Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed wejściem do działu "Polskie kanały FTA/CI - zapowiedzi i nowości" na dole czytasz czarną czcionką: "Dyskusja poświęcona polskim kanałom, zarówno kodowanym, jak i FTA, a także tym planowanym" tak więc nie wiem co tutaj jest mylącego :?

 

Wszystkie tematy dotyczące tylko danego kanału są oznaczone odpowiednio prefiksami, jeżeli chodzi o jakieś zapowiedzi nowych stacji to takie wątki już nie posiadają prefiksów. Czytać i rozumieć ze zrozumieniem :!:

 

Wracajmy do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oba kanały wydają się interesujące, ale wolałbym zone horror.

 

Ja równiez jesli miałbym wybierać pomiędzy ZONE HORROR a ZONE FANTASY to zdecydowałbym się na ZONE HORROR. Dlaczego? Ponieważ lubię horrory w starym dobrym stylu a nie z elementami fantastyki.

 

Jednak mam nadzieję, że oba kanały zawitają na nasz rynek, szczególnie ZONE HORROR myślę, że miałby sporo zwolenników.

 

Oczywiście jeżeliby nie podpisywali żadnej umowy na wyłączność i byli obecni na 3 platformach.

 

Jednak uważam że firma ZONE MEDIA powinna iść za ciosem i uruchomić jednocześnie ZONE HORROR, ZONE FANTASY i ZONE THRILLER - była by to interesująca paczka kanałów.

 

Może ktoś ma jakieś nowe info na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Zonemedia jeszcze w tym roku zamierza wprowadzić do Polski dwa nowe kanały, dotąd nieznane na polskim rynku. Mowa o kanałach Zone Fantasy i Zone Horror, a informacje te potwierdził szef Zonemedia - Chris Wroński. Zonemedia w 90 proc. należy do chellomedia Liberty Global.

I oczywiście złapie je Cyfrowy Polsat. Ha, ha, ha :evil::evil::evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziwi mnie troszkę podejście polskiego dystrybutora kanałów ZONE na astrze 2 (28,5 Eurobird) kanały zone thiler,horror,romantica,reality itd są odkodowane czemu??????? A u nas nie stety musimy płacić za podgrzewane stare filmy. Tylu polaków wyjechało do anglii więc mogliby dodać polską ścieżkę dzwiękową tak dla nas :D .

Temat dotyczy zone horro ale chciałbym nawiązać do zone romantica uk które diametralnie różni się od zone romantica pl chodzi mi o seriale. Tam leci np. Ally McBill a unas argentyński [beep]. (wiem prawa do pokazywania np. Ally na w polsce FOXlife) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest dyskutować na temat jednego kanału z grupy ZONE - Zone Horror. Stąd też podjąłem decyzję o zmianie nazwy tematu :wink:

 

Dziwi mnie troszkę podejście polskiego dystrybutora kanałów ZONE na astrze 2 (28,5 Eurobird) kanały zone thiler,horror,romantica,reality itd są odkodowane czemu???????

W sumie mnie też :P Możemy snuć tylko domysły. Patrząć na ofertę FTA z Astry 28.2E dostrzegam, jak bardzo wzbogacają ten bezpłatny pakiet kanały Zone Vision. A naprawdę, jest co oglądać.

 

Co do Zone Romantica, to grupa ZONE w innych krajach też sprzedaje taki sam produkt jak w Polsce. A dla Brytyjczyków zaserwowali kanał nawet z amerykańskimi premierami 115qx7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz w jednym temacie napisałem (zadałem pytanie) jak chłonny jest polski rynek telewizyjny. Może dojdziemy do takiego momentu gdy np platformy cyfrowe przestaną się interesować nowymi kanałami. Operatorzy nowo powstałych będą musieli umieszczać je na satelicie jako FTA.

Zmienie troszkę temat np. w przypadku kanałów muzycznych na astrze 2 gdzie jest bardzo duża konkurencja spowodowała że takie kanału jak np. Scuzz, Bliss, Flout i inne są FTA z korzyścią dla użytkowników satelitarnych (DLA NAS). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym jest jeszcze jedna rzecz, która mnie zastanawia (i to nie tylko w odniesieniu do kanałów Zone Media). Dlaczego ramówki róznią się aż tak bardzo (właśnie choćby dla Wlk. Brytanii i Polski)? Chćby wsponiany gdzieś wcześniej Zone Romantica UK i Zone Romantica na polski rynek. U nas same latynoskie gnioty, a w wersji UK co bądź. Wiem, że za chwilę ktoś mi napisze coś oczywistego i, że tak ma być. Nie mniej dziwi mnie to jednak i trochę wkurza. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim chodzi o prawa do pokazywania seriali wątpie w to czy jednocześnie na Foxlife i na Zone Romantica Polska leciała by Ally Mc Bill. Choć u nas jest wszystko możliwe gdzieś tak 2 tygodnie temu w piątek na Polsacie leciał film "Zwierzak" a 4 dni póżniej ten sam film leciał na AXN. Może ktoś to potrafi wytłumaczyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy zone horro ale chciałbym nawiązać do zone romantica uk które diametralnie różni się od zone romantica pl chodzi mi o seriale. Tam leci np. Ally McBill a unas argentyński [beep]. (wiem prawa do pokazywania np. Ally na w polsce FOXlife) :D

