Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extreme to w ogóle badziew. Pamiętam, że latem leciał tam... beach soccer. :lol2: Naprawdę ekstremalny sport. :D Albo informacja, że na ich stronie internetowej można obejrzeć jakąś transmisję live. Po to płacę, za kanał, żeby oglądać (to w moim przypadku i tak niemożliwe) w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od kilku dni razem z logo Romantici była włączana informacja o premierze pierwszego odcinka telenoweli "Do diabła z przystojniakami". Premiera miała dziś miejsce a napis został wyłączony dopiero późnym wieczorem. Na pewno nie przed 23:00. Co najmniej przez 3 godziny reklamowali serial, który już wyemitowali.

9b347d4b1bcfb566med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zone Romantica - Sirius 12111.00 H 27500 5/6

Zone Club i Zone Reality - Telstar 11124.00 H 18386 3/4

Zone Europa - Hot Bird 12284.00 H 27500 3/4

Extreme Sports Channel - dawniej Telstar, obecnie prawdopodobnie światłowodem (np. tylko polska fonia)

JimJam - Telstar 11124.00 H 18386 3/4

 

Możliwe, że Cyfrowy Polsat ma bezpośredni dosył od Chello Zone, bo Polsat JimJam to przecież idealna kopia JimJam, tyle że z innym logo. Pewnie stąd też mają Zone Europa czy Extreme Sports Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 kwietnia br. na rynku naszych południowych sąsiadów rebranding przejdzie stacja Zone Club w wyniku czego pojawi się nowy kanał Fine Living Network. Zmiana dotyczyć będzie także wszystkich pozostałych europejskich wersji, w tym także polskiej.

Profil programowy nowo powstałego kanału nie ulegnie zmianie. Stacja nadal kierowana będzie do kobiet emitując wiele programów rozrywkowych oraz tych o profilu lifestyle.

 

Nadawca zapowiada również wprowadzenie Fine Living Network na Bliski Wschód i do Afryki. Stacja zaraz po starcie ma docierać do widzów w 60 krajach.

 

W Polsce Zone Club dostępny jest na platformach cyfrowych Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu oraz w wielu sieciach kablowych.

 

źródło: :arrow: dvbnews.pl

 

 

Czyli 1 kwietnia również w Polsce pożegnamy Zone Club, a przywitamy Fine Living Network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawde mowiac to chello powinno przy inwestowac w kontent dla tych kanałów a nie co 2 lata zmieniac nazwe najpierw wizja le cinema-->le cinema--> europa europa-->zone europa, podobnie z club-->zone club-->fln, romantica-->zone romantica, tylko kanał extrem trzyma poziom i nie zmienia sie takze logo a reszta to dno, jeszcze dodam ze na rynku brytyjskim te kanały dostaly przedrostek CBS, mysle ze nowe kanały viacomu wejda do CP w zamian za kanały zone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nowe kanały viacomu wejda do CP w zamian za kanały zone

Nie wiem czy to aktualne, ale podobno TV1000 miał zostać zastąpiony Filmboxem. Jeśli to prawda, to raczej na pozostałe kanały Viacomu nie ma co liczyć w CP. Ja chętnie natomiast zobaczyłbym Zone Europa w C+. Kanał już od jakiegoś czasu nie jest na wyłączność w CP, ponieważ dołączył do oferty Orange.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do obecności kanałów Chello Zone w CP, dodam, iż "słoneczna platforma" przedłużyła umowę na te kanały pod koniec 2008 roku na 3 lata. Jeśli miałoby do tego dojść, to CP mógłby pozbyć się tych kanałów dopiero pod koniec 2011 roku, gdy skończy się umowa.

 

@karol91, tu jesteśmy zgodni :D . Ja również chętnie ujrzałbym Zone Europę w Cyfrze+. Ten kanał stanowiłby idealne dopełnienie oferty filmowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21, głupszego pomysłu nigdy nie słyszałem :woot:

 

Powiedz mi co w tym głupiego. Rozwiń to jakoś bardziej a nie rzucasz puste hasło chyba po to tylko aby posta nabić.

 

Uważasz może że kino azjatyckie czy południowoamerykańskie to tylko i wyłącznie szmelc niewart oglądania?

I tu się mylisz - bo są tam produkcje może nie tak kasowe i napakowane efektami jak hity z hollywoodu a mimo wszystko potrafią być ciekawe i niektóre są naprawdę warte obejrzenia i te kanały na pewno znalazły by swoich fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za wprowadzeniem kanału z kinem azjatyckim. Taki kanał wyróżniałby się na tle konkurencji i z pewnością znalazłby swoich fanów. Ja na pewno byłbym jednym z nich, ponieważ oglądałem już wiele takich filmów i na żadnym z nich się nie zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...