Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zone Horror jest dość ciekawym kanałem, wiem to bo czasami sam oglądam.

Do wystartowania polskiej wersji nie wiele brakuje, wystarczy tylko dopracować polską ścieżkę językową. Ale jak znam życie to kanał będzie kodowany i dostepny na platformach cyfrowych (ciekawe jakich?). Liczę na to że gdy ruszy to pojawi się także w sieciach kablowych.

Ale na razie cicho i głucho wszędzie na temat tego projektu. Mam nadzieję że niedługo będzie jakieś stosowne info o Zone Horror.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Zone Horror nadaje z Astry 28,2 East w pakiecie SKY i w całości jest niekodowany. Dokładne parametry zostały już wczesniej podane.

 

Zone Horror jest dość ciekawym kanałem

....czy jest aż tak dobrym, że się przestraszę. :?: - czy to tylko, tytułowa zmyłka :)

 

Moim zdaniem jest to dobra telewizja. No, może trochę za dużo telezakupów puszczają ale zdarza się czasami że emitują dobre filmy i seriale. Może to nie są wybitne produkcje ale zawsze jest coś. Jednym z seriali który czasami zdarzy mi się obejrzeć to GHOST STORIES. Plecam ten kanał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

„Zastanawiamy się nad uruchomieniem jednego z dwóch kanałów w Polsce. Będzie to Zone Horror albo Zone Fantasy, ale decyzja, który nie została jeszcze podjęta” – powiedział portalowi „wirtualnemedia_pl” przebywający na targach sprzedaży kontentu audiowizualnego i cyfrowego MIPTV 2007 Chris Wroński, Chairman Zonemedia, brytyjskiej spółki mediowej z siedzibą w Londynie.

 

W polskiej wersji językowej z grupy kanałów Zonemedia działają obecnie Zone Europa - międzynarodowy kanał filmowy pokazujący wyłącznie europejskie filmy (wcześniej Europa Europa), skierowany do kobiet Zone Club (wcześniej Club), rozpoznawalny szczególnie poprzez emisję południowoamerykańskich telenoweli Zone Romantica (wcześniej Romantica) oraz grający reality shows Zone Reality (wcześniej Reality TV). Wszystkie dostępne są przez satelitę lub w ofercie wybranych operatorów kablowych.

 

„Horror oferuje filmy i seriale z gatunku horror, jeśli chodzi o Fantasy ta oferta jest troszeczkę szersza. Składają się na nią takie gatunki jak horror i science fiction, a do tego odrobina świata fantasy” - dodaje Chris Wroński.

 

Oba nadają program przez 24 godziny na dobę. W tym momencie Zone Horror nadaje w Wielkiej Brytanii, Holandii i Belgii, a Zone Fantasy we Włoszech.

 

Zonemedia powstała w 1991 roku. Jeszcze w ubiegłym roku nosiła nazwę Zone Vision. W ich ofercie są również Zone Reality +1, Zone Reality Extra, Zone Thriller.

 

źródło: wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą to obydwa kanały:)

 

Firma Zonemedia jeszcze w tym roku zamierza wprowadzić do Polski dwa nowe kanały, dotąd nieznane na polskim rynku. Mowa o kanałach Zone Fantasy i Zone Horror, a informacje te potwierdził szef Zonemedia - Chris Wroński. Zonemedia w 90 proc. należy do chellomedia Liberty Global.

 

sk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zone Europa od początku był "niechcianym" programem.Najpierw znany jako Wizja Le Cinema,później po fuzj Wizji z Cyfrą gdy nie znalazł miejsca w ofercie Nowej Cyfry+ zmienił nazwę na Le Cinema.Jedynym operatorem który dodał go do swojej oferty był ówczesny Polsat 2 Cyfrowy.Z czasem kanał zmienił ponownie nazwę,na Europa Europa.Jednak jego zawartość była nadal przeciętna.I nagle rok temu pojawił sie promyk nadziei,że gdy spółka Zone Vision postawanowiła odświerzyć image wszystkich swoich programów.Jednak i tym razem zakończyło się to niepowodzeniem.Zone Europa był,jest i będzie zwykłym kanałem filmowym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak i tym razem zakończyło się to niepowodzeniem.Zone Europa był,jest i będzie zwykłym kanałem filmowym....

 

Nie musi być przecież kanałem "niezwykłym" ;) Zone Europa na pewno ma grono swoich sympatyków, szczególnie wielbicieli ambitniejszego kina. Większośći jednak może nie zaciekawić, bo nie ma na nim skierowanych dla mas hollywoodzkich hitów.

 

Ja osobiście jakoś nie jestem przekonany do kanałów spod marki ZONE.

Wprawdzie to nie najważniejsze przy ocenie kanałów, to nie podoba mi się oprawa graficzna Zonów (jedynie Club ma w miarę przyzwoitą). Poza tym, już tylko jako jedne z nielicznych oferują nam językową mieszankę przeznaczoną na rynek polski i węgierski (tu podobnie wyjątek stanowi Club). Obecnie widać tendencję do tworzenia sygnału wyłącznie dla jednego kraju. W przypadku ZoneMedia zmian w tym kierunku nie widać.

Ogólnie rzecz biorąc wszystkie stacje po przemianowaniu jakby straciły charakter, są takie bezbarwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie widać tendencję do tworzenia sygnału wyłącznie dla jednego kraju.

 

To fakt. Nie wiem tylko czy to zawsze wychodzi danym stacjom na zdrowie. Znamienny jest przekład MTV. Po regionalizacji ten kanał jest okropny (przynajmniej polska wersja). W sferze muzyki (a do ten kanał stworzono) przegrywa już z VIVĄ FTA. Z kultowego, wyznaczającego trendy MTV Europe zrobiono mix reality shows i papki muzycznej, czyli MTV Polska.

Jest co prawda Ale Kino!, ale Zone Europa by się bardzo przydała, szkoda, że Cyfra+ na nią żałuje pieniędzy.

 

Jak wcześniej napisano C+ promuje "swoje" Ale Kino, moim zdaniem lepsze od Zone Europa i nie potrzebuje do szczęścia tego drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze filmy na Zone Europa to są takie które lecą po 23 i po pólnocy

A co ciekawego jest w filmach erotycznych w wersji soft ? :wink:

 

A poważnie - rzadko zdarzają sie na ZE wartościowe filmy i nie ma co rozpaczać nad brakiem tego kanału na Cyfrze.

A skoro i tak jest on na wyłączność na PC to najlepiej zamknąć temat :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...