Tu chyba nie chodzi o same prawa, chyba raczej jest to związane z tym że właśnie takie podejście do polskiego rynku ma Zone Media. Bo przecież Zone Romantica jest na polskim rynku od dobrych paru lat (przynajmniej w kablówkach) i chyba od początku puszczają same południowo-amerykańskie produkcje, a przecież Fox Life jest dopiero w Polsce od kilku miesięcy i do tego czasu prawa np. do wspomnianej Ally Mcbeal nie były zagospodarowane. Zresztą w USA produkują wiele innych seriali które by pasowały do kanału Zone Romantica, które jak narazie w żadnym polskim kanale nie emitowano, więc wystarczyłoby aby Zone Media trochę się postarał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Zonemedia jeszcze w tym roku zamierza wprowadzić do Polski dwa nowe kanały, dotąd nieznane na polskim rynku. Mowa o kanałach Zone Fantasy i Zone Horror, a informacje te potwierdził szef Zonemedia - Chris Wroński. Zonemedia w 90 proc. należy do chellomedia Liberty Global.

I oczywiście złapie je Cyfrowy Polsat. Ha, ha, ha :evil::evil::evil: :evil: :evil:

 

 

Nie byłbym tego taki pewien...

 

Jeśli nawet, to nie byłbym tego taki pewien czy na wyłączność...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pozwolę sobie ocenić te kanały w ostatnim czasie.

 

Ostatnio kanały Zone są coraz mniej interesujące.

Zone Club - kiedyś oglądałem na Zone Club ze względu na Potyczki "Jerry'ego Springera" i program podróżniczy "Spragniony podróżnik" (ten sam tylko więcej odcinków leci na Travel) teraz nie ma tam nic ciekawego.Ramówka tego kanału chyba stanęła w miejscu od dobrych kilku lat.

Zone Reality - jedyny na ,którym można coś jeszcze obejrzeć ,a to najlepsze pościgi policyjne ,klęski żywiołowe ,czy cudownie ocalali ludzie i popisy kaskaderskie prosto z ... Rosji :P

Zone Romantica - nie oglądam wcale ,same telenowele ,nie wiem czy oprócz staruszek na emeryturze ,ktoś go ogląda ?

Zone Europa - czasem trafi się jakiś stary dobry film (ostatnio oglądałem "Ptaki" Hitchocka) ,ale głównie filmy tam nie powalają.Filmy takie jak "Taxi" może i były niezłe ,ale dobrych kilka lat temu.Chociaż czasem trafi się jakiś mało znany film węgierski/czeski na który można zerknąć.

 

Ogólnie oceniam coraz słabiej te kanały.Ich ramówka jakby stanęła od kilku lat w miejscu.Ciekawe czy wejdą na nasz rynek kanały Zone Horror i Fantasy(są kanały już u nas o tej tematyce) ? Szczególnie Zone Horror może zapowiadać się ciekawie ,ale ostatnio nic na ten temat nie słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że te kanały są "nędzne" i pytasz się czy wejdą kolejne? ;) No bez przesady, po co komu kolejne "gnioty". ;)

 

Na Astrze (28E) są dodatkowo Horror i Thriller, więc jest okazja ocenić czy to coś wartościowego. Ja tego nie oglądałem, więc nie powiem jaki poziom trzymają.

Zone Fantasy to zdaje się we Włoszech jest, kilka razy był FTA na Siriusie (także nie wnikałem co pokazują). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o kanał Zone Horror lubię ten gatunek filmowy i jeśli mieliby spory repertuar to kanał mógłby być ciekawy.Pisałem ,że takie kanały jak Zone Fantasy już mamy i tego nie chciałbym u nas.Ale ten Zone Horror muszę się jemu bliżej przyjrzeć na 28E :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zapowiadali uruchomienie w Polsce kanałów Zone Horror i/lub Zone Fantasy, ale jakoś już dawno ucichło o tych planach, bo ten/te kanał/kanały zapowiadali już dobre ponad rok temu i jakoś teraz "ani widu, ani słychu" o planach Zone, oprócz dystrybucji kanałów JimJam i The History Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się.

Jak już chyba kiedyś pisałem, od czasu przemianowania Club, Reality TV, Europa Europa na markę ZONE na stacjach tych nic się dzieje, wręcz jest coraz gorzej. O ile dobrze pamiętam, na Clubie (jeszcze nie Zoneclub) zaczynały pojawiać się polskie produkcje, ramówka miała jakiś zamysł. Nic już z tego nei pozostało. Reality TV - zawsze chciałem mieć. I podobało mi się jeszcze za czasów kwadratowego loga. Obecnie prawie w ogóle nie oglądam. Tym bardziej odkąd zmniejszyli rozdzielczość z 720x576 na 480x576. Zone Europa - jak widzę te węgierskie reklamy i napisy to się odechciewa... Zone Romantica - jeżeli nie ogląda moja matka, wielbicielka telenowel, to już to wiele za siebie mówi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Zone Club, to może wiele się w nim nie zmienia, ale wydaje mi się ciekawszy niż TVN Style. Wkurzają mnie programy o najlepszych paniach domu, itp. W Zone Club jest za to Jerry Springer Show i kilka innych programów, które skierowane są w sumie nie tylko do kobiet. Czasem (tak jak Zone Reality) pokazują "Zdradę", ale to chyba tylko nocą i to raczej weekendami. Wielkim minusem jest za to brak produkcji lokalnych, w przerwach lecą czasem relacje z pokazów mody, aktualnie powtarzają kilkuminutowe nagranie oraz wywiady z pokazu w Paryżu, w któym uczesniczyła polska projektantka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...