdź sobie kiedy odebrali a w ICOK czy zmienił Ci się okres do końca umowy. Możesz też zadzwonić do DUK, wbrew panującej tu opinii wcale nie musi to być wyraz proszenia się. Kwestia Twojego tonu i sposobu rozmowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